Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


Flavius Valerius Aurelius

Citat: UFF poslato 10 Decembar, 2015, 19:33
[rofl]  i jos te odrao garant
Ja placam 20% racuna, ostalo osiguranje, tako da me izaslo $340 za krunu.
Sisu mu jebem.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


Glava Dole

Izbaci me debil sa kolokvijuma iz programiranja jer sam prepisivao sa telefona [glavazid]

Lazic


mali_zmaj

nevjerovatno..,gdje nestadose stare dobre puskice....  ;)
jin-jang

UFF

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 10 Decembar, 2015, 19:57
Citat: UFF poslato 10 Decembar, 2015, 19:33
[rofl]  i jos te odrao garant
Ja placam 20% racuna, ostalo osiguranje, tako da me izaslo $340 za krunu.
Sisu mu jebem.

ako te osiguranje ne uslovljava kod kog ces zubara ici nadji nekog naseg da ti napise da ti je uradio 5 kruna i delite po pola tih 80% od osiguranja a umesto rada pijete pivo
posle mu posaljes i kolege koji imaju isto osiguranje i uzmes po 10-20% od svakog
zubaru 30% kolegi pivo i 30% tebi 20% i svi srecni i zadovoljni :D

Darko


Hattrick

Kod Srbina svima dobro  :)
A kod Amera pacijenta i dalje boli zub, zubar uzeo 100% na firmu, posao uradjen ofrlje jer ga drzava ubija taksama na tu firmu, i uzima 80% taksi, pa mu ne ostane ni za 'ladan burek. I jedno na drugo nikome dobro  :)

Glava Dole

Mozda ovako nesto? ovo je 1,3Ah, ja sam ubacio u onaj home made prenosni zvucnik za telefon, vidis kolika je u odnosu na kompjuterskog misa, ako moze da se uglavi eto resenja a nova je 820din


Glava Dole

ne bre sjebao sam se u pogresnom tabu sam kucao, ovo ide u amburator za lampu :D Obrisi posle ovo UFFe

Mil@n

Citat: bigbad86 poslato 09 Decembar, 2015, 20:49
Sto je najgore ne mozes nikako da provalis dok ne krenes da radis. Ti otvoris kantu (naravno kad je lepo vreme a pre toga bio smrzo) on izgleda kao i svaki drugi, tek krene da pravi problem kad krenes da ga radis, on krene da otpada, tj nece da hvata za zid, izgubi adheziju. A najgora mogucnost je da se samo malo sjebe pa da bude sve ok kod ugradnje, tj da majstori ne primete nego da krene brzo da propada, tipa kad udari prvo sunce pa da krene da se ljusti. Tako cak moze da ispadne da je majstor kriv. Hvala bogu nije mi se desilo nikad, pricali mi u fabrici sta se sve desava kad ne uradis to i to.
A kako kulir najlak¹e i najbezbolnije skinuti.Imam uradjen kulir na unutra¹njoj strani zida od terase,zajebah se samo tako.Lepo je odradjen ali jebe voda koja curi sa solbanki i sliva niz njega.Te¹ko se èisti upm,a sa druge strane mi je fasada i nju operem lagano,a mogu i da je prekreèim.Imam toga puno,mo¾da oko 30 kvadrata,mo¾da i vi¹e.

bigbad86

Nikako, pogotovu ako je kvalitetno uradjen. Samo jedna ruka lepa preko njega pa ispocetka radi sta hoces. Nemoj da pokusavas da ga bojis, jede boju kao blesav.

UFF

Citat: Milos96 poslato 10 Decembar, 2015, 21:02
ne bre sjebao sam se u pogresnom tabu sam kucao, ovo ide u amburator za lampu :D Obrisi posle ovo UFFe

ma neka
ne smeta

mkt

dal je realno da mi na svakoj hondi koju kupim rikne regler u p. materinu
najmanje problema sam imao sa KTM-om do sada a jebavao sam mu kevu realno

BOKYBOY

Citat: mkt poslato 13 Decembar, 2015, 15:14
dal je realno da mi na svakoj hondi koju kupim rikne regler u p. materinu

...nije brate do tebe...do Honde je... ;)

mkt

al bas svaka da me isto jebe jbt ne kapiram maler

Bori¹a

za celu sezonu na hondi sam samo plocice promenio... nista vise
videcemo sledeca kako ce proci...
samo ulje i filtere cu da zamenim i eventualno gume ako budem imao :D

Darko

Citat: mkt poslato 13 Decembar, 2015, 15:14
dal je realno da mi na svakoj hondi koju kupim rikne regler u p. materinu


predlazem da na svakoj strani pocetnoj u svim temama citiramo ovaj post naseg nam druga MKT-a... 

[rofl] [rofl] [rofl]