Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Bori¹a poslato 02 Jul, 2015, 19:56
hahah vazi :D

najzalije mi sto cu morati u bg samo da jebem, a nista necu da naucim :( :( :(
jedino sto ces da jebes samo po domu...van njega nemas sanse....sto se ovim devojkama iz provincije retko desava...one se jebu samo van doma....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

imam stara poznanstva odavde, pa one odu tamo i moram i ja za njima :D

metarex

Citat: Bori¹a poslato 03 Jul, 2015, 17:54
imam stara poznanstva odavde, pa one odu tamo i moram i ja za njima :D


pa zar ti nije jednostavnije da ih jebes odmaq umesto da i juris po velegradu? [neampojma]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

mareskin

Citat: Bori¹a poslato 03 Jul, 2015, 17:54
imam stara poznanstva odavde, pa one odu tamo i moram i ja za njima :D

Neæe one tebe poznavati kad stignete u BG :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

Citat: metarex poslato 03 Jul, 2015, 18:18
pa zar ti nije jednostavnije da ih jebes odmaq umesto da i juris po velegradu? [neampojma]

odose na fax jbg, ja sam uporan momak :D

@mareskin, hoce, veruj mi, imam prilicno ubedljive stvari za nagovaranje :D

mkt


metarex

izgleda da smo stvorili cudoviste, jednog  [flashing]
:o [panic] [panic] [panic]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

BOKYBOY

...zaboravim nocas kacigu na haubi od auta...ispred kapije...i u njoj i rukavice i potkapu....koji sam debil jbt.... [facepalm] [facepalm] [facepalm]

UFF


BOKYBOY

Citat: UFF poslato 04 Jul, 2015, 15:12
i ujutru ona i dalje tu?
...ma da...kako da ne...i sto evra jos neko dodao... [rofl]

UFF

ja dva-tri puta do sad tako zaboravio na retrovizoru motora i bila je ujutru jos tu :)
mada jednom sam se pijan vratio i zaboravim kljuc u bravu u ktm-u ali ne zaboravim kacigu nit da ga vezem lancem (sta ti je navika) i ujutru nema ni kljuca ni instrument table  :wtf:
neko video kljuc pa se ponadao da ce da ukrade a onda vide lanac i smorio se pa skinuo instrument tablu za uzvrat  [rofl]

BOKYBOY

Citat: UFF poslato 04 Jul, 2015, 15:18
ja dva-tri puta do sad tako zaboravio na retrovizoru motora i bila je ujutru jos tu :)
mada jednom sam se pijan vratio i zaboravim kljuc u bravu u ktm-u ali ne zaboravim kacigu nit da ga vezem lancem (sta ti je navika) i ujutru nema ni kljuca ni instrument table  :wtf:
neko video kljuc pa se ponadao da ce da ukrade a onda vide lanac i smorio se pa skinuo instrument tablu za uzvrat  [rofl]

...o Boze...hahahha...ma zao mi kacige kao da vredi milon eura...i rukavice bile u njoj i potkapa...savrsena mi bila,dve sezone je nosim,tisa i udobnija od ove Vemarove 300 puta iako je ova placena 450e a LS2 80... :'( :'( :'(
...a sve se nadam naao je neko iz ulice pa ce da vrati danas...

Dukags

Hoæe aha, tako meni iz kacige ispale rukavice, od motora do ulaza 10-15m kad sam se okrenuo rukavica nema, niko video niko èuo...
Nego nabaci sliku iste ako ima¹ mo¾da neko sretne po¹tenog nalazaèa pa ti dojavi da ode¹ po nju.

BOKYBOY

#15134
Citat: Dukags poslato 04 Jul, 2015, 16:15
Hoæe aha, tako meni iz kacige ispale rukavice, od motora do ulaza 10-15m kad sam se okrenuo rukavica nema, niko video niko èuo...
Nego nabaci sliku iste ako ima¹ mo¾da neko sretne po¹tenog nalazaèa pa ti dojavi da ode¹ po nju.

...ma nema sanse da se nadje,znam...klasicna lak. crna LS2 F355...ima neke minijaturne ogrebotinice koje se ne vide ako ih ne znas i nalepnicu The doctor pozadi...ali to se odlepi lako... :(
p.s.Ima napisan broj tel.unutra na etiketi tako da je neko hteo da vrati,zvao bi me...

makinjo

Ls2 je mama . Sranje sto su je digli :)
Ja sam par puta ostavio ispred kuce na krovu od auta i uvek je ostala na istom mestu.
Jbg Bg i Futog nisu za porediti :)

Jecko

Bespotrebno ljubomorne zene..... Posebna vrsta idiota!


mkt

jeste jeste mene je  dva puta pokusao da prejebe

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...