Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

sutradan kraste kao dodatana oprema...jel te slike....epilepticaru.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

lazicuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nemoj da ti jebem mater kad dodjem u bg znaaaaas
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

aaaaaa...ne svoje...svirenine......kaci laki ja cu te branim.....a i keva je u godinama mozda joj i prija malo razmrdavanja...sa Irena moze da joj uradi a da joj ne prija.....opusteno )
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


balcan girl

rev ne seri i ti, jer ako ja dodjem u bg, ti neæes iz kuæe da izadjes to budi siguran bar tri meseca :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


eclipse4

Citat: balcan girl poslato 06 Avgust, 2015, 23:01
lazicuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nemoj da ti jebem mater kad dodjem u bg znaaaaas
Citat: balcan girl poslato 06 Avgust, 2015, 23:14
rev ne seri i ti, jer ako ja dodjem u bg, ti neæes iz kuæe da izadjes to budi siguran bar tri meseca :D :D :D :D

stvarno ces dva puta za bg?

balcan girl

ma dosta i jednom da odem :D ja umem da multitaskingujem :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

pa ne znam koliko je lazic raspolozen za trojku......a i ja se plasim....lazica
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


stilgar


eclipse4

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Avgust, 2015, 12:03
lazica

       Evil Angel production:
 
              Dirty thoughts

                   Starring:

Balkan girl    as     restless little girl
Revolution    as     swimming pool cleaner
Lazic              as     stalion

Lazic

Ne bi ja mogao Alju, previ¹e ga volim...;D

ЯЭВОЛУТИОН

A Irenu ne volis pa mozes....mego slike nisi okacio...ja cu te branim u slucaju eskalacije jagodinke simonovic
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bokilic

A bre al se plasite irenice ☺😆
Ja bre protiv 2 irene smem da stanem na crtu 😀😂
brmmmm

balcan girl

eclipse vidi se da me nikad nisi video uzivo po èim mozes da napises little girl  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

Citat: balcan girl poslato 07 Avgust, 2015, 19:46
eclipse vidi se da me nikad nisi video uzivo po èim mozes da napises little girl  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ma jesam....video sam te na slikama ali si lezala u travi sa limenkom u ruci...drugi put si nekako cudno lezala pored neke jelke sa limenkom piva u ruci....mozda je zapravo tajna u tom pivu ili u limenci? tamo si izgledala mala  :-* :-*

Jecko

Srecom pa te slike nisu na forumu already :D

mali_zmaj

daj link!! hahahhahahha  ,e jeste ludi!! 
jin-jang