Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 09 Novembar, 2015, 18:04
Citat: DraganPavlicevic poslato 09 Novembar, 2015, 16:28
Jutros kreæem na posao i zateknem "punta" sa obijenim bravama i i¹èupanim radiom,Kablovi vire na sve strane, a vrata oko brava o¹teæena.Policajcu kome sam prijavio kraðu rekoh da je bolje i za mene i za lopova ¹to ga ne zatekoh.Samo se nasmejao, mada meni nije bilo do smeha."Pionir"-ov cd pro¹le godine platih 120e + ugradnja; cena brava (cilindara) 8000 din. a za ruke jo¹ 5000 din. Rekoh majstoru da mu za skidanje tapacirunga i odvrtanje 2 ¹rafa treba 20-tak min. pa samim tim da je cena od 2500 din. po bravi preterana.Odoh kod drugog i ovaj mi naplati 6ooo din. za sve.I tako mi je dan lepo poèeo.
Da nije ¾urba sa bravama, garant bi uz par piva to zamenili opu¹teno... :( Kao kad bi ja naplaæivao instalaciju drajvera 2500 dinara... Jebem li im majku lihvarsku...

Ako dr¾e tu cenu, to je sve po¹teno. Ako ti je skupo, ode¹ kod jeftinijeg.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Da je normalno tr¾i¹te, dr¾anje te cene bi dovelo do bankrota... Jo¹ kad bi Dragan rekao ko je u pitanju, eto veselja...

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 09 Novembar, 2015, 18:11
Da je normalno tr¾i¹te, dr¾anje te cene bi dovelo do bankrota... Jo¹ kad bi Dragan rekao ko je u pitanju, eto veselja...

Advokat za papir i pet minuta posla uzme pedeset evra. Naplaæuje èovek znanje i iskustvo, po¹tujem. Samo ¹to niko drugi ne mo¾e tako da naplati svoje znanje i iskustvo. S tim ¹to je sistem napravljen tako da za mnoge stvari ne mo¾e¹ izbeæi notara, advokata i slièno - ali za majstora te niko ne tera. Zaista. Mo¾e¹ sam da bud¾i¹, mo¾e¹ u bilo koji servis i slièno. 

Nema skupih majstora, samo lo¹ih.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

OKi

Citat: Slaninar poslato 09 Novembar, 2015, 18:08
Ako dr¾e tu cenu, to je sve po¹teno. Ako ti je skupo, ode¹ kod jeftinijeg.

Pera KONTRA©  [prebicute]  :D

Lazic

Ma da bre, usr'o bi se kad bi se slo¾io sa bilo èim... ;D

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 09 Novembar, 2015, 18:58
Ma da bre, usr'o bi se kad bi se slo¾io sa bilo èim... ;D

U potpunosti se sla¾em sa Vama zarez kolega uskliènik  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bobangsxr

Motor mi stoji ispred ulaza u zgradu i skoro svako jutro kad idem na posao zateknem pomereno ogledalo i neko se stalno penje na motor jer mi je sve izgrebao plastiku na zadnjem sitzu i repu cipelama, jer je ocigledno kratkonog.... jutros sam zatekao i levi prednji migavac pocupan.. pa nedaj boze da ga nadjem ko je  [bejzbolka] [bejzbolka]

Bori¹a

mozda je neka picka, u stiklama :D

aæimo

A to je tvoj motor!?

Pa izvini ne mogu da odolim kad me onako crven gleda tuznim farovima.

BOKYBOY

Citat: aæimo poslato 10 Novembar, 2015, 00:37
A to je tvoj motor!?
Pa izvini ne mogu da odolim kad me onako crven gleda tuznim farovima.

...ma sve ok al sto ga gulis stiklama aman kolega...? ;D

aæimo


UFF

Citat: Laziæ poslato 09 Novembar, 2015, 13:33
Citat: Slaninar poslato 07 Novembar, 2015, 08:27
Drugar je parkirao na parkingu. Budala vozila 100 preko parkinga. Bez koèenja udario zadnji deo auta, kad je veæ skoro pro¹ao.

Ne vozi preko 100 po gradu i niko neæe imati problema u saobraæaju.
Kad nekoga udari¹ u zadnji deo kola, mo¾e da se raèuna da ti nije oduzeo prednost jer je veæ takoreæi pro¹ao raskrsnicu i mogao si da ga izbegne¹. To mi je pre 20 godina rekla pokojna tetka, nekada¹nji sudija vrhovnog suda. Dva puta sam se izvukao sa ba¹ takvim sluèajem, skretao sam levo i èovek koji je i¹ao pravo me pokupio u zadnji deo kola jer nije gledao gde vozi nego u retrovizor... U tom trenutku sam veæ zavr¹avao skretanje, samo je jo¹ gepek bio delimièno u raskrsnici...

A deèka iz NS su osudili "za primer", ali to æe da padne na ponovljenom suðenju, udes se ne bi desio da klinac iz golfa nije i¹ao na crveno, ili da je bar gledao...

netacno
ja imao slucaj da krenem da se ukljucjem, dam migavac, lik koji ima prvenstvo me vidi iz daleka taxista picka i pun gas da me ne pusti, rekoh ko te jebe ima mesta i ukljucim se a posto sam procenio da nece stiti da zakoci ispravi mauto skroz po sred trake da kad me pukne od pozadi ja ostanem pravo da ne budem kriv, i naravno krene da koci tek kad je shvatio da se sjebo auto mu potone i razbije farove od moj branik
na sudjenju ja ispao kriv, objasnjenje sudije je: ne smes da se ukljucis dok ne budes siguran da je bezbedno
pitah je da li to znaci da neko moze namerno da me tom prilikom udari i da sam ipak ja kriv?
odgovor je glasio: DA

Citat: Slaninar poslato 09 Novembar, 2015, 17:52
Citat: DraganPavlicevic poslato 09 Novembar, 2015, 16:28
Jutros kreæem na posao i zateknem "punta" sa obijenim bravama i i¹èupanim radiom,Kablovi vire na sve strane, a vrata oko brava o¹teæena.Policajcu kome sam prijavio kraðu rekoh da je bolje i za mene i za lopova ¹to ga ne zatekoh.Samo se nasmejao, mada meni nije bilo do smeha."Pionir"-ov cd pro¹le godine platih 120e + ugradnja; cena brava (cilindara) 8000 din. a za ruke jo¹ 5000 din. Rekoh majstoru da mu za skidanje tapacirunga i odvrtanje 2 ¹rafa treba 20-tak min. pa samim tim da je cena od 2500 din. po bravi preterana.Odoh kod drugog i ovaj mi naplati 6ooo din. za sve.I tako mi je dan lepo poèeo.

Za punte ima fora da se skinu brave skroz, otvaranje samo na daljinski kljuè. Inaèe ih razvale za pet minuta i nove. U nedogled. Samo treba paziti da ne ostane bez struje akumulator, onda si u problemu.  Jebig.a

nije ni to problem ako izvuces negde skrivenu oprugu
imao sam taj sistem bez brava a sa oprugom za slucaj praznok acu na jednom bmw-u

Slaninar

Auto, koji je krenuo da me izgurava s puta dok sam na bajsu. Ovaj rad:



Lupio po vratima par puta, lik uspori, posle skretanja proðe pored mene i prepreèi mi put i zakoèi. I krene ne¹to da kenja, psuje. Ni¹ta, pomerio se bajsom skroz pored puta, krenuo skidati ranac i lik produ¾io. I ne znam da li da jebem njemu mater, ili sebi ¹to se kaèim s budalom. Al' popizdim na takve stvari u momentu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mkt


Slaninar

Citat: mkt poslato 10 Novembar, 2015, 11:54
jel bi ga zab`o u glavu

Nikad nisam udario èoveka bez da me prvi dira. Jo¹ me niko nije iznervirao dovoljno da to uradim. Znam da je pametnije, ali ne mogu. Veæ sam se bio pomirio s tim da æu dobiti batina, samo razmi¹ljao hoæu stiæi da sklonim naoèare da ih ne polomi i hoæe me nokautirati iz prve, ili æu mu stiæi bar vratiti.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

 [rofl]


a posle sto ce da ga sve tvoje kolege jebu u pritvoru i to sto ces da mu uzmes pare za ostetu ?

Havarisan

#16356
Mene prosle nedelje lik tako izgurao kolima, ja bio na malom motoricu.

Slaninar

Citat: UFF poslato 10 Novembar, 2015, 12:52
[rofl]


a posle sto ce da ga sve tvoje kolege jebu u pritvoru i to sto ces da mu uzmes pare za ostetu ?

Sa sudovima & advokatima i firmom ¹to manje posla, to sam sretniji.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Dukags

#16358
Citat: Slaninar poslato 10 Novembar, 2015, 11:24
Auto, koji je krenuo da me izgurava s puta dok sam na bajsu. Ovaj rad:



Lupio po vratima par puta, lik uspori, posle skretanja proðe pored mene i prepreèi mi put i zakoèi. I krene ne¹to da kenja, psuje. Ni¹ta, pomerio se bajsom skroz pored puta, krenuo skidati ranac i lik produ¾io. I ne znam da li da jebem njemu mater, ili sebi ¹to se kaèim s budalom. Al' popizdim na takve stvari u momentu.
Pro¹le godine i ja na biciklu jednom lupio rukom po vratima da mu skrenem pa¾nju da on mene ne sru¹i, i zajebah se vrlo ¹to ne produ¾ih nego kad je stao ja se nastavih, iz auta izaðo¹e njih dvojica obojica ko neki roðaci onog Palme, jedan me u raspravi ¹to sam mu lupio pa autu uhvati za ruke a drugi me zabo u glavu, sreæom ne pogodi me u lice. Isti oseæaj posle  samonerviranja da li  ¹to nisam produ¾io ili ¹to ja nisam pogodio ovog u bradu nego u rame...
Jer te¹ko sve budale i¹kolovati koliko ih je a eto nekad i proðe¹ i gore nego se nada¹, pa zaludan poso skroz  ;D  ;D  ;D

mrle

sada me zove ¾ena, neko mi udario auto na parkingu. Ka¾e ¾ena nije mnogo, samo zadnji desni æo¹ak...