Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

OKi

Vidim Ja da bi goli otok i danas bio aktuelan. Verovatno bi i ja zaglavio tamo. Zbog BRKE   ;D

Hohštapler

Citat: njanja poslato 20 Maj, 2015, 00:26
I dokle god zivite u vremenu partizana i cetnika... nama nema napred.

Amin.

Dokle vi¹e....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

dok ne dodje sumar i jedne i druge izbaci napolje :D :D :D :D :D tako da po sumama vise nema ni èetnika ni partizana :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Isto kao i da ja poènem sad da prièam kako nas u stvari nikad nisu bombardovali, kako je to bila humanitarna akcija. Onda neko poène da me osporava, a treæi ka¾e: ma nemojte ¾iveti u pro¹losti.    [neampojma]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

jeste "milosrdni andjeo",milosrdnu im mamicu!!!!!!
jin-jang

nesic1

nema veze sa motorima al aj, zvao tast neki auto da pogleda, zalepio se za njega jer mu se svideo na slikama, zvao pita sve lepo, i jos kaze kazi mi otvoreno da ne bijem put dzabe, prodavac prodaje pricu kako je auto u perfektnom stanju i bez mana, nema nikakvog ulaganja, kaze i da je motor 1.6 greska je u oglasu, da se cuje servo samo da je to mana, ostalo je perfektno, on je porodican covek, bajker, vozi motor sa nocnim vukovima u moto klubu, ide na moto skupove, nije prevarant i ne pada mu na pamet da laze, a i drzi tehnicki pregled i nema gde da pobegne, tu je,
tastu se bas zasvidjao auto i bez obzira sto mu kazemo da ne treba da gleda tako daleko auto nece da slusa, kaze vidis da porodican covek, nije prevarant,
i aj d'ispostujem tasta krenem sa njim, zapalimo iz jag za zrenjanin i imamo sta da vidimo, motor je 1.8, cujese druk lager, kaze ma uhvatila me kijavica alergican sam na polen pa ne vidim i ne cujem a i neznam sta pricam vidis da me steglo ne znam gde sam, motor 1.6 ili 1.8, dal servo dal druk lager slicno je to samo skines lim i zamenis, pa vidis da me steglo neznam sta pricam, auto truo (bukvalno je za otpad), drobi i melje, motor usran od ulja, posle probne voznje prodavac se naso uvredjen kako smo bezobraznii i smemo da probamo auto po putu, pa to se krene malo napred-nazad,
tast izlazi iz auta i pocinje da ga psuje i kaze mu jel sam te pitao kao coveka sta je ovo, u tom trenutku lik seda u auto (mi mislili da ce da ga preparkira), i pobeze, gasss, ja i tast u cudu i dok shvatismo lik se izgubi

tehnicki pregled gde smo se nasli i koji prodavac navodno drzi se nalazi pored supa u zrenjaninu, prevarant poznaje zaposlene jer prica sa njima kao da u najbolji drugari, verovatno su i na tom tehnickom neki prevaranti, eto da se neko ne opece kao mi sto smo se opekli


oglas
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6438580/opel-astra-f

Zrenjanin
0641432600


Ivicat

Da li je ono sa oglasa broj njegovog telefona na koji ste ga zvali?

Jer to je broj od predsednika Panonskih vukova:



Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bugi

 [rofl] [rofl] [rofl] kakav lik , al' je precednik pa moze i da laze malko , ide uz funkciju  [kralj]

nemke

Ja juce prodao reno 5, kompletno nove kocnice, gume, zadnji amortizeri, set kvacila, poluosovine, akumulator....registrovan 5 meseci. Zove me covek posle pola sata, kaze nesto mi bruji napred. Pitam ga, kako pali auto, kaze pali odlicno. Kako ide, on kaze dobro, da li nesto trese ili lupa na kolima, on kaze sve utegnuto. Ja mu kazem da mu se to cuje sajla od km sata kada vozi preko 120. Pa sta vise hoce za 550 eura

Boban_m


niki64

Citat: Ho¹tapler poslato 21 Maj, 2015, 09:36
Kolko ja znam Niki64 je u Panonskim Vukovima pa pitajte ...
http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile;u=2834

To jeste stvarno nas predsednik.
E sad da ga branim necu i nemam nameru. Da je samo on lazov i prevarant, lako bi resili ALI.... Kad god putujemo zajedno, sto je retko ali desi se, nadje uvek neu kombinaciju da svratimo do nekoga o prodaje auto ili motor da on to pogleda i mozda trguje. Isto takve lazi i prevare sam licno ja vidjao kad je on isao da pogleda auto, u opisu med i mleko a na licu mesta svasta. Covek se bavi tim sto se bavi, za toliko para ko ocekuje auto kao iz fabrike, grdno se vara
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

nesic1

Citat: Ivicat poslato 21 Maj, 2015, 09:12
Da li je ono sa oglasa broj njegovog telefona na koji ste ga zvali?

Jer to je broj od predsednika Panonskih vukova:





ma nema da se cimam, nije vredno, samo kazem da znate sa kakvim covekom imate posla

ja mu pricao da batali krs je verovatno i jos nekoliko nas, ali tastu se zasvidjao na slikama a i vidis da on kaze da je u dobrom stanju, covek porodican, bajker a oni ne lazu, ubedio ga pricom, jbg, sta da mu radim, znam da su oglasi puni krseva, da je rekao pravo stanje auta sve bi bilo ok, ne bi smo bili put za dzabe, niko ne ocekuje auto kao iz fabrike za taj novac, ali ako te neko nesto pita kazi pravo stanje

ispravka, nisu nocni vukovi nego panonski vukovi, eno ga lik na fejsu njihovom na motoskupovima,

najbolje je sto ga pitam dok je tast isprobavao auto, kazes vozis motore ides po skupovima, sta vozis, a on kaze vozio sam yamahu r6 2001 pa sad kupio gsr ali ne vozim jer je vlasnik u inostranstvu pa mi propade sezona cekam da prevedem kad dodje, i skloni se od mene stoji sam, dodjem do njega opet da malo pocnem razgovor bajker je ipak, kazem jel te ima na forumu nekom a on kaze ma nema me sta ja znam, ne radim to i opet se skloni stoji sam, ja u cudu  [neampojma]

Slaninar

Citat: nesic1 poslato 21 Maj, 2015, 16:28

najbolje je sto ga pitam dok je tast isprobavao auto, kazes vozis motore ides po skupovima, sta vozis, a on kaze vozio sam yamahu r6 2001 pa sad kupio gsr ali ne vozim jer je vlasnik u inostranstvu pa mi propade sezona cekam da prevedem kad dodje, i skloni se od mene stoji sam, dodjem do njega opet da malo pocnem razgovor bajker je ipak, kazem jel te ima na forumu nekom a on kaze ma nema me sta ja znam, ne radim to i opet se skloni stoji sam, ja u cudu  [neampojma]

Jebiga, mo¾da nisi njegov tip.  :)

Mislim, bolje to, nego da ti kao fol da broj, pa da ti se posle ne javlja.    [rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle


niki64

Jbg, zabrino se covek sto je tast otiso sa autom na probu sam i nema ga pola sata.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

balcan girl

pa sta ima veze ostavio bar zeta kao zalog :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

niki64

Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

clutch&brake

Citat: Slaninar poslato 21 Maj, 2015, 16:41
Citat: nesic1 poslato 21 Maj, 2015, 16:28

najbolje je sto ga pitam dok je tast isprobavao auto, kazes vozis motore ides po skupovima, sta vozis, a on kaze vozio sam yamahu r6 2001 pa sad kupio gsr ali ne vozim jer je vlasnik u inostranstvu pa mi propade sezona cekam da prevedem kad dodje, i skloni se od mene stoji sam, dodjem do njega opet da malo pocnem razgovor bajker je ipak, kazem jel te ima na forumu nekom a on kaze ma nema me sta ja znam, ne radim to i opet se skloni stoji sam, ja u cudu  [neampojma]

Jebiga, mo¾da nisi njegov tip.  :)

Mislim, bolje to, nego da ti kao fol da broj, pa da ti se posle ne javlja.    [rofl]
jos gore zamisli da je bilo grebanja pa se posle ne javlja  [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu