Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

#15580
Citat: UFF poslato 15 Septembar, 2015, 23:58
ja da sam na njegovom mestu zvao bi komsiju pandura i postavio ga negde gde ga ne vidis da bude svedok a onda te mirno i suptilno podjebavao dok me ne nabodes :D
onda ide krivicna + privatna tuzba + odsteta (a koliko si ti njega povredio dobijes 3x vise u stanici od komsije pandura jer si se "opirao")  [rofl]


zajebi to idem mu na vrata da mu objasnim, nisu ovo '90e a i lik se ocigledno ne plasi cim ti je pretio moze te saceka sa sekircetom..
Jebe¹ mi sve, 90-te su bile bolje...

Hattrick

Citat: Laziæ poslato 16 Septembar, 2015, 00:16
Jebe¹ mi sve, 90-te su bile bolje...

Dodjes sa 357 kratka cev, i resis spor u 2 minuta  :)

BOKYBOY

Citat: Hattrick poslato 16 Septembar, 2015, 01:06
Citat: Laziæ poslato 16 Septembar, 2015, 00:16
Jebe¹ mi sve, 90-te su bile bolje...

Dodjes sa 357 kratka cev, i resis spor u 2 minuta  :)

...za Vasu informaciju...90-te su jos uvek tu...postoje decaci koji za par desetina eura rade povrede ili prelome sa spiska koji im das... ;)

balcan girl

imam ja ekipu iz mladenovca ali da se razumemo odmah :D oni æe da ga olupaju na keca i da ti donesu jebeno kupatilo al onda ja njima dugujem uslugu a ti meni dugujes uslugu :D :D :D :D ako hoces tako mozee nesto da se zavrsiii :D al vodi raèuna dugovati meni uslugu moze da te kosta skuplje od tog kupatila :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

Posalji Sultana i Bombonu da im objasne neke stvari  :)

Andreja

Citat: balcan girl poslato 16 Septembar, 2015, 01:19
imam ja ekipu iz mladenovca ali da se razumemo odmah :D oni æe da ga olupaju na keca i da ti donesu jebeno kupatilo al onda ja njima dugujem uslugu a ti meni dugujes uslugu :D :D :D :D ako hoces tako mozee nesto da se zavrsiii :D al vodi raèuna dugovati meni uslugu moze da te kosta skuplje od tog kupatila :D

Vrlo je dobro ¹to o ovome pi¹e¹ na forumu, javno... :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

a sta je tu èudno? :D ja ne vidim nikakav problem :D samo kazem opusteno da je dugovati meni uslugu jako skupoooo :D sto da neæe neko da me prijavi? :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

stilgar

a mi se pitamo ko palmi zavrsava prljave poslove :)


Gavrolini

I da se razumemo ,vise se ne radi o kupatilu i parama, drugo je poruceno i danas ugradjeno. Radi se o principu, o tome da ne dozvoljavam da me neka jajara izjebe i da misli da je dobro prosao.

UFF

Citat: Gavrolini poslato 16 Septembar, 2015, 01:54
Jbg u Sapcu jos uvek traju devedesete
www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:567340-Ubistvo-u-Sapcu-Dugovi-potegli-obarac
Nije se izgleda mnogo promenilo.

Èuli smo prièe da je mladi Manèiæ, navodno, dugovao Lukiæu neke silne pare. Izmeðu 3.000 i 5.000 evra.


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

silne pare

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Gavrolini

Ko zna koga su novinari savatali na ulici :)

mareskin

Citat: UFF poslato 16 Septembar, 2015, 02:18
Citat: Gavrolini poslato 16 Septembar, 2015, 01:54
Jbg u Sapcu jos uvek traju devedesete
www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:567340-Ubistvo-u-Sapcu-Dugovi-potegli-obarac
Nije se izgleda mnogo promenilo.

Èuli smo prièe da je mladi Manèiæ, navodno, dugovao Lukiæu neke silne pare. Izmeðu 3.000 i 5.000 evra.


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

silne pare

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Ako ne¹to ne mo¾e¹ da zaradi¹ za godinu dana onda su to silne pare. Ako za ove pare moj zet mo¾e da kupi izmeðu 3 i 5 automobila onda su to velike pare. Automobili su u voznom stanju, pocinkovani lim, prva boja, atestiran plin, klima radi :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

Citat: Gavrolini poslato 15 Septembar, 2015, 22:28
Majmun iz mladenovca. Porucio preko neta komplet namestaj za kupatilo.  Frajer mi poslao sve ubogaljeno, van mera, izlupana ogledala, pogresne rucke, ma nidje veze sa onim sa slike. 10 dana me zavlaci , te donece mi on licno sta treba i odneti ovaj krs, te docice po ovo i vratiti pare. Juce pristanem i na varijantu da mi uplati na racun deo para da sredim sto se srediti moze. Ali banana niti se javlja niti uplacuje. Na kraju ode  jedan bajker iz mladenovca kod njega danas da mu kaze da se uozbilji i ne zajebava, on se meni budala javi i jos preti. I sad moram da gubim svoje vreme da idem u jebeni mladenovac da trazim idiota da mu objasnim stvari.

em te zajebe, em ti preti. ajde ¹to te zajebo, to je danas koliko vidim svakodnevna pojava kod tih kupovina na ekran, tj na neviðeno, tj na reè. ( reko sam na reè, a 21vi vek...) al ¹to preti, e to je veæ nevaspitano pona¹anje. vredno dobrih starih batina sa recimo motkom za ve¹ iz obli¾njeg dvori¹ta ili lopatom. bez pompe i halabuke.

ЯЭВОЛУТИОН

Na kvantasu, nekog nakupca pokusao da zavrne ciganin....odozgo gladac a odozdo jadac...medjutim namazan ovaj ko pikasova slika....dovati ga za pevalo i pocne da urla
-mene si nasao....pa meni je deda kucu sazidao na kantar
-ne smes da me taknes, ja sam rom - pokusa da ga otrese cigos
-ovaj ga omlati onako oa asvalt ko slinu i poce da ga samara
epilog
nekoliko meseci kasnije na sudu , uz gomile svedoka i dve patrole policije koje su bile na licu mesta, nakupac kaze sudiji
-batalite vi to na verskoj, nacionalnoj, i rasnoj osnovi....nisam ja njega tuko sto je cigan, vec sto je bezobrazan....tuko bi ga i da da bio komsija zeka licno....ne smes da me bijes jer sam cigan....ma ima da ga bijem jer je prevarant i to smatra da je zasticen ko dodo ptica......i dobi 3 meseca mardelja.....bio nedelju dve pa ga pustili...nema mesta u mardelju za nakupce ako nije droga u pitanju...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Nije ga dovoljno otresao èim je do¹lo do suda...

eclipse4

kad ga dobro otrese navuce strah i da prizna da je dobio batine ;)

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

mene te¹ko ne¹to mo¾e da izbaci iz takta, al pre neki dan krenem po duvan i kod eurohrasta mi izleti farèina pravo u toèak. nekako ga izbegnem i u trenu prepoznam motor krajem oka. moj ortak. aj dobro, on je siguran vozaè, ja nisam. danas krenem da odvezem ortaka kuæi na pevac i kod ¹kole stoji zglobni bus u stanici, iza busa miinikombi gsp, daao migavac da obiðe al stoji, ja idem svojom trakom sporije da ne izleti neki pe¹ak, dete iz ¹kole etc, a iza minibusa, drugi minibus. kreno baja na mene preko prvog minibusa, preko zglobnog autobusa i bode ga kurac u junaèko dupe, jo¹ mi ne¹to krivi facu. krenem da ga ¹utnem uz jebemtimamumaminubrepièkatimaterinamatorasisatausrana i posle par poku¹aja proma¹im kombi i onako besan sa dva deci benzina odvezem ortaka kuæi i vratim se dole na lasti¹. em ¹kola, em zglog, em minibus iza al matori baja ne jebe iznenaðenje. jebem li mu mmilu majku matoru, ruke mu se osu¹ile, oèi uvele, ¾ena prokurvala i boles ga pojela polako natenane.

Andreja

Danas dobio slobodan dan, taman da odradim ugovor za Peglicu i po¹aljem u KG. Doðem u mesnu zajednicu u Prèinu, matièar ili ko veæ na godi¹njem. Ok, nema veze, zapalim do grada autobusom (cimanje i cimanje, vruæina), doðem do op¹tine Vo¾dovac, taj tip ugovora (sa samo jednim potpisom) mo¾e samo u op¹tini NBG ili Zvezdara. Neeema veze, ajmo dalje. Dolazim do Mostara, odluèujem da siðem da odem do Auto Vardara u Durmitorskoj, da kupim potrep¹tine za Peglu, lokal vi¹e ne postoji. Hmmm... Ni¹ta, idem do op¹tine NBG da zavr¹im taj yeahbeni ugovor. Potpi¹em, dobijem uplatnicu, odem do banke da uplatim, nema struje. Odem do druge banke, nema struje. Ispostavilo se da je veæi deo Beograda bez struje. Èekaj, èekaj, a ¾edan u pm, neæu da se udaljim od banke kako bih prvi stigao na red kad doðe struja. Posle 45min nerviranja odluèim da se vratim do banke u op¹tini, radi, overim sve, platim, po¹aljem i do jaja.

Sad je sve kul ali da sam u tom trenutku imao pristup forumu, mislim da bih toliko psovao da bi se i najveæa forumska bagra krstila i èudila :D Kakav splet ¹untavih okolnosti... Koji mi govori da trebam da prodam Peglu i kupim tormo, pre zime :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D