Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Citat: balcan girl poslato 26 Oktobar, 2015, 22:09
to sto me masa ljudi zove da me pita da li sam ljuta i to mi veæ ide na kurac, kako ljudi ne shvataju da trenutno nisam u fazonu da se druzim, ne zelim da vidim nikog i ne zelim ni sa kim da prièaaaaam i koliko puta to moram da ponovim da bi im bilo jasnoooo...grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

a da sam se javio kad sam bio u palmogradu, verovatno bih najeb'o ko zuti [rofl]

balcan girl

za vikend sam bila koliko toliko normalna :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 26 Oktobar, 2015, 23:29
nabacila brdo novih knjiga :D

evo ja necu da te zovem da te pitam da li si ljuta....mislim...kad ja pa tebe zovem....pustim poruku pa ako me ne nasisas onda je ok...ako ne odgovis, znaci nadrkana....ako se javis sa "sto ne zoves" onda moz i da se okrene....
samuj...neki put je to lekovito i potice na razmisljanje....mada to kod zena ume da bude nezgodno....kad misle.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

bem im ja mater njima u picku...

odlomak iz neke njihove decije uspavanke.....pored mape u kojoj je njihova teritorija obelezena crnom bojom

“Radujte se, Balkanci, dolaze vam bolji dani, dolaze vam muslimani, mi smo islamski hilafet.

Raduj se, oj ti, Srbija, biæe¹ deo islamija iako ti to ne prija, mi smo islamski hilafet.

Raduj se Kroatija, pa¹æe i demokratija, bo¾ji zakon, pravda svima, mi smo islamski hilafet.

Raduj se, oj ti, Crna Goro, dolazimo mi uskoro, biæe¹ na¹e mesto novo, mi smo islamski hilafet.

Bosna i Hercegovina, eto vam mud¾ahedina, pa¹æe glave murtedima (otpadnici), mi smo islamski hilafet.

Radujte se, Albanija, Kosovo, Makedonija, doneæemo vam ¹erijat, mi smo islamski hilafet.

Raduj se ti, Obama, pobeda pripada nama, mi smo sinovi islama, mi smo islamski hilafet“.

da im dodam ja na kraju:

radujte se ooo muslimani,jer dani su vam odbrojani,sa balkana cete uvatiti sturac,jer mozete samo da nam popusiti kurac!!! (sem ako vas vucic ne proglasi za prijatelje i partnere za koje cemo morati da odvajamo od usta da bi vam obezbedili kabanice za kisu)

perlx

Citat: balcan girl poslato 26 Oktobar, 2015, 22:39
zato mi sad u ovakvim situacija dodje sebi dupe da pojedem sto sam prodala motor jbg :(
I treba.

:)

balcan girl

jbg ne radim kako da finansiram motor jbg jbg jbg
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Dragana friz

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Oktobar, 2015, 23:39
Citat: balcan girl poslato 26 Oktobar, 2015, 23:29
nabacila brdo novih knjiga :D

evo ja necu da te zovem da te pitam da li si ljuta....mislim...kad ja pa tebe zovem....pustim poruku pa ako me ne nasisas onda je ok...ako ne odgovis, znaci nadrkana....ako se javis sa "sto ne zoves" onda moz i da se okrene....
samuj...neki put je to lekovito i potice na razmisljanje....mada to kod zena ume da bude nezgodno....kad misle.....

jel si ti siguran da je irena zena? si proverio?  ;D

ЯЭВОЛУТИОН

-cesto nadrkana///check
-mase rukama dok prica///check
-non stop joj kurac u ustima (pominje ga)///check
-ne zna da pije pivo iz flase///check

definitivno zenskog pola....e sad u glavama..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dragana friz


balcan girl

 [wtf] [wtf] [wtf] [wtf] kako ne znam da pijem pivo iz flase??? odakle ti to??
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Oktobar, 2015, 09:14
-cesto nadrkana///check
-mase rukama dok prica///check
-non stop joj kurac u ustima (pominje ga)///check
-ne zna da pije pivo iz flase///check

definitivno zenskog pola....e sad u glavama..
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

balcan girl

e sad ti gledao majkeee ti??? :D :D :D mislim da nece bas biti :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

demonstriraj sa nagleskom u kom polozaju stoji flasa...kako se drze prsti i gde ulazi vazduh pri sasipanju u grlo...aj sad...lako cemo oformiti komisiju...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

dogovoreno :D kad dodjem opet u bg donesi pivo pa cemo da vidimo :D pivo u flasi ne u limenci kao sto obièno dosnosis :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

oces veliku ili malu flasu....imas neku zeljenu temparaturu...vrstu piva....ambijent....pali bre...slikaj to tamo i kaci slike
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

hahahahaah nema fotkanja samo uzivo :D :D a da bude ladno ko tastina dusa :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!