Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: UFF poslato 16 Novembar, 2015, 12:57
Citat: Slaninar poslato 16 Novembar, 2015, 08:51
@Uff - Ako je tako da si tu gde ima le¾eæih i gde svi oèekuju vo¾nju 40 na sat vozio 120. Ako si uop¹te u gradu vozio motor preko 100 na sat, nerealno je da oèekuje¹ da te ljudi primete.

ne mora on da me primeti uopste
samo nemoj da pravi polukruzno preko pune i sve ce biti u redu

Dobra vo¾nja nije kad ne gre¹i¹, nego kad dobro predvidi¹ i ispravi¹ gre¹ke drugih. Uvek æe se desiti ne¹to tako nepredviðeno.

Citat: UFF poslato 16 Novembar, 2015, 12:57
da je on u prekrsaju i kriv za udes to se vidi po polozaju vozila a da sam ja prekoracio brzinu to ce da dokaze ko i kako??
radara nije bilo, trag kocenja ne postoji jer imam abs a udario sam ga malom brzinom jer sam skoro vec stao, znaci vozio sam 50kmh  [srednjiprst] [policaja] [djavo]

Koliko se ja razumem, brzina se èesto mo¾e utvrditi ve¹taèenjem,  Takoðe, ve¹taèenjem se procenjuje: ako si i¹ao dozvoljenom brzinom i odreagovao blagovremeno, da li bi mogao izbeæi udes. Tako da lako mo¾e da se desi da bude¹ kriv, ili podeljena krivica (idealno za osiguravajuæe kuæe koliko znam), kao onaj deèko iz NS ¹to je napravio udes kod Merkatora (mislim da je bio veæ video postavljan).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

to znaci da prodam ovaj motor i da kupim 125ccm
koji ce mi Q hiljadarka ako cu da ga vozim 50kmh

i treba im jebati kevu tj kupiti neki noviji rr sa sjebanim plastikama koje okacis da se jedva drze stavis kameru i cekas magarce da ti se poprece ili te iseku pa ga lupis sa 20kmh i poadnes dole kukas sjebo se motor sav, plastike otisle u kurac a one kostaju.... to ce da ih nauci, i neoprezne vozace i lopovske osiguravajuce kuce

vozas se po ceo dan i lovis pacijente :D profesija

Slaninar

Citat: UFF poslato 16 Novembar, 2015, 13:06
to znaci da prodam ovaj motor i da kupim 125ccm
koji ce mi Q hiljadarka ako cu da ga vozim 50kmh

Snaga je dobra da mo¾e¹ uteæi u gustoj situaciji. Mada se to dobija sa 500, 600 kubika. Hiljadarka... ja isto kontam - kome to treba, realno?

Citat: UFF poslato 16 Novembar, 2015, 13:06
i treba im jebati kevu tj kupiti neki noviji rr sa sjebanim plastikama koje okacis da se jedva drze stavis kameru i cekas magarce da ti se poprece ili te iseku pa ga lupis sa 20kmh i poadnes dole kukas sjebo se motor sav, plastike otisle u kurac a one kostaju.... to ce da ih nauci, i neoprezne vozace i lopovske osiguravajuce kuce

vozas se po ceo dan i lovis pacijente :D profesija

Lada Niva sa onom metalnom re¹etkom napred!  :)

To se uèi u ¹koli pre polaganja, uèi se kod kuæe, uèi se od drugih uèesnika u saobraæaju. Kod nas je sve to zakazalo. Sad, ako æe¹ ti sam da krene¹ u prevaspitavanje vozaèa... sretno.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

makinjo

Citat: Ho¹tapler poslato 16 Novembar, 2015, 08:48
Citat: makinjo poslato 16 Novembar, 2015, 01:36
Ako ce to dugo svetlo da znaci i jedan posto da me neko bolje vidi ili da mu skrene paznju kod mene ce biti uvek upaljeno .

Meni je uvek upaljeno dugo, a el se seæa¹ ona dve budale kad smo i¹li za Jagodinu? Oba vozaèa su me VIDELA, gledao sam ih u oèi, al su oba procenila da ih boli kurac....

Sa druge strane, auspuh znaèi za saobraæaj koji ti pretièe¹, kad mu prilazi¹ od pozadi, kad te èuje, ne zna ¹ta ga je sna¹lo, ovako - nièeg se ne upla¹i i tera po svom.
Secam se svih situacija koje smo imali,bilo ih je, a nije da smo putovali na more :)

Ljudi generalno i kad gledaju zbog nase velicine ne mogu da procene brzinu kojom im prilazimo.

Ovi sto gledaju ,ali se vode onom "ma jaci sam", su posebna prica :(

Inace sam primetio da od kako su mi konstano upaljena duga i kada vozim iza automobila,pre me uoce .
Znao sam da sa kratkim vozim iza automobila neki duzi interval i da posle skontam da vozac uopste nije znao da sam bio iza njega . :)

BOKYBOY

...ja sam primetio da otkad sam stavio xenon,vozaci se malo pomeraju u desno kada me vide u retrovizoru da idem iza njih i uz belu crtu... [thumb_up]

UFF

Citat: Slaninar poslato 16 Novembar, 2015, 13:09

Citat: UFF poslato 16 Novembar, 2015, 13:06
i treba im jebati kevu tj kupiti neki noviji rr sa sjebanim plastikama koje okacis da se jedva drze stavis kameru i cekas magarce da ti se poprece ili te iseku pa ga lupis sa 20kmh i poadnes dole kukas sjebo se motor sav, plastike otisle u kurac a one kostaju.... to ce da ih nauci, i neoprezne vozace i lopovske osiguravajuce kuce

vozas se po ceo dan i lovis pacijente :D profesija

Lada Niva sa onom metalnom re¹etkom napred!  :)

To se uèi u ¹koli pre polaganja, uèi se kod kuæe, uèi se od drugih uèesnika u saobraæaju. Kod nas je sve to zakazalo. Sad, ako æe¹ ti sam da krene¹ u prevaspitavanje vozaèa... sretno.  :)

ma ne bre neki noviji skuplji auto, stari izgreban prednji branik sa otpada i okacis ga na dva srafa ili plasticnim vezicama, ukocis dovoljno skoro da stanes ali ga malo lupis samo da branik otpadne, njemu nista a tebi... QQ sta mi uradi, daj 200eur ili da zovem policiju
samo kazna ce toliko da te kosta + negativni poeni + skuplja registracija
uzmes 200e privezes branik vezicama i ides da trazis sledeceg pacijenta :D

a ko vozi stalno po bg zna gde su problematicne raskrsnice gde oni koji nisu u prednosti to ni ne znaju ili ne gledaju pa tamo pravis sacekusu :D

Slaninar

Jebiga. Jo¹ nisam toliko oèajan da uzimam pare na ciganske fore. Ni kad su me stvarno udarali, nisam gledao da zaradim, jebe¹ takvu zaradu. Ne ka¾em da je to dobro, ali meni nekako bilo uvek bez veze. Barem kad su ljudi normalni, kad se ljudski ponesu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kalesin

Citat: BOKYBOY poslato 16 Novembar, 2015, 13:12
...ja sam primetio da otkad sam stavio xenon,vozaci se malo pomeraju u desno kada me vide u retrovizoru da idem iza njih i uz belu crtu... [thumb_up]
Da.. apsolutno je tako, za sad svi me vide i sklanjaju se uredno, ponekad ima poneko, uglavnom zene, da ne obracaju paznju ni na blicajuci xenon, ali zato svi ostali vide pa moze da se obidje.
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Hohštapler

Slaninar jednom parkirao motor u gara¾i i sedne na bicikl u punoj opremi (samo bez kacige) i krene kuæi, a kako to njemu obièno biva svakih par dana - lik ga autom skine sa bicikla!
Lik istrèi iz kola i sreæan, sve æe da mu plati " Bog me pogledao, udario sam èoveka u odelu sa ¹titnicima!"
A dete plaèe pozadi, ka¾e Slaninar da smiri malog "to se tata i ja tako igramo!"  [rofl]
E, kad mi je prièao, oplako sam!  [rofl]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Citat: Kalesin poslato 16 Novembar, 2015, 14:39
Citat: BOKYBOY poslato 16 Novembar, 2015, 13:12
blicajuci xenon, ali zato svi ostali vide pa moze da se obidje.

Blicajuci xenon ?!?  To je jaca fora nego sirena od voza ili auspuh. Za vecernje / nocne voznje blicajuci xenon - nema dalje.

Andreja

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Sanjao sam da mi je æale kupio Range Rover Sport i taman kad sam u¹ao da ga upalim, probudio se...  [doh]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

penzos

Aj ne tupite! Kada nekoga boli kurac za sve okolo - boli ga! Ne gleda! Kada se neko divljaèi po nepreglednom putu - rizikuje! Sve ima svoje. Ako vozi¹ tih famoznih 50 km/h to je 13.88 m/s! Znaèi ako neko pogleda iz auta levo-desno i krene veæ pro¹lo tri sekunde! Motorcikl pre¹ao 41.5 metara! A veæina letimièno pogleda i gassssssssss! Ako ne vide kamion-ne vide ni motorcikl! Jer ne ¾ele! A kaznena politika je kurac! Kako u inostranstvu svi kod pe¹aèkih usporavaju i voze 25 a ne 30? I paze dooooobro? Pa deru ih ko volove ako naprave sranje, oma osiguranje skuuuuplje, kazne, leèenje, opravke! Po d¾epu ih biju, nisu oni ni¹ta finiji ni bolji od nas!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hattrick


bigbad86

Citat: UFF poslato 16 Novembar, 2015, 13:06
to znaci da prodam ovaj motor i da kupim 125ccm
koji ce mi Q hiljadarka ako cu da ga vozim 50kmh

i treba im jebati kevu tj kupiti neki noviji rr sa sjebanim plastikama koje okacis da se jedva drze stavis kameru i cekas magarce da ti se poprece ili te iseku pa ga lupis sa 20kmh i poadnes dole kukas sjebo se motor sav, plastike otisle u kurac a one kostaju.... to ce da ih nauci, i neoprezne vozace i lopovske osiguravajuce kuce

vozas se po ceo dan i lovis pacijente :D profesija
Ti se zajebavaj, ovo se stvarno radi. Kupe nekog keca, Reno 4 i cukaju se svaki dan i uzimaju povrede za vrat, lakat, ledja...

UFF

znam da se radi, taxisti pogotovo, kad vec voze aj uz put da ugrabe jos nesto
i slazem se sa slaninarom ne bih se time bavio ali mi ponekad dodje kad sam u kolima i vidim da me namerno sece i ne jebe ni 2% da ga lupim
nikad to ne uradim jer ne vozim krsa i kad me osiguranje isplati imacu popravljan i farban auto plus gubljenje vreme na muriju i procenu stete
samo kazem da bih u tim slucajevima voleo da imam nekog krsa

Slaninar

Citat: UFF poslato 16 Novembar, 2015, 19:31
znam da se radi, taxisti pogotovo, kad vec voze aj uz put da ugrabe jos nesto
i slazem se sa slaninarom ne bih se time bavio ali mi ponekad dodje kad sam u kolima i vidim da me namerno sece i ne jebe ni 2% da ga lupim
nikad to ne uradim jer ne vozim krsa i kad me osiguranje isplati imacu popravljan i farban auto plus gubljenje vreme na muriju i procenu stete
samo kazem da bih u tim slucajevima voleo da imam nekog krsa

To, to, TENK, ili Ladu Nivu sa èeliènom re¹etkom napred - za te bahate!  :)

! No longer available
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: UFF poslato 14 Novembar, 2015, 20:24
mene danas isekli, samo sto se nisam zakucao, ode lik nije ni pogledao a zna sta je uradio, ima je i stop i jos sam mu dolazio sa desne strane, ni usporio nije, boleo ga kurac, stignem paralelno vozaca i rekoh si lud a on odmahne rukom kao ma ko te jebe bre pali tamo sta me smaras, vozio sam za njim lagano na rastojanju dok nije parkirao, ja stao pored, sisao, prisao kolima da slomim metlicu brisaca (pametnije to nego da se bijem) a ono kurac, grafitni, ko ga jebe uhvatih ceo nosac i iscupah ga iz haube kompletno, nisam ni znao da se tako lako cupa (izgleda da sam bio bas bas besan) nisam ga slomio, iscupao bas sve sa metlicom zajedno, bacih ga nazad na soferku i odoh dalje

prijalo je :D
I meni, samo ¹to sam proèitao... ;D

mali_zmaj

ja da sam zensko,blago bih ovlazio....  srecom nije imao cekic pri ruci!!!  bez uvrede za zenski svijet...
jin-jang

balcan girl

e sad zmaju ko da prave zene ovlaze od èupanja metlica piiiiih :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

nije metlica vec brisac tj nosac :D

i nisam ga odneo sa sobom da ne bi bila kradja, vratio sam ga na svoje mesto


manje vise