Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Kalesin

Citat: mali_zmaj poslato 27 Oktobar, 2015, 21:35
balcan,ne daj se godinama... uzivaj u samoci,u nekim momentima se pozelim iste,al sa porodicom i klincima,to je malo teze odradit....,zavrsila sezona,pa i oni kilometri na motoru,gdje sam sam sa sobom, sad su na cekanju do proljeca...,trazi posao,ustedi pare kupuj motor nema ti druge...  jer sto si duze bez motora,to ces se teze natjerati da ga kupis. 

dugo sam trenirao karate,i naglo sam prekinuo radi posla,i poslije par godina kad mi se ukazala sansa da krenem ponovo,nikako da se natjeram da krenem,jer znam sta me slijedi..,upale,povrede,vracanje u kondiciju... zuljevi po stopalima...,dokazivanje nekim novim  klincima da i ja nesto znam....slusanje trenera kako mi pametuje,a ja sad mator,pa malo teze primam... a eto,ako se ikad i natjeram bit ce mi bolje to je sigurno...,al magarca preko vode natjerat...
Gde si brate po ve¹tini..hihihihi, ja trenirala malo vi¹e od 13godina pa na jednom takmièenju ligamente pokidam i meniskus pukne, ali ne dam se ja...sad sam na aikidou i mnogo mi lepo, a dokazivanje je samo za klince...¾uljevi, upale i te stvari pa to je dra¾ i lepota...oseti¹ se ¾iv. Telo pamti sve.Tako posle skoro 19god uzmem pre jedno mesec dana da se malo ko veli podsetim neèeg ¹to me  nikad nije ne¹to posebno zanimalo sem ¹to je bilo obaveza za polaganja, i setim se skoro pa svih kata...ma ludilo kakva sreæa...
A ¹ta me nervira...bol u kolenu...@$%$#%&#@...svake godine od prilike u slièno vreme kad krenu zahladjenja i ono krene sa muèenjem moje malenkosti i ne prestaje (sem na kratko) sve do proleæa...#$##@$%&#@!
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Lazic

Citat: dzimika poslato 29 Oktobar, 2015, 01:02
Imam pleksi a imam i alat a imam i vremena :D
Odakle tebi vremena, 'leba ti??? ;D

durmitor2000


dzimika

Citat: Laziæ poslato 29 Oktobar, 2015, 10:15
Citat: dzimika poslato 29 Oktobar, 2015, 01:02
Imam pleksi a imam i alat a imam i vremena :D
Odakle tebi vremena, 'leba ti??? ;D
za majstorisanje uvek ima vremena :D
Ne radim preko dana vise, bar ne svakodnevno vec sam i mama i tata posle 15h :D

UFF

Citat: Darko poslato 29 Oktobar, 2015, 07:53
Citat: UFF poslato 29 Oktobar, 2015, 02:27
dzimika ne pije pivo a ja moram da ti kazem:

ko te jebe kad si magarac ja ti to nudio dzabe a ti si nekom drugom dao pare da bi se zajebo?  [ludak]

e pa zasluzio si onda

Jebi ga , ja te pitao za koji motor ti rece da nemas pojima. Po obliku bih rekao da su i tvoje iste ovakve...

Nek sam zasluzio ;)

pa jel sam trebao da ti kazem kao i taj propdavac da je za sve modele tj univerzalno?
a i jeste univerzalno, samo ne pase na sve :D
zato bolje da si iste te kod mene probao i ako odgovara uzeo nego njemu placao jbt

Bori¹a

da li je moguce da photoshop nece da prepravlja izvod iz maticne knjige rodjenih? [ludak]

skenirao i treba da ubacim broj 5 umesto 0 kod datuma izdavanja i da bih obrisao nulu treba da je obrisem ali ono content aware da se ne menja pozadina, kad ono nece :D :D :D

na drugim slikama radi normalno [ludak]

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

papaja

Citat: Bori¹a poslato 29 Oktobar, 2015, 17:19
da li je moguce da photoshop nece da prepravlja izvod iz maticne knjige rodjenih? [ludak]

skenirao i treba da ubacim broj 5 umesto 0 kod datuma izdavanja i da bih obrisao nulu treba da je obrisem ali ono content aware da se ne menja pozadina, kad ono nece :D :D :D

na drugim slikama radi normalno [ludak]

Posalji da ti izmenim

Bori¹a

ma jok, nije frka, odgovara im bilo kakvo nego sam ja hteo da probam i zacudio se [rofl]

bigbad86

Citat: durmitor2000 poslato 29 Oktobar, 2015, 10:31

Kako neko ko je robijao 10 godina moze da bude odbornik? Koliko je ovo provereno?

dzimika

sto ti je to cudno, nacelnik iz ljermontove je bio u zatvoru zbog reketiranja auto skola pa je posle toga dosao na jos vecu funkciju
samo kod nas mozes da napredujes jos vise posle zatvora u normalnim zemljama jedva nadjes posao posle zatvora

balcan girl

hmmm cudna neka stvar, gde god da imam neki otvoren profil po socijalnim mrezama jedan te isti lik mi posmatra sve, i google+, i twitter, i linkedin (koji je inaèe prazan :D) i svasta jos nesto, a tom liku pise goverment agency u opisu posla :D da li da se zabrinem da me prate naprednjaèki botovi ili sta :D :D ako me uhapse jel hocete da mi donosite cigare u cz :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF


balcan girl

jaoo mico pa ti si divaaan :D vidis to sam totalno zaboravila :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Flavius Valerius Aurelius


Ostoja

@Uff
Shta si se stis'o, baterije... NiCd sa punjachem, otkud znash koliko nesretna Balcan ostaje...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

ЯЭВОЛУТИОН

duracell....traju i do tri puta duze....nije pitanje koliko ostaje nego da ne crknu baterije u toku upotrebe....i
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Oktobar, 2015, 09:45
duracell....traju i do tri puta duze....nije pitanje koliko ostaje nego da ne crknu baterije u toku upotrebe....i

revolucijo,potrosene baterije traju na stolu u ciniji i do 5 puta duze od nepotrosenog duracela  [rofl]


mali_zmaj

Citat: Ostoja poslato 27 Oktobar, 2015, 23:37
@Mali zmaj
Ajde nemoj da si na kraj srca, znash kako ce biti kad ponovo udjesh u dvoranu... To se ne zaboravlja, vremenom udje u krv. A upale k'o upale, prodje to, nije ti prvi put.
A klinci k'o klinci, pre desetak godina me malo zajebavali u teretani, ja cutao. Zovnem ih da radimo trbushnjake, 6 serija po 80-100, svaki trening povecavam za deset komada po seriji. Posle desetak dana kazem ovo je bez veze, ko ce stalno da broji, 'ajde da ih radimo na vreme, recimo radimo dvadeset minuta i to je to...
I prestashe da me zajebavaju i zovu "cale", a ruku na srce i nisu bili loshi momci, samo su bili bash mladi i zeleni.
Dakle ne foliraj se, tatami cheka... Sretno ti bilo.
he he mozda je to prava rijec,ne foliraj.. sam sebe foliram vjerovatno... valjda cu se najerati da krenem,ali sam prvo planirao malo na bazen,da skinem tu koju kilu vise sto se natalozilo na kljucnim djelovima....,da se vratim u kondiciju.... 
jin-jang