Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Mik


balcan girl

Citat: UFF poslato 29 Septembar, 2015, 03:08
Citat: balcan girl poslato 29 Septembar, 2015, 02:34
a pa ja sam na forumu fina a nisam takva uzivo :D

od tih finih nas qrve...  :P




nije to od finih mico, nego od onih postenih mi kurve ne mozemo da dodjemo na red :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

pa koja je razlika izmedju fine i postene ako se ne foliraju nego su stvarno takve?

balcan girl

ahhahahahahah e ako tebi moram da objasnim razliku izmedju fine i postene onda je ovaj svet otisao u kurac :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Mik

Citat: UFF poslato 29 Septembar, 2015, 03:30
pa koja je razlika izmedju fine i postene ako se ne foliraju nego su stvarno takve?

Pa ti si to nesto objasnjavao terminologiju!
Kurva je koja vara supruga ("nabija rogove"), (osim neke medjusobne saglasnosti o swingu).
Prostitutka je ono sto se jebe za pare.
S druge strane, da je i supruga, ajde racunica (al' to mora Kanarinac da odradi da bi bilo tacno  :)), dakle higijena kosta, kozmetika kosta, osmeh kosta ... (Drugar tako nesto kazo zeni, "Slusaj zeno ..." itd.) (Pa jel nije?)

Mik

Citat: balcan girl poslato 29 Septembar, 2015, 03:41
ahhahahahahah e ako tebi moram da objasnim razliku izmedju fine i postene onda je ovaj svet otisao u kurac :D :D

Prvo, ne ide se U kurac nego NA kurac!
Ide se U picku.
I to sa obostranim zadovoljstvom ili nikako!

(I, jebiga, po svakoj verziji, to kosta - ne postoji zena na svetu koja picku nije naplatila. Ako nie onda je katastrofa.)

balcan girl

e da je svet na kurcu onda bi bilo sve super al nijeee NA kurcu vec je u kurcu i onda je bzv :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Mik

Pogledacu neke druge teme po (na/u) forumu, da ne zaboravim cime cu da pisam! :)

ЯЭВОЛУТИОН

sta je sad i za irenu treba neka humanitarna akcija.....za rodjendan kutija za priloge ko za Borishu....i
Vlajka onomad...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

nesic1

evo jos jedan prevarant

Igor Mitiæ
Mo¹e Pijade 43/7, 19210 Bor
+381615585880

http://www.limundo.com/Clan/Darmon

eclipse4

Pricaj nam,ti bas nalices na njih redovno

Darko

Citat: nesic1 poslato 29 Septembar, 2015, 23:39
evo jos jedan prevarant

Igor Mitiæ
Mo¹e Pijade 43/7, 19210 Bor
+381615585880

http://www.limundo.com/Clan/Darmon


nije on kriv nego ti sto si prevaren ..

jel imas tamo ocene ? imas   jesi video 4 negativne ? jesi procitao komentare o prodavcu ?   

pa jbg , gde ti zivis , u diznilendu

UFF

Citat: Mik poslato 29 Septembar, 2015, 03:53
Citat: UFF poslato 29 Septembar, 2015, 03:30
pa koja je razlika izmedju fine i postene ako se ne foliraju nego su stvarno takve?

Pa ti si to nesto objasnjavao terminologiju!
Kurva je koja vara supruga ("nabija rogove"), (osim neke medjusobne saglasnosti o swingu).
Prostitutka je ono sto se jebe za pare.
S druge strane, da je i supruga, ajde racunica (al' to mora Kanarinac da odradi da bi bilo tacno  :)), dakle higijena kosta, kozmetika kosta, osmeh kosta ... (Drugar tako nesto kazo zeni, "Slusaj zeno ..." itd.) (Pa jel nije?)


jesam
zato i pitam ovo
ako se ne folira rekoh
ako je fina nece da se jebe sa skoro uopste a ako je postena onda ce da se jebe samo sa svojim deckom i ni sa kim vise (to ce isto da radi i fina pa u cemu je razlika?)

UFF

Citat: Darko poslato 30 Septembar, 2015, 01:00
Citat: nesic1 poslato 29 Septembar, 2015, 23:39
evo jos jedan prevarant

Igor Mitiæ
Mo¹e Pijade 43/7, 19210 Bor
+381615585880

http://www.limundo.com/Clan/Darmon


nije on kriv nego ti sto si prevaren ..

jel imas tamo ocene ? imas   jesi video 4 negativne ? jesi procitao komentare o prodavcu ?  

pa jbg , gde ti zivis , u diznilendu

kako je on kriv ako je taj lik pobedio na njegovoj licitaciji pa odustao od kupovine a on snosio duplu postarinu?
jedino ako je on kupovao od njega ali nije naveo da je to slucaj

balcan girl

a gde si ti uffe video ribu da se ne folira? :D :D :D :D ima izuzetaka ali su retkeeee :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

nesic1

Ja sam kupovao ,lik mi poslao neispravno, ja mu vratio da proveri pa kao.uplatice mi nazad novac, ali novca nema, i jos sam mu platio postarinu da dobije nazad :d e da kada sam ja to kupio od njega.nije imao toliko negativnih, moja je predzadnja posle mene vidim stavio jos neko, jbg, da znate da se ne pecnete

Mik

Citat: UFF poslato 30 Septembar, 2015, 01:00
Citat: Mik poslato 29 Septembar, 2015, 03:53
Citat: UFF poslato 29 Septembar, 2015, 03:30
pa koja je razlika izmedju fine i postene ako se ne foliraju nego su stvarno takve?

Pa ti si to nesto objasnjavao terminologiju!
Kurva je koja vara supruga ("nabija rogove"), (osim neke medjusobne saglasnosti o swingu).
Prostitutka je ono sto se jebe za pare.
S druge strane, da je i supruga, ajde racunica (al' to mora Kanarinac da odradi da bi bilo tacno  :)), dakle higijena kosta, kozmetika kosta, osmeh kosta ... (Drugar tako nesto kazo zeni, "Slusaj zeno ..." itd.) (Pa jel nije?)


jesam
zato i pitam ovo
ako se ne folira rekoh
ako je fina nece da se jebe sa skoro uopste a ako je postena onda ce da se jebe samo sa svojim deckom i ni sa kim vise (to ce isto da radi i fina pa u cemu je razlika?)

Uvek (!!!) je "razvrat" izmedju zelje i mogucnosti!
Pa je to nesto sto se nalazi u tvojoj (mojoj, bilo cijoj) glavi, dakle sta hoces, i sta moze! (Znak uzvika umesto podrazumevajuceg znaka pitanja!) Sta je to "fino", po cijim definicijama (standardima) "fino" - jako ume da bude zajebano i krajnje pogresno to "fino" .
Gadno sam najebo zbog tog "fino", toliko da nemam vise vazduha u plucima da se nekom sasvim razlozno (za to "fino") najebem svega po spisku (verbalno), ili nesto drugo sto ne zelim da pominjem, opet sa razlogom ali strogo kaznjivo po pravnom zakonu !

(Uvek se odgovor trazi u sebi, uvek se problem trazi u sebi, uvek se traze pedagoske "samarcine" od prijatelja - sve drugo vodi u "ponor"!)


eclipse4

Citat: nesic1 poslato 30 Septembar, 2015, 02:13
Ja sam kupovao ,lik mi poslao neispravno, ja mu vratio da proveri pa kao.uplatice mi nazad novac, ali novca nema, i jos sam mu platio postarinu da dobije nazad :d e da kada sam ja to kupio od njega.nije imao toliko negativnih, moja je predzadnja posle mene vidim stavio jos neko, jbg, da znate da se ne pecnete
Zato je pay pall zakon!kad kazes da si zadovoljan robom oni mu puste pare a do tad nema ni dinar da vidi.

Mik

Aj sad nesto manje ozbiljno :

Citat: balcan girl poslato 30 Septembar, 2015, 01:20
a gde si ti uffe video ribu da se ne folira? :D :D :D :D ima izuzetaka ali su retkeeee :D :D :D

'Oces ti da dokazes izuzetak ili retkost  [rofl] [rofl] [rofl]?  (Za "finocu" te ne pitam!)

P.S. Nemoj da mi odgovaras na ovo. Cista (i nerazumna) sala!

balcan girl

ja nisam ni izuzetak ni retkost ja sam ludak :D :D :D a to nije ni izuzetno ni retko :D jer svako je lud na svoj naèin, reèe djavo i sede u koprive :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!