Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 28 Avgust, 2015, 02:01
lazicuuu groblje je proslost urna je buducnost i visis onako negde na kaminu  [rofl]
Onda nam je svima buduænost na kaminu... ;D

eclipse4

si video ti slike sto sam ti postavio u "rat u ukrajini"? ;) ;) ;)

Bori¹a

Citat: eclipse4 poslato 28 Avgust, 2015, 02:01
lazicuuu groblje je proslost urna je buducnost i visis onako negde na kaminu  [rofl]

ili gledas kroz prozor :D

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 28 Avgust, 2015, 02:10
si video ti slike sto sam ti postavio u "rat u ukrajini"? ;) ;) ;)
Nisam, sad æu... ;D :-*

OKi

Radnica na NIS pumpi.
Ona>>  D. Dan, skinite kacigu i siðite sa motora.
Ja >> D.Dan ,neæu
Ona >> pravila su takva
Ja>> О¹ ti da ga dr¾i¹ dok siipa¹
Ona:: Dobro ovaj put neka tako
Ja>> Dajem joj 1 èrvenu,
Ona>>  morate to unutra da mi date, pravila su takva
Ja>> Ulazim unutra i plaæam
Ona>>taman da zausti da mi ponudi kojekakve ðakonije iz ¹irokog asortimana Naftne Industrije Srbije :P :P :P
Ja>> aj èuti leba ti, ne treba mi ni¹ta  [povracanje]

Da li su takva pravila i po ,,Evropama,, skoro nisam bio od 2008, ili smo mi po obièaju veæi Papa OD Pape.
Znam ja da ona samo radi svoj poso , ali...  [veryangry] [veryangry] [veryangry]

bucko

Pa brate kad dodjes u neciju kucu red je i da postujes pravila domacina.
S kacigom si maskiran za pljaèku il bezaniju,verovatno si xy koji je tako dosao i pobegao.
Meni ne dadose da udjem u kapetaniju u bermudama i papucama na 40'C ,meni to deluje glupo al ko mene pita.

OKi

Citat: bucko poslato 30 Avgust, 2015, 21:46
Pa brate kad dodjes u neciju kucu red je i da postujes pravila domacina.
S kacigom si maskiran za pljaèku il bezaniju,verovatno si xy koji je tako dosao i pobegao.
Meni ne dadose da udjem u kapetaniju u bermudama i papucama na 40'C ,meni to deluje glupo al ko mene pita.
Meni to do sada nikada nisu trazili. Doduse i nisam neki veliki putnik,ali mi tesko na pojedine gluposti da se naviknem! A sve to ide sa godinama. Sve mi je teze navikavati se na slicne stvari.

Hohštapler

I meni na NISovoj pumpi u BGu lik tra¾io da skinem kacigu, al sa sve "mogu li da te zamolim da skine¹ kacigu, nije do mene, tra¾e nam.."
Pa sam uèinio,  lepo je pitao, kulturan lik.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

kod mene redovno dolaze likovi koji se hvale da su zapalili kad su natankeli motor do cepa.....cigani.....jadnim radnicima na pumpi to odbijaju od plate....vlasnika pumpe boli kurac...svede kasu sa potrosenim benzinom i ostatak ako nedostaje otkine zaposlenima od plate....jadnici rade za 12000 i onda im odbijaju po 2000 mesecno....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt


Bori¹a

Citat: bucko poslato 30 Avgust, 2015, 21:46
Pa brate kad dodjes u neciju kucu red je i da postujes pravila domacina.
S kacigom si maskiran za pljaèku il bezaniju,verovatno si xy koji je tako dosao i pobegao.
Meni ne dadose da udjem u kapetaniju u bermudama i papucama na 40'C ,meni to deluje glupo al ko mene pita.

mi kupili kola neka i vozimo sa placa, stajemo na pumpu a nemamo tablice, i nisu hteli da nam toce bez licne karte :D

mrle

Citat: bucko poslato 30 Avgust, 2015, 21:46
Meni ne dadose da udjem u kapetaniju u bermudama i papucama na 40'C ,meni to deluje glupo al ko mene pita.
doðe¹ po ovoj vruæini kuæi , skine¹ opremu i krene¹ po dete u vrtiæ... ono prc!!! Ne sme da se ulazi u bermudama i papuèama!!!
Ko doðe, opominju. Nisu krive vaspitaèice, ali su stvarno u nezgodnom polo¾aju.

Major


mi¹ko_kolo

Zovem danas firmu i dobijem info da mi povredna lista jo¹ uvek nije stigla iz socijalnog! A predata je dvanaestog juna, kad sam i polomio nogu. Ima¹ vremena 24 sata da je preda¹ a oni je ne zavr¹e ni posle tri meseca. A punu platu ne prima¹ dok se ne vrati u firmu! Jebem im sve po spisku!!!

penzos

Pa sezona je odmora, Mile referent je produ¾io na bolovanje, a znate, to on radi  [rofl]
A sada ozbiljno. Probijanje rokova je ozbiljna zakonska zajebancija. Kontaktiraj tvog referenta koji je u komunikaciji sa njima (socijalnim) da napi¹e i po¹alje "urgenciju", jer postoji zakonski rok u kome oni moraju da je vrate. To je taliban trebao da uradi èim nije dobio odgovor u zakonskom roku.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mi¹ko_kolo

Koga da zovem, kad pravnica u firmi nije danas do¹la sa odmora (a trebalo je)? ;D A oti¹la je poèetkom avgusta i nikome nije ostavila zadu¾enje da zavr¹i to dok je odsutna.

penzos

pa to je trebalo da se re¹i jo¹ juna! A jel vidi¹ da poznajem materiju  [rofl]  [rofl]  [rofl]  (Koga da zovem, kad pravnica u firmi nije danas do¹la sa odmora (a trebalo je)?) Jbg, èim doðe napinji je. A izgovori su jo¹: A i otkud zna¹ da lista nije do¹la kad nema pravnice? Mo¾da se izgubila u po¹ti? A u socijalno, este li zvali?....  :wtf:  [veryangry]  :'(  [dunce]  [ludak]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mkt

Citat: Major poslato 31 Avgust, 2015, 11:18
Citat: mkt poslato 31 Avgust, 2015, 01:06
Oboren zuti suzuki u ruzveltovoj

Imas neki info?

nista, bila murija i neki momci koji su stajali sa srane
ja bio malo cirke pa se nisam zadrzavao

mi¹ko_kolo

Citat: penzos poslato 31 Avgust, 2015, 13:36
pa to je trebalo da se re¹i jo¹ juna! A jel vidi¹ da poznajem materiju  [rofl]  [rofl]  [rofl]  (Koga da zovem, kad pravnica u firmi nije danas do¹la sa odmora (a trebalo je)?) Jbg, èim doðe napinji je. A izgovori su jo¹: A i otkud zna¹ da lista nije do¹la kad nema pravnice? Mo¾da se izgubila u po¹ti? A u socijalno, este li zvali?....  :wtf:  [veryangry]  :'(  [dunce]  [ludak]
Da ne prièam kako je predmet stajao ceo mesec u filijali jer nije dobro napisan matièni broj. I niko iz firme a ni iz socijalnog se nije setio da proveri ¹ta nije u redu! A onda su do¹li odmori... ;D

mrle