Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: balcan girl poslato 27 Oktobar, 2015, 16:43
hahahahaah nema fotkanja samo uzivo :D :D a da bude ladno ko tastina dusa :D :D :D
Ili ¹to bi rekli Piroæanci, kao da je umrelo... ;D

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

balcan,ne daj se godinama... uzivaj u samoci,u nekim momentima se pozelim iste,al sa porodicom i klincima,to je malo teze odradit....,zavrsila sezona,pa i oni kilometri na motoru,gdje sam sam sa sobom, sad su na cekanju do proljeca...,trazi posao,ustedi pare kupuj motor nema ti druge...  jer sto si duze bez motora,to ces se teze natjerati da ga kupis. 

dugo sam trenirao karate,i naglo sam prekinuo radi posla,i poslije par godina kad mi se ukazala sansa da krenem ponovo,nikako da se natjeram da krenem,jer znam sta me slijedi..,upale,povrede,vracanje u kondiciju... zuljevi po stopalima...,dokazivanje nekim novim  klincima da i ja nesto znam....slusanje trenera kako mi pametuje,a ja sad mator,pa malo teze primam... a eto,ako se ikad i natjeram bit ce mi bolje to je sigurno...,al magarca preko vode natjerat...
jin-jang

balcan girl

ma neæe meni tesko da bude da kupim motor :D meni je tesko da skupim pareeeeeee jer ne radim za motor :D aliii boze zdravlje èim nadjem posao prvo kupujem motor nista mi drugo u sustini i ne treba :D stan sam sredila napokon, nisam ljubitelj neke markirane garderobe tako da na to ne trosim pare, to sto studiram pod stare dane ionako me finansira tata takooo da i da nadjem posao ¹kola je sigurna, jedino ¹to mi fali je motor :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bigbad86

Pa imala si, sto ga prodade? De otiso uopste?

Ostoja

@Mali zmaj
Ajde nemoj da si na kraj srca, znash kako ce biti kad ponovo udjesh u dvoranu... To se ne zaboravlja, vremenom udje u krv. A upale k'o upale, prodje to, nije ti prvi put.
A klinci k'o klinci, pre desetak godina me malo zajebavali u teretani, ja cutao. Zovnem ih da radimo trbushnjake, 6 serija po 80-100, svaki trening povecavam za deset komada po seriji. Posle desetak dana kazem ovo je bez veze, ko ce stalno da broji, 'ajde da ih radimo na vreme, recimo radimo dvadeset minuta i to je to...
I prestashe da me zajebavaju i zovu "cale", a ruku na srce i nisu bili loshi momci, samo su bili bash mladi i zeleni.
Dakle ne foliraj se, tatami cheka... Sretno ti bilo.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

balcan girl

otisao par ulica od brata :D nije dalekooo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

@balkan
tekst ne znam ali melodija je tanananananana
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: Ostoja poslato 27 Oktobar, 2015, 23:37
Zovnem ih da radimo trbushnjake, 6 serija po 80-100, svaki trening povecavam za deset komada po seriji. Posle desetak dana kazem ovo je bez veze, ko ce stalno da broji, 'ajde da ih radimo na vreme, recimo radimo dvadeset minuta i to je to...
1995-te sam u napadu dosade za 7 dana od upale posle 30 trbu¹njaka, za 42 minuta uradio 750 komada i stao sam jer sam se smorio, mislim da sam mogao tako satima... :o ;D Znaèi za 20 minuta si uradio oko 350-400... ;D :-*

Ostoja

Aha, al' zaboravljash da sam ja mator konj, a ovo su bili klinci 17-20 godina i radili smo ih danima (bar ja)...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Darko

bratici koji prodaju "univerzalno brate , za sve motore, sto posto"....

Naravno - kurac OVOLIKI ;)





stilgar

Citat: Darko poslato 29 Oktobar, 2015, 00:31
bratici koji prodaju "univerzalno brate , za sve motore, sto posto"....

Naravno - kurac OVOLIKI ;)





e batice kad te to vec odmara, uzmes pleksi iskrojis iseces probusis rupu uzmes od stare unutrasnje iskrojis za ivicu da pleksi ne guli boju i montiras retrovizore. zabava za celo popodne :)

Darko

nije ovo za retrovizore , nego za zmige ...

niti imam pleksi , niti imam alat sa kojim bih to uradio ... a ove plastike kostaju 500 kinte , isuvise malo da bi se jebavao sa pleksijem...

dzimika

Imam pleksi a imam i alat a imam i vremena :D

Darko

Znaci , ja samo da dodjem i ponesem pivo ?

UFF

dzimika ne pije pivo a ja moram da ti kazem:

ko te jebe kad si magarac ja ti to nudio dzabe a ti si nekom drugom dao pare da bi se zajebo?  [ludak]

e pa zasluzio si onda

dzimika

Citat: Darko poslato 29 Oktobar, 2015, 01:21
Znaci , ja samo da dodjem i ponesem pivo ?
Bolje cokoladu, ne pijem alkohol :D a za tebe ima pivo ako hoces :D

Kostić

nebrojeni put u ovoj godini da mi ¾ena preseèe put uz klasik reèenicu 'izvinite nisam vas videla' ovoj sam reko da je debela krava i da ih jebo onaj ko im daje vozaèke dozvole i da im pièka materina svima juæe roðenima i da mi je pun kurac da malo malo pa ulazim na njihova desna vrata nepozvan. ova je imala i dete na tim desnim vratima. pa jebem im sve da im jebem sledeæoj æu da iseèem auto na pola pa nek voze i celu familiju. sve æu da ih pobijem. al preko 20 puta u ovoj godini

'izvinite nisam vas videla' mar¹ bre u pièku materinu.

Kostić

tri puta u tri dana dam levi migavac, fabrièki, veliki, vidi se, da skrenem u gara¾u i tri puta mi majmuni sviraju ¹to sad ja pa moram da skreæem pa da koèim, a oni moraju da uspore pa u ni¾u a tro¹i se gorivo, ¾uri se. mar¹ u pièku materinu bre iz koje si iza¹o magarèe. jedan me je umalo oborio. i¹ao iza mene, vidim ga u ogledalu i kad sam dao migavac 15 metara pre nego æu da skrenem, on po gasu i okrznu mi ogledalo. sreæa pa sam ga posmatrao inaèe bi me oborio. stignem ga a on æe, 'a jel vama radi migavac, dajte da pogledam' uz obavezno 'izvinite nisam vas video'. e jebem im mater kulturnu, imam posebno psihopacku socopacku ¾elju da nekome obijem ¹naper o èelo.

Darko

Citat: UFF poslato 29 Oktobar, 2015, 02:27
dzimika ne pije pivo a ja moram da ti kazem:

ko te jebe kad si magarac ja ti to nudio dzabe a ti si nekom drugom dao pare da bi se zajebo?  [ludak]

e pa zasluzio si onda

Jebi ga , ja te pitao za koji motor ti rece da nemas pojima. Po obliku bih rekao da su i tvoje iste ovakve...

Nek sam zasluzio ;)