Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Jbte Mrle, kupi¹ od èoveka oèuvan motor, ko iz fabrike, deka ka èuvao sve ove godine, a ti ga za mesec dana pretvori¹ u konfete...
;)

(lako nam je da se sprdamo kad si ti tako reæi bla¾e povreðen )
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

stilgar

Citat: Ho¹tapler poslato 07 Oktobar, 2015, 10:08
Pa? A ¹ta si ti mislio?
Ljudi, favele, 90% sirotinja 10% bogati. Kao i svugde!
Kao ¹to Amerika ima sve ju¾no od zida (Meksiko) sirotinju, tako æe i evropa imati sve ju¾no od zida (Maðarska) sirotinju. Samo slepac ne vidi.
jebo ameriku i njihovo bogatstvo
http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/obecana-zemlja-svako-trideseto-dijete-u-sad-u-beskucnik---361287.html

http://www.4dportal.com/hr/politika/3636-fema-kampovi-grad-za-progonstvo-beskucnika-vise-nije-teorija-zavjere

clutch&brake

ma zajebavas? ja tek sada vidim da si ok, jebo motor sredi se
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mrle

Citat: Ho¹tapler poslato 07 Oktobar, 2015, 10:40
a ti ga za mesec dana pretvori¹ u konfete...

za 20 dana i nepunih 400km.

*zeka*

Pa kad teras ko manijak, nije ti to gpz vec ozbiljna masina.  :)

Hohštapler

De Mrle isprièaj nam kako se dogodilo? El si stojao u koloni ili si se provlaèio??
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

#15887
Uvek se provlaèim na semaforu. Sad uðem u tunel, nije bila gu¾va, stanem na semafor, ispred mene 4-5 automobila. I kao neæu da se provlaèim, sada æe zeleno i ja odmah radim u Kosovskoj, poslednji semafor pre posla. I stojim tako, kada u jednom trenutku èujem "detonacije". Pomislio sam da je ne¹to ekplodiralo. I tako autobus nareða nekoliko automobila, jedan od njih me udari u zadnji desni kraj, katapultira me na napred levo. Prednjim desnim delom pogodim ovog ispred u njegov zadnji deo i padnem levo od kolone. Sreæom. Jer je autobus nastavio da gura sve automobile, valjda sve ukupno 11.

Hohštapler

...jbg, to je ono ¹to ka¾u, provlaèenje je bezbednije... a i sam po X puta stojim iza kola, ne provlaèim se uvek, ali æu od sad i kad stojim da se trudim da stojim izmeðu traka...
nikad jebeno ne zna¹...  [neampojma]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

perlx

Izes ga, a videh te pre par dana kod Vet faxa.
Brz oporavak! [cheers]

penzos

 [clapp]  [rofl]  [thumb_up] Sve sa kragnu na poso! Bravo care! Ali mora oni olo¹i iz osiguranja da ti uzmu merku! Njih treba prevozati, da ti vrate sve one pare koje im daje¹ za polisu!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mrle

evo sada me pretpostavljena na poslu i jo¹ neki iz personala upuæuju na osiguranje telekoma, jer sam osiguran i pri dolasku na posao.
Ode mi majka U Dom zdravlja po uput, da sutra opet idem u urgentni na kontrolu.

Andreja

A jbg, ba¹ mi krivo, praktièno si ga juèe uzeo, znam kolika je bila euforija i jurnjava... Bitno da si ¾iv i zdrav (al' to preæuti kad se bude¹ drndao oko od¹tete :) )
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

grber

Posle dve nedelje ukocenih ledja i jos toliko nekog virusa, danas konacno ugrabio par sati slobodno da se malo provozam.  [yahoo] Posle 20m da skrenem i umalo da poljubim asfalt... prednja guma skroz pustila.  :'(

I tako, umesto da sam se vozio, zezao sam se sa skidanjem tocka i krpljenjem gume...  [veryangry]

cone

Citat: Ho¹tapler poslato 07 Oktobar, 2015, 08:11
©ta ti je dr¾ava. .. nije ni èudo da svi voze po PS-u.

Sto se tice toga, mnogo je zeznuto, previse pandura ima i nije za saliti se.. vec sam objasnio kako ide sa tiketima za brzinu..

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Oktobar, 2015, 09:44
niko od profesionalaca ne vozi po PS-u...svi se dogovaraju i muljaju.....policija zna da su u cajtnotu sa isporukom robe pa koristi ravne pustinjske puteva za izdrkavanje....a onda ide dogovaranje  i sitniustupci...jer kada bi svima pisali tiket...pa amerika bi brzo ostala bez kamiondzija....

Sto se tice kamiondzija, pustinjskim putevima je ogranicenje 70-75, retko ko vozi preko 70, sto zbog potrosnje, to zbog toga sto su im zakljucani kamioni.. i kamioni su retko kad u prekoracenju, osim na malim brzinama, ali kad svi idu brzo, nikog ne diraju, kad jedan odskace od svih, onda je pecen..

E gde varamo, varamo u satima voznje.. amerika bukvalno zivi od kamiona, ali ne od amerikanaca, jer oni voze na elektronske logove, nego od nas koji vozimo papirne i koji vozimo non stop, bez stajanja, pauza i slicno.. umesto da svaku noc spavamo 10 sati, spava se po 3-4 sata, pa se prepravlja sve i slicno, umesto da se svake nedelje pravi restart od 36 sati, nesto se isto prepravi i izmajmunise, ko da sedi.. bitno je samo da sve ima smisla..



Kako izgleda nas "tahograf", bukvalno mozes koliko hoces i mozes da vozis..

eclipse4

Orlovi?...kakvi crni orlovi ovo su klasicni curani....sto li im uopste daje drzava pare da odu negde i igraju.

Lazic


balcan girl

eclipse nemoj se vredjamo :D æurani su rezervisani samo za jagodinu :D :D daj im neku drugu pticu majku mu :D eto nek budu tetrebi npr :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

Citat: balcan girl poslato 08 Oktobar, 2015, 23:38
eclipse nemoj se vredjamo :D æurani su rezervisani samo za jagodinu :D :D daj im neku drugu pticu majku mu :D eto nek budu tetrebi npr :D :D :D

ako cemo realno,sigurno ni curanu ili tetrebu ne bi bilo prijatno da ga sretnes na ulici i nazivas ga reprezentativcem Srbije  [rofl]