Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Citat: Mik poslato 07 Septembar, 2015, 02:48
Citat: Darko poslato 06 Septembar, 2015, 12:30
Citat: Laziæ poslato 06 Septembar, 2015, 05:12
Hoæe¹ da ka¾e¹ da bi se u punom d¾aku pièaka, za kurac u'vatio... ;D

Taj sam !!

Nisi, ja sam! [facepalm]. U zadnje dve godine ja to radim, i samo to radim! [facepalm]. Skoro pa nista drugo ne radim  [doh]
(Poceo da, po internetu, trazim koktele sa cianidom, da se ispozdravljam sa svetom.)


Ostavi mi motor prvo, vidi¹ da vozim Error 404 pa sam poèeo da prozivam ljude  :(
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Mik

Citat: Andreja poslato 07 Septembar, 2015, 17:10
Citat: Mik poslato 07 Septembar, 2015, 02:48
Citat: Darko poslato 06 Septembar, 2015, 12:30
Citat: Laziæ poslato 06 Septembar, 2015, 05:12
Hoæe¹ da ka¾e¹ da bi se u punom d¾aku pièaka, za kurac u'vatio... ;D

Taj sam !!

Nisi, ja sam! [facepalm]. U zadnje dve godine ja to radim, i samo to radim! [facepalm]. Skoro pa nista drugo ne radim  [doh]
(Poceo da, po internetu, trazim koktele sa cianidom, da se ispozdravljam sa svetom.)


Ostavi mi motor prvo, vidi¹ da vozim Error 404 pa sam poèeo da prozivam ljude  :(

Ma necu da ti ostavim motor, cim si ti na Error-u onda te neka losa sreca prati, i ti vadis kurac iz dzaka picaka.

Nego cu Lazicu da ostavim motor, e taj iz dzaka kuraca vadi picku! Pa se onda ogrebi od njega za krug motorom, nek te on nosi na dusi. (Jes' on ludak, ali mislim da bi mu proradilo nest pameti pa bi te "nosio" na necem stamenijem - i verujem da bi ti velikodusno ponudio dzak da biras!  :) (Sala!  :)))

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Mik

Citat: Andreja poslato 08 Septembar, 2015, 01:16
Izvri¹tah  [rofl]

Jes' bilo sale, ali neke stvari nemoj da shvatis bezazleno! Kad (ili ako) ti nesto krene na lose, stvarno ........................................................................... strpljenja, sacekaj !

Andreja

©to bi rekli: "I to æe proæi" :)
Hvala, Mik!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Mik

Citat: Andreja poslato 08 Septembar, 2015, 03:23
©to bi rekli: "I to æe proæi" :)
Hvala, Mik!

Nema na cemu, ziv bio!
Sa godinama covek (ili poneko) nekako prestane da ima srece - kao da se nesto potrosi od toga sto je neka visa sila dodelila na upotrebu. Pamtim periode iz zivota kada nije islo nista i nikako (koliko god se trudio i zapinjao), i trajali su. Pa kol'ko god, ali treba prepoznati kad to prestaje, pa aj' dalje!

(I, bez obzira na godine, tako sam stradao zadnje dve godine, al' stalno nesto nemoguce! Sve cuda koja ni pod razno ne mogu da mi se dese! (Nije moguce naprasno postati glup, smotan i kilav - nego neka losa sreca krenula, "negativ waves" kako kaze matori Satherland u nekom starom filmu.))

Hohštapler

...kreæem jutros od devojke, po ramu ¾uti trag. . Curi mi gorivo na vakuum slavini... gde ima repair kit za govno??
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: Mik poslato 08 Septembar, 2015, 00:57
Citat: Andreja poslato 07 Septembar, 2015, 17:10
Citat: Mik poslato 07 Septembar, 2015, 02:48
Citat: Darko poslato 06 Septembar, 2015, 12:30
Citat: Laziæ poslato 06 Septembar, 2015, 05:12
Hoæe¹ da ka¾e¹ da bi se u punom d¾aku pièaka, za kurac u'vatio... ;D

Taj sam !!

Nisi, ja sam! [facepalm]. U zadnje dve godine ja to radim, i samo to radim! [facepalm]. Skoro pa nista drugo ne radim  [doh]
(Poceo da, po internetu, trazim koktele sa cianidom, da se ispozdravljam sa svetom.)


Ostavi mi motor prvo, vidi¹ da vozim Error 404 pa sam poèeo da prozivam ljude  :(

Ma necu da ti ostavim motor, cim si ti na Error-u onda te neka losa sreca prati, i ti vadis kurac iz dzaka picaka.

Nego cu Lazicu da ostavim motor, e taj iz dzaka kuraca vadi picku! Pa se onda ogrebi od njega za krug motorom, nek te on nosi na dusi. (Jes' on ludak, ali mislim da bi mu proradilo nest pameti pa bi te "nosio" na necem stamenijem - i verujem da bi ti velikodusno ponudio dzak da biras!  :) (Sala!  :)))

Koji me znaju, znaju da samo svoju(i Uninu) glavu stavljam u torbu... :o ;D I to vrlo zihera¹ki... ;D [zvizdi]

dzimika

Citat: Ho¹tapler poslato 08 Septembar, 2015, 09:00
...kreæem jutros od devojke, po ramu ¾uti trag. . Curi mi gorivo na vakuum slavini... gde ima repair kit za govno??

moguce da je neka gumica samo popustila, najbolje rasklopi i vidi sta ne valja jer mozda ne moras ceo kit da uzimas
a ako si bas zapeo da uzmes imas neki engleski sajt koji salje u srbiju i pouzdano znam da stize ovde bez problema, cak ljudi izlaze u susret sa cenom na racunu zbog carine i slicno, ne znam kako se zove znam da sam ga davno gledao zbog kita za reparaciju glavnog kocionog ali na kraju kupio ceo nov brembo :D

Hohštapler

Pa daj sajt :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

nesic1

prevarant sa kupujem prodajem, kupio plocu od njega ona ne radi, blokirao me na sajtu pa ne mogu da mu ostavim ocenu, evo da se ne yajebe neko od vas:

https://www.kupujemprodajem.com/364822-1-miodrag-svi-oglasi.htm


adresa:
miodrag bebiæ
nikole tesle 67
22241 va¹ica (¹id)
065 373 1642

nije neka suma 1800 kinti ali ne volim da me prave na majmuna

Joker

Jel mozemo mi da ocenjujemo njegove oglase?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

DaChaS

mislim da moras kao da mu posaljes poruku za neki oglas onda mozes da ostavis ocenu to sam bas ja hteo sad da uradim

nesic1

da moras da mu posaljes poruku, kontaktirao sam KP tim pa cekam odgovor

Lazic

Po milioniti put u ¾ivotu, ljudska sujeta i glupost izazvana sujetom...

monsterbnt

Proklete lutalice u bloku..... Opet su mi ista tri kretena napala psa.... Povredili joj oko.... Ne nesto preterano al je oteceno i zahteva lecenje.... Pobicu ih sve do zadnjeg.... I njih i proklete klosare koji su ih dovukli tu, hrane ih, i neretko huskaju protiv vlasnickih pasa...
Smrt SVIMA!!!!

zagadjenje

pobij klo¹are, ¹ta su psi krivi.
®ao mi je zbog tvog psa, nadam se da æe brzo biti dobro
Tjuning bud¾ing

monsterbnt

Od danas se otvara sezona lova na klosare... A ta ekipa lutalica je agresivna i to je vec problem. Napadaju bez povoda vlasnicke pse a cesto i vlasnike.... Naravno nikad nece napasti nekog pita vucjaka ili bilo kog veceg psa... Napadaju male pse i stence.
Smrt SVIMA!!!!

BOKYBOY

#15519
Citat: monsterbnt poslato 10 Septembar, 2015, 12:22
Od danas se otvara sezona lova na klosare... A ta ekipa lutalica je agresivna i to je vec problem. Napadaju bez povoda vlasnicke pse a cesto i vlasnike.... Naravno nikad nece napasti nekog pita vucjaka ili bilo kog veceg psa... Napadaju male pse i stence.

...govori tiho i vodi Pit-bula sa sobom...ja samo jednim potezom otkacim korpu i povodac i viknem ''Kolji''!!! ;D