Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Dare, ako cimerov SV bude tu u ponedeljak, ima da te stavim na njega i provozam po NSu, da te uverim koliko se to èuje. Nema ¹anse da te ne èuje, osim ako nije u Majbahu. Pravi razliku, veruj mi.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Ma salim se ja malo , verovatno se cuje . Vozio sam motor sa glasnim cunkom , doduse , u Zajecaru , tamo nesto i nije potrebno imati glasan auspuh zbog da te cuju ...

Na ovom motoru se i meni ne svidja par stvari , cunak , zmigavci ovi narandzasti , ali ne bih nista da menjam jer je motor zaista u 10/10 stanju i totalna fabrika... Kod mene ce biti mozda jos sledecu sezonu i planiram da uzmem zx10r , tako da stvarno ne bi da menjam cunak ;)

Lazic

Citat: Darko poslato 04 Septembar, 2015, 16:50
Znaci to je razlog sto ti nisi cis u glavu ? ;)

Hahaha


Brate, kaciga na glavu i sve ok... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 04 Septembar, 2015, 18:39
Citat: Darko poslato 04 Septembar, 2015, 16:50
Znaci to je razlog sto ti nisi cis u glavu ? ;)

Hahaha


Brate, kaciga na glavu i sve ok... ;D
Lazicu...ZUUUUTI fluo prsluk....niko nece da zgazi TWEETY-ja
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

 [rofl]


fluo ce da mu mnogo pomogne u ovakvim realnim situacijama gde vozac ni ne gleda u retorvizor  [rofl]

dzimika

Citat: bigbad86 poslato 01 Septembar, 2015, 18:16
Dokumentacija za putovanje u Grcku me izasla oko 8000 dinara. Pa lepo bogami :( Doduse nije sve bilo neophodno, al necu da razmisljam...

ne znam koji ce ti sve to ali ajde
ako imas novu dozvolu medjunarodna ne treba

Darko

Ja imam novu i prosle god mi trebala i medjunarodna

dzimika


Darko

Zvao sam ams i pitao , i oni rekli da treba. Za Makedoniju ne treba svakako , zbog Grcke sam vadio. Rekose da treba pa posto sam isao sa klincima nisam hteo neprijatnosti na putu .

U fazonu , ne traze , ali ako imas neko cukanje tada traze

mi¹ko_kolo

La¾u kao psi! A da li si oèekivao da æe¹ dobiti drugaèiji odgovor od nekoga ko ¹tampa te papiriæe?! I pri tom ih prodaje za lepe pare.

makinjo

Meni je drugar pricao da mu je kolega imao udes u Grckoj i da su mu trazili medjunarodnu koju on nije imao.
Koliko se secam platio je neku finu kaznu :(

Darko

Eto ...

Na kraju krajeva , sta sam mogao ? Jel treba - treba i to je to

dzimika

sto onda znaci da ni ove dozvole nisu po evro standardima jer da jesu ne bi trebala medjunarodna

Darko

Na sugavoj granici ne mogu da predjem , zbog miksete , a prelazio sam milion puta . I sad ne znam sta cu ... U kurac

Boban_m


dzimika

Citat: Darko poslato 05 Septembar, 2015, 19:30
Na sugavoj granici ne mogu da predjem , zbog miksete , a prelazio sam milion puta . I sad ne znam sta cu ... U kurac
na kojoj?

Darko

Sremska Raca ,.. Klavijature nisu problem ali mikseta je problem ...  Vracam se

dzimika


mi¹ko_kolo

Lepo uradi¹ ATA karnet u PK, on ti va¾i godinu dana i sa njim mo¾e¹ da preðe¹ koliko god hoæe¹ puta u toku te godine. Plaæa se kad ga vadi¹ i to u zavisnosti od vrednosti robe, ali nije ne¹to preskupo. Najbitnije je da ¹tedi ¾ivce.

Darko

Mrzi me sad da ti objasnjavam , ali ne koristi mi puno ata karnet u nekim situacijama , a nije bas ni jeftin. Ata karnet kosta oko 80e i svaki kupon za prelazak je oko 2500 din. Sta je problem? Pa sto ja ne znam sta cu voziti i s kim cu kad raditi , a ono sto stavis u karnet mora bude tu na granici. Nekad idem sa jos jednim klavijaturistom , nekad sa gitarom , nekad sa harmonikom. Ovaj svira roland onaj korga ovaj ovo onaj ono...ako  se razdvojimo , svakom treba poseban ...

Do sada je bilo (nekad i dan danas uspe) da kad nosis kompletan razglas treba karnet a bez zvucnika ne treba jer se klavir racuna kao licni instrumenat... a danas je mikser boo oci