Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

makinjo

Mislim da bi me vise bolelo u bazenu :)

mrle

Kod kuma na Banovom brdu smo sami iskopali bazen. On ga posle i¹alovao sa æaletom, betonirao. Premazao ga Draminom. Kupio filtere i ostalo, posebno stoji pored bazena. Èini mi se da ga ima od '99te, ne mogu da se setim taèno. Tra¾ili mu 4.500 maraka, njega ispalo sve 1.500.

mareskin

Citat: UFF poslato 19 Jul, 2015, 23:18
Citat: mareskin poslato 19 Jul, 2015, 18:23
Citat: eclipse4 poslato 19 Jul, 2015, 18:02
mareskin sama oprema (naj naj naj jeftinija a da eto ima neku funkciju) za bazen manjih dimenzija kosta oko 800e dalji radovi kostaju od 1600-1800 pa sve do 3000 mozi preko ali racunaj neka sredina oko 2000e

Znam otprilike cene. Nego je poenta da ne mora sve da se uradi odmah.

meni nikad nije bilo pitanje da li sad/odmah ili kasnije vec KOLIKO

ako mogu da priustim ide odmah, kad moram da platim onda moram da platim, isti mi kurac sad ili sutra a za razliku od vecine ja ne trosim novac koji vec nisam zaradio
ali 3k eur za jebeno kupanje ce od mene da dobiju NIKAD

makinjo zao mi je sto si dan proveo tamo umeso u gay bazenu sa nama

Ovo je varijanta da ima¹ bazen koji napuni¹ i koristi¹, neæe da se probu¹i, ako ima¹ dodatnu opremu sam sve dozira i preèi¹æava. Tvoje je samo da uskoèi¹ i kupa¹ se.
Sve ima svoju cenu. A cena po meni nije tako visoka kao ¹to se èini.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

PECA BMW

Sve ajde prestace ali nikako ..

Ajd ovi koji ne znaju pa citiraju vec citirane postove sa gomilom slika nek zaobidju .. ako ne znas kako izbaciti slike iz citata jednostavno napisi "CITAT @ nik " i gotovo .. polomi se od listanja cele strane a samo jedan isti post ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mkt

i evo opet vec trece vece mi kroz prozor ulecu smrdi bube
nikad ih nije bilo, nem pojma sta je sad

Zeljkamp

Izgleda da sam preter'o sa lajkovima. :)



TwinZ Auto & Moto

makinjo


DraganPavlicevic

Au brate, a ja ovih dana sem ¹orca i majice ne oblaèim ni¹ta vi¹e.Sretne ti rane i ¾elim ti brz oporavak.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Veruj mi, ode¹ u apoteku i kupi¹ boèicu kantarionovog ulja, em br¾e zarasta em ne ostanu o¾iljci. Pitaj prvo lekara dal sme¹ dok je u ovom otvorenom stanju rana, al trebalo bi da sme. Kantarionovo ulje je mama.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Dukags

Citat: makinjo poslato 22 Jul, 2015, 04:17
Za one kojima je vruce u jakni ...
Hvala na podseæanju, jer zaista iako smo mahom svi pro¹li ne¹to slièno brzo zaboravimo i kad doðu ove vruæine po sistemu neæe ipak preðemo na letnje ¹eme, prvo samo èu tu blizu a posle nam ne pada do jeseni jakna na pamet.
Za kantarion ipak pitaj doktore verovatno je jo¹ rano, a za o¾iljke ima proverenijih ali skupih krema i masti, uostalom nisi mlada pred udaju i ako ti se budu videli o¾iljci va¾no je da se ne inficira dok ne zaraste!

Aj pa polako i da ¹to pre sanira¹ sve to!

mkt


eclipse4

Citat: Ho¹tapler poslato 22 Jul, 2015, 08:38
Veruj mi, ode¹ u apoteku i kupi¹ boèicu kantarionovog ulja, em br¾e zarasta em ne ostanu o¾iljci. Pitaj prvo lekara dal sme¹ dok je u ovom otvorenom stanju rana, al trebalo bi da sme. Kantarionovo ulje je mama.

Kantarion nadji od ljudi koji prave to,mani se tog apotekarskog djubreta sa hemikalijama!

A sto se ipreme tice ja sam u fulu na svakoj temperaturi.

Andreja

I ja sam uglavnom, de¹ava se kad zavr¹avam pos'o po selu da ne nosim ni¹ta sem kacige... Èim idem van selendre, full oprema, smeju mi se èesto al bole me dole, neæe oni da me krpe ako fasujem tonbe :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

makinjo

@Hostapler
Brate zabranjeno mi je sve osim stanicid masti i moram da kupujem bakterogaz mokre gaze da mi se ne bi lepila rana jer svaka dva dana idem na previjanje :)
Moram ovo da imam zavijeno do ponedeljka :(
Ja bi najradije skinuo i samo mazao da ta rana dise ali mi je to strogo zabranjeno zbog moguce infekcije :)
Od sinoc imam temperaturu tako da sada odoh kod doce :(

@Dragane
Ne vozim nikada u sorcu ali sada na samu pomisao da sam bez jakne i pantalona se najezim a to fino zaboli :)
@Andreja
To je i neka moja logika ali djavo nikada ne spava . Ja sam u full opremi isto kada krenem van grada ali posto radim kao konobar ovaj put sam spakovao jaknu u torbu da ne bi dosao sav znojav na posa :(

Andreja

E 'ebem mu mi¹a brate... Te¾ak poziv nas motora¹a... :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

oj kelneru kelneru
izgore ti ruka
sto mi u cevapu
ne donese luka
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jecko

Drug poginuo na biciklistickoj trci u Italiji.....jebem ti zivot.... :| :|

Hohštapler

Citat: Jecko poslato 24 Jul, 2015, 19:51
Drug poginuo na biciklistickoj trci u Italiji.....jebem ti zivot.... :| :|
??? ??? ??? :(
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jecko

Nista ne znam... Znam samo da je mojih godina.....da je ostavio iza sebe dvoje male dece....

A vozio je i motor....i da pogine sa bicikle.....

Kakvo sranje....