Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

idiotima moram da narezem 30dvd-a video materijala   [veryangry]

Major


mkt


balavurda

Video oglas sinoc, zabalavio u trenutku, jutros zovem coveka, cini mi se da mi je jebao mater sto ga budim...kaze prodata je Honda pre dve nedelje, ne znam zasto je jos u oglasima...ceo dan sam sjeban.

Boban_m

Tesko mu bilo da skine oglas. Sutra ujutru ga zovi opet ;D

makinjo

Malo joj bilo jedno parking mesto nego zauzela dva :(



mi¹ko_kolo


Lazic

Da mo¾da je i mu¹ko, samo retardiran za vo¾nju... ;D Kako ono ka¾u za takve, vozi kao ¾ena...;D

ЯЭВОЛУТИОН

mozda je transeksualac....izgleda ko musko a ono zensko....raznih opcija tu ima....nego mi se cini da je jedno mesto za invalide....mozda je poluinvalid ili invalid 50% pa mora tako.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

makinjo

Citat: mi¹ko_kolo poslato 14 Avgust, 2015, 15:41
Otkud zna¹ da je ¾ensko? :D
Gledao je iz kafica kako parkira . Nije je bilo 20 minuta.
Ma razumeo bi i to donekle ali je imala parking 15 metara od tog za invalide . Trebalo joj je vremena kao fapa da parkira  ;D

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Avgust, 2015, 16:25
mozda je transeksualac....izgleda ko musko a ono zensko....raznih opcija tu ima....nego mi se cini da je jedno mesto za invalide....mozda je poluinvalid ili invalid 50% pa mora tako.
Ma poluinvalid u glavi nista drugo :)

ЯЭВОЛУТИОН

znao sam...pola njih u saobracau su polunvalidi...a ima i POLIINVALIDA
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Odem na beer fest i izgubim karticu za pivo sa 5000 dinara na njoj.....  [veryangry]  :'(

Major


mkt


mrle


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Ja ne bih... Ali bolje bi im bilo po tvome...

ЯЭВОЛУТИОН

odveo u sumu, vezao za drvo.....a onda.....

jel to....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Citat: mkt poslato 21 Avgust, 2015, 14:20
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  [zvizdi]

aaaaa a sta se ti kikoces i zvizdis nesto,tu,kao nemas pojma nista,a?   [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Avgust, 2015, 23:10
odveo u sumu, vezao za drvo.....a onda.....

jel to....

bes sumu, bolje kuci u podrum, tvoj je na duze