Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

Opet sam navuko neki virus, skinuo sam neki lazni Windows Activator u pizdu lepu materinu!!!! Jel zna neko kako da najbzbolnije skinem onaj Build 7601 zbog koga mi je desktop crn. Virus mi stalno menja home page u Firefoxu i nudi mi da instaliram neka sranja...

bigbad86

Jebem ti sve u pizdu materinu, i virus koji mi sam instalira programe i activator i sve u pizdu materinu, jebem ti majku i tebi i svima sto viruse napravise, jebali ih scaneri i drljavi search engine-i... sad cu opet morati reinstall jebem ti 100 majke da ti jebem...

eclipse4

a sta je tu problem da se deinstalira addon koji prouzrokuje ta sranja?

bigbad86

SAM se ponovo instalira, negde je skriven i stalno mi menja homepage, sam ide na stranice... Ja sve uninstaliram on opet se instalira... Sad mi UFF posalo nesto, videcemo dal ce da pomogne

Flavius Valerius Aurelius

Citat: bigbad86 poslato 20 Decembar, 2015, 15:53
Opet sam navuko neki virus, skinuo sam neki lazni Windows Activator u pizdu lepu materinu!!!! Jel zna neko kako da najbzbolnije skinem onaj Build 7601 zbog koga mi je desktop crn. Virus mi stalno menja home page u Firefoxu i nudi mi da instaliram neka sranja...
1. system restore je najcesce najbezbolnije resenje, ali to verovatno znas i sam.
2. mozda pomogne, skini malwarebytes anti malware (warez-bb.org)
3. takva pop ap sranja ne moz' da deinstaliras tek tako, probaj revo uninstaller.

OKi

Ili jos bolje upotrebis Acronis True Image 2014 i snimis svezu instalaciju :)

Bojan

Ako hoces mogu da ti posaljem aktivator. Oba, bez virusa

bigbad86

Posalji aktivator leba ti. [email protected] i napisi kako se koriste. Dade mi UFF nesto da instaliram, nestadose svi problemi, za sad. Osim Build 7601 al to nije do toga :)

dzimika

ali kad instaliras aktivator nece se skinuti crno samo, vec sam moras da skines

bigbad86

Pa zar ne sluzi aktivator za to? Ili mislis samo da stavim nov screensaver?

dzimika

aktivator je aktivator, ne skida on crni desktop vec sam moras da promenis a pre instalacije novog proveri da li je mozda onaj stari vec uradio aktivaciju

Ivicat

Citat: bigbad86 poslato 20 Decembar, 2015, 02:12
Citat: Ivicat poslato 19 Decembar, 2015, 15:38
Vlasnici pasa. Imas psa? Setas ga po parku? Ponesi kesu pa pokupi za svojim psom. Nadam se da ce uskoro krenuti sa kaznjavanjem...

Jel na betonu ili na travi?

Zar je bitno?

pittatore

Te add onove moras peske deaktivirati u registry fajlovima u windowsu ili ako si skoro instalirao 7icu nece ti biti problem ponovo da ga instaliras i time ubijes i te add onove, imam win7 self activating instalaciju ako hoces

Lazic

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 20 Decembar, 2015, 18:06
1. system restore je najcesce najbezbolnije resenje, ali to verovatno znas i sam.
2. mozda pomogne, skini malwarebytes anti malware (warez-bb.org)
3. takva pop ap sranja ne moz' da deinstaliras tek tako, probaj revo uninstaller.
Kr¹teni virusi najvi¹e obo¾avaju da se uvale u system restore...

bigbad86

Iznerivao me kurir koji je dostavljao sestri telefon, poslah mejl zalbe VIP-u



Na stranu to sto je na sajtu deklarisano tri dana rok isporuke a meni uredjaj stigao posle deset, imam veliku primedbu na vasu politiku slanja kurirskom sluzbom. Ja sam bila u nekom ubedjenju da ce meni sa aparatom doci neko zaposlen u VIP firmi, doci kod mene kuci i dati mi da procitam sva dokumenta, ugovor i proverimo zajedno ispravnost uredjaja. Meni se javio kurir City Expresa, bukvano par minuta pre nego sto ce stici na adresu, ostavivsi mi nedovoljno vremena da rasitnim novac. To i nije tako strasno da kurir nije odbio da preda uredjaj bez placanja, to jest da bar proverimo da li je u paketu zaista mobilni telefon ili nesto sasvim drugo kao sto smo svi videli na internetu da stize ljudima kada narucuju robu preko interneta. Ja razumem da firma VIP nikad ne bi poslala nesto drugo osim porucenog proizvoda ali greske uvek mogu da se potkradu. Kad kurir vec nije hteo to da prihvati tu soluciju pitala sam ga da bar posto sam platila dostavu ostane sa mnom da otvorimo paket zajedno da bi mi bio svedok da je uredjaj stigao u fabrickom neotvaranom pakovanju i da nije ostecen. i to je takodje odbio za sta nije dao obrazlozenje. I da stvar bude jos gora ovo se sve dogadja na ulici. Dakle na trotoaru. Kurir je odbio da udje u kucu i da mi da da procitam kompletan ugovor i otvorim paket. Time se pravdao da mnogo zuri i da je vozilo parkirao preko puta ilegalno. To sto je on parkirao gde nije dozvoljeno je njegov problem kao dostavnog vozaca i nikako ne moze uticati na moju stetu. Ugovor sam potpisala na trotoaru kao kad seljaci na stocnoj pijaci prodaju stoku. Mislim da ovakav nacin poslovanja kompanije VIP koja je deo grupacije Telekom Austrija nikako ne ide u prilog nasoj daljoj saradnji. Ugovor mora da mi se dozvoli da procitam. Kurir je pretio da ce posiljku vratiti, da mnogo zuri, tj da otici sa mesta i vratiti telefon sto bi meni zaradilo negativnu ocenu kod VIP kompanije. Molim vas resite ovo da se ovakve neprijatnosti ne bi desavale ni meni a ni drugim korisnicima vasih usluga.

DaChaS

Pa sto je prihvatila da potpise na ulici pa onda pise pismo zalbe ?I dal je realno mislila da ljudi iz vipa idu i nose telefone i ugovore da bi mogli da ih procitaju zajedno ?

Ona ako je vec porucila telefon znaci da se slozila sa uslovima koji su joj izneti verovatno u poslovnici ili ih ima online  ....ako nije tako  zasto onda potpisuje na slepo ?

Glava Dole


Bojan

Citat: bigbad86 poslato 20 Decembar, 2015, 18:59
Posalji aktivator leba ti. [email protected] i napisi kako se koriste. Dade mi UFF nesto da instaliram, nestadose svi problemi, za sad. Osim Build 7601 al to nije do toga :)
Izvini tek danas sam vidio tvoj odgovor. Aktivator je samo za aktivaciju  novog windowsa pri instaliranju.

Glava Dole

Citat: Bojan poslato 22 Decembar, 2015, 19:07
Citat: bigbad86 poslato 20 Decembar, 2015, 18:59
Posalji aktivator leba ti. [email protected] i napisi kako se koriste. Dade mi UFF nesto da instaliram, nestadose svi problemi, za sad. Osim Build 7601 al to nije do toga :)
Izvini tek danas sam vidio tvoj odgovor. Aktivator je samo za aktivaciju  novog windowsa pri instaliranju.

https://mega.nz/#!AIU2QLjS

Moje otkljucava a testiran i na starijim komsijskim sedmicama(ali opet mojim koje sam ranije instalirao pa pukla aktivacija), probaj nece da skodi :D

Lazic

Kada posle 10 godina shvati¹ da neko koga si smatrao za iskrenog prijatelja, i nije...