Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 17 Oktobar, 2015, 17:28
stedis gorivo ili radi rekreacije....

jedne godine mi guramo tako motor, bmw r50....i pandur staje
-Jeli momci sto gurate
-rekreacija
-kako
-skupa teretana pa tako...malo guramo da se umorimo
-a nije u kvaru
-jok bre....rekreacija....radimo trenutno listove i butine..
-a jel vi to mene zajebavate
-ako mislis tako aj da i ti guras da vidis kako utrnu listovi
dade kerina gas i ode...mi ostali bez corbe i guramo....a motor neregistrovan...mi nemamo kacige....a daleko pumpa od banjicke nizbrdice do robne kuce u rakovici....ravno ali daleko....

napisao sam jednom ovde cini mi se,nisam siguran.

vracamo se iz austrije sa dva kombija i cim smo presli nasu granicu,stane nam drugi kombi.....da skratim pricu,izvucemo sajlu i krenemo da slepamo pored puta da ne ometamo saobracaj ali na ssnime panduri i tras pravo kod nas.
krene kenjaza tu neka kako je abranjeno slepanje itd,mi objasnjavamo da nije u pitanju slepanje vec samo da sklonimo kombi da ne ometamo druge ili nedaj boze da izazovemo udes....bla bla truc truc kao ajde sve ok i uz neku cokoladu,krenu oni ka svojim kolima kad se u nekom  momentu okrene mladji pandur ka nama i pita:

"a koji je kombi u kvaru?"

mi crkli od smeha,crkli,poceo i njegov kolega da se smeje i produzi dalje....on se  isto onako sav debilast okrenu i krenu za kolegom.....
jebi ga ima nas svakakvih....

Lazic

Taj je iza¹ao iz vica u kome pandur pita lika ispred pet shopa kako ribice u izlogu prate njegov pogled...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 17 Oktobar, 2015, 18:23
Taj je iza¹ao iz vica u kome pandur pita lika ispred pet shopa kako ribice u izlogu prate njegov pogled...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ispricaj ga ;)

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: mkt poslato 17 Oktobar, 2015, 17:31
ahahahahah smorio se covek
stao da sipam benzin i od tad ni da mrdne, nece da pali iz nekog razloga
odgurao ga do nekog parkinga i tu se usinuo


upalio je posle pola sata iz cista mira, nem pojma koj mu je

prodas kantu za koliko dobijes i kupis nov ili bar mladji
i problem resen
ne znas ni sta je bio kvar ni kako si ga resio i boli te kurac bas jer se ponoviti nece :D (bar ne kod tebe)


nekad kad sam bio mlad sam zeleo da naucim, sad samo zelim da resim problem, po mogusctvu i da se osiguram da se vise nece ponoviti
kad je bmw poceo da me drka ja prodao i kupio 10god mladjeg pola
problem solved :D

Kostić


mali_zmaj

zbog takvih budala ispadamo svi kompletno supci... ma sta noge.... mamu mu,bezobraznu..
jin-jang

bigbad86

Danas super dan za voznju a ja visim na fasadi...

Darko


sad gledam fejs , pa meni zadnjih meseci svaka svirka sa steznikom na ruci ... zadnjih sat vremena na nastupima placem i sviram od bolova u laktu ... blizi se lagano kraj moje muzicke karijere


   [pop] :violina: [pop]





mareskin

Citat: Darko poslato 18 Oktobar, 2015, 22:52

sad gledam fejs , pa meni zadnjih meseci svaka svirka sa steznikom na ruci ... zadnjih sat vremena na nastupima placem i sviram od bolova u laktu ... blizi se lagano kraj moje muzicke karijere


   [pop] :violina: [pop]






Probaj ovako da ubla¾i¹ problem :D

! No longer available
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 17 Oktobar, 2015, 22:13
Citat: Laziæ poslato 17 Oktobar, 2015, 18:23
Taj je iza¹ao iz vica u kome pandur pita lika ispred pet shopa kako ribice u izlogu prate njegov pogled...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ispricaj ga ;)
Ide pub ulicom, prolazi pored pet ¹opa, stoji lik ispred izloga, u izlogu akvarijum ribica, lik pogleda levo, one odu levo, pogleda desno, one odu desno, stane u èudu, pita lika kako to radi¹. Prosto, u pitanju je snaga volje, ribice je lako hipnotisati, evo probaj dok ja skoèim unutra... Posle par minuta, izaðe èova, pandur blene u taèku i zeva kao riba... ;D

UFF

e jebi ga darko sad ces morati da RADIS za pare   [rofl]

Darko

Pa i do sad sam , uporedo sa svirkama , radio za pare ... Tj , radim oba posla zadnjih 10 god ;)

Hohštapler

Citat: mkt poslato 17 Oktobar, 2015, 17:31
ahahahahah smorio se covek
stao da sipam benzin i od tad ni da mrdne, nece da pali iz nekog razloga
odgurao ga do nekog parkinga i tu se usinuo


upalio je posle pola sata iz cista mira, nem pojma koj mu je

Tako je moj burazer muèio muku sa vektrom... ugasi i ni¹ta. Mrtva. Posle po sata radi ko sat.
Ispregledali sve kontakte, masu, kompjuter kod 5 majstora, i na kraju i sveæice. Ni¹ta. Doðe mu da ne radi i ne radi.
Putuj igumane.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt

kaze majstor cetkice zalepile, cekaj da se oladi pa onda probaj
ja tako i uradio i on upali, nem pojma

PECA BMW

Citat: Ho¹tapler poslato 19 Oktobar, 2015, 08:13
Citat: mkt poslato 17 Oktobar, 2015, 17:31
ahahahahah smorio se covek
stao da sipam benzin i od tad ni da mrdne, nece da pali iz nekog razloga
odgurao ga do nekog parkinga i tu se usinuo


upalio je posle pola sata iz cista mira, nem pojma koj mu je

Tako je moj burazer muèio muku sa vektrom... ugasi i ni¹ta. Mrtva. Posle po sata radi ko sat.
Ispregledali sve kontakte, masu, kompjuter kod 5 majstora, i na kraju i sveæice. Ni¹ta. Doðe mu da ne radi i ne radi.
Putuj igumane.

To hoce da radi senzor na radilici . Kad se zagreje ne ocitava radilicu , vergla ali ne pali . Treba tad kad je vruc i nece da pali da se zakaci na test aparat ili makar da se proveri dal ima signala iz senzora ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

El Jefe

То може да буде било шта од електронике
Друштво за заштиту од животиња

mkt

auto je 92 god bem li ga dal ima te senzore
juce sam se voxio ceo dan i sve ok radilo

Lazic