Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Mik

Citat: mkt poslato 20 Jun, 2015, 11:40
hahahaha tumarao pijan gradom

To sam negda (davno proslo vreme  :)) voleo da radim! Vukao neki ostatak u flasi, da se nadje, da se nategne ...  :)! Sad vise ne mogu, mator, slupam se mnogo ranije  [neampojma]. Inace je zora najlepsi deo dana, sistem vlasti nam uskracuje uzivanje u tome.

A sto nisi otisao u "picin park", tako nesto, lepo?

Lazic


Ivicat


Lazic


mali_zmaj

Citat: balcan girl poslato 22 Jun, 2015, 00:31
moj otac to nikad ne bi uradio zato sto je i sam svestan ko sam i sta sam, to sebi dozvoljavaju ljudi koji me odprilike znaju dva petka jbg...
klasika,ne nerviraj se samo se nasmij i ignori¹i!!
jin-jang

Kalesin

Vracam se danas iz Rakovice, pred semaforom kod ukljucenja na most na Adi, iz leve trake jedna divna kawa zx10R nova, decko je obara u krivini ali malo previse..klizne i pada, motor udara u betonsku bankinu ( to je njegov opis), dolazim do njega jedno 2min posto je pao, majmuni u kavezima voze oko njega, niko bre ni da ga pogleda, cak mu stoka svira, stajem i blokiram mojim motorem pola trake, podizemo i bukvalno prenosimo motor do ivice i betonske bankine, otkinuta nozica saltera, retrovizor izlomljen, rep...sve vreme debili sa kolima prolaze kao da ne postojimo, trube ljute se sto smo zauzeli POLA jebene desne trake tesko je ukljuciti se sa banovog brda u jednu traku..., prolaze na cm od mog motora... Srecom decku nije bilo nista, malo ugruvan ali imao je opremu i sve je bilo ok. Pozvao je nekog drugara da dodje po njega, nije hteo prevoz nigde...(mozda se i malo zbunio jer sam ja stala..)
Ne mogu da verujem kolika su ljudi postali stoka retardirana...jbt...pa zar je tesko stati i pomoci coveku..nego se jos izdrkavaju po sireni. [ljutko]
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

freepartyman

#14966
Klasika postali smo otudjeni jedni od drugih. U zarkovu silovali devojku u zbunu pored stanice, puna stanica ljudi svi se prave ludi. U autobusu manijaci spopadaju zene opet svako gleda svoja posla...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hattrick

Otkad su 2007.me drustvene mreze preuzele primat nad realnim druzenjem, ljudi vise i ne znaju da se ponasaju normalno i prirodno kada su u medjusobnom kontaktu uzivo. Uopste me ne cudi taj manjak ljudskosti i empatije. Nadam se da je dovoljno njih snimilo slupani motor za Twitter.

Kalesin

Bogu hvala nisu pravili selfije sa nama jer bi zavrsili gore od ulupane kawe...

A za ono sto  free napisa..nemam reci...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

mali_zmaj

nemam twiter ni facebook,bar ne zasada,odbijam!! samo ako bude bas moralo i to ima da bude samo za najblize....,al i to je pitanje!!! ko hoce da me pita kako sam,ima viber,skipe,i telefon ako smo daleko,a sve ostalo u cetiri oka!!!! 

sta kaze silovali curu u grmu i niko nista..,jebes nas,postali smo gori od najgorih!!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 20 Jun, 2015, 18:36
to sto neko misli da zna bolje od mene sta ja zelim i sta meni treba u zivotu....

Pa svako vidi odmah sta ti zelis i sta ti treba....i Mareskin....ti ne vidis :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Jun, 2015, 22:09
Citat: balcan girl poslato 20 Jun, 2015, 18:36
to sto neko misli da zna bolje od mene sta ja zelim i sta meni treba u zivotu....

Pa svako vidi odmah sta ti zelis i sta ti treba....i Mareskin....ti ne vidis :)

Ja samo da se javim da sam malopre stigao sa puta...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

neka neka...samo se ti redovno javljaj da budes u evidenciji,,,,,,ko zna mozda izleti nesto :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverka

oni sto traze "kontra usluge" ako mi bilo sta  "pripomognu  na motoru


u prevodu  ( ja se izvinjavam na izrazu)
NEDAM PICHKE nisam CRVENI JEBENI KRST
DA PRIPOMAZEM "SOCIJALCIMA" MRS! [zena]
Never ride faster than your angel can fly

:D

mrle


Zverka

ima ih  mrle podosta ( SVE CE TI BITI JASNO KAD MI JE MOTOR BIO NA STENDERU 2-3 MESECA) svi se nude da pomognu naravno z apare i snoskicu UHHHH
zensko sam...prvo sto misle da sam  idijot glupi ... drugo ...plati im se poso ( za koji su pokusali da te oderu) i na kraju  traze  chavku 

MRSH U MAJCHINU ...crveni krst nisam...

toliko se govana uvuklo u nas svet da je to jezivo
Never ride faster than your angel can fly

:D

Zverka

a znas kako se tek slatko iznenade kad vide da se razumem u to sto pokusavaju da provuku ko kvar
i eventualno naplate "zjake"
kako im se nadkasna otvori...
jebes mi sve dodje mi fino da skupim kintu kupim alat  i oteram sve u kurac
Never ride faster than your angel can fly

:D

clutch&brake

Dobro bar znamo da nisi bila kod Reva. on je peder pa ono kao..  [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

dusankobgd


Hohštapler

Citat: njanja poslato 23 Jun, 2015, 11:19
Dobro bar znamo da nisi bila kod Reva. on je peder pa ono kao..  [rofl] [rofl] [rofl]

...on tebi servisira motor. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.