Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

VR 46

Citat: BOKYBOY poslato 18 Maj, 2015, 23:33
@VR46...au jbt...  [wtf] ...jel to ona Honda sto smo pricali o njoj na putu za Vojsku?
p.s. mozes i da postavis link da se neko odavde ne zahebe da ide da gleda dzaba...
Ma jok,ona o kojoj sam ti pricao je dobra ona je iz Temerina i u pitanju je 929 a ova sto sam je danas gledao je 954
http://www.polovniautomobili.com/motori/5713025/honda-cbr-954-rr
Na slikama izgleda onako,mislio sam malo utezanja i gas,kad ono je Honda na samrti  :violina:
Twist of wrist!

freepartyman

Znam ja da nisu svi partizani  bili cvece a svi cetnici smece, u svakom polju ima kukolja..Istoriju pisu pobednici,a komunisti su iskrojili svoju pricu o cetnicima. Samo je tuzna ona scena ispred palate pravde od pre neki dan,isti narod sa drugacijim parolama,mrze jedni druge i 70 godina posle..A najveca ironija se ogleda u tome sto oni koji se loze na cetnike i drazu mrze zapad i ameriku,a vole Rusiju a Draza je poginuo za americku pricu i tu stranu..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mi¹ko_kolo

Ne prièam ja prièu o èetnicima, ja prièam prièu o tome kako smo satanizovani od mnogih a neki od najglasnijih su sami Srbi, kojima nikada neæe biti dovoljno posipanja pepelom. I za uèinjeno a jo¹ vi¹e za pripisano od strane onih kojima je to potrebno za ostvarivanje sopstvenih ciljeva. Npr. iz tvog posta se dalo protumaèiti kako si ubeðen i pouzdano zna¹ da su ubijeni od strane Srba i ba¹ zato ¹to su u ljubavnoj vezi bili Srbin i Muslimanka.

freepartyman

#14663
Citat: mi¹ko_kolo poslato 19 Maj, 2015, 00:34
Npr. iz tvog posta se dalo protumaèiti kako si ubeðen i pouzdano zna¹ da su ubijeni od strane Srba i ba¹ zato ¹to su u ljubavnoj vezi bili Srbin i Muslimanka.
Nadji mi taj deo posta? Prosvetli me....ma ne moras ,opusteno, dizem ruke...kao sto sam rekao u onoj temi o makedoniji od sada samo pisem u butt and guzu..ne vredi...Ja i dalje ne verujem da ste usrali ljudski post,koji nije nikoga vredjao,vec govorio o tuznoj strani rata...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Slaninar

Citat: freepartyman poslato 19 Maj, 2015, 00:13
Znam ja da nisu svi partizani  bili cvece a svi cetnici smece, u svakom polju ima kukolja..Istoriju pisu pobednici,a komunisti su iskrojili svoju pricu o cetnicima. Samo je tuzna ona scena ispred palate pravde od pre neki dan,isti narod sa drugacijim parolama,mrze jedni druge i 70 godina posle..A najveca ironija se ogleda u tome sto oni koji se loze na cetnike i drazu mrze zapad i ameriku,a vole Rusiju a Draza je poginuo za americku pricu i tu stranu..

Istoriju pi¹u pismeni. ©vapski dokumenti postoje sa tekstom pregovora, kao i sa kolièinom oru¾ja i municije isporuèenih Dra¾i & co za saradnju & ispomoæ.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


Joker

Citat: freepartyman poslato 19 Maj, 2015, 00:57
Citat: mi¹ko_kolo poslato 19 Maj, 2015, 00:34
Npr. iz tvog posta se dalo protumaèiti kako si ubeðen i pouzdano zna¹ da su ubijeni od strane Srba i ba¹ zato ¹to su u ljubavnoj vezi bili Srbin i Muslimanka.
Nadji mi taj deo posta? Prosvetli me....ma ne moras ,opusteno, dizem ruke...kao sto sam rekao u onoj temi o makedoniji od sada samo pisem u butt and guzu..ne vredi...Ja i dalje ne verujem da ste usrali ljudski post,koji nije nikoga vredjao,vec govorio o tuznoj strani rata...

Niko nije reagovao na post o tuznoj strani rata vec na tvoj komentar posle, i o tom komentaru je rec a ne o tvom predhodnom postu, ne pravi dramu...

Citat: freepartyman poslato 18 Maj, 2015, 19:52
Nazalost zna se ko je pucao.....     
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Ivicat

Citat: freepartyman poslato 18 Maj, 2015, 23:08
...Jel moguce da userete svaki normalan post sa politikom...

Za ovo si u pravu. Ali drugo ne mozes ni ocekivati s'obzirom kakvo je stanje kod nas. Zbog toga sto vecinu nije bilo briga za politiku, tu smo gde smo.
Sto je najgore, bice jos gore.

mi¹ko_kolo

Citat: Slaninar poslato 19 Maj, 2015, 07:30
Citat: freepartyman poslato 19 Maj, 2015, 00:13
Znam ja da nisu svi partizani  bili cvece a svi cetnici smece, u svakom polju ima kukolja..Istoriju pisu pobednici,a komunisti su iskrojili svoju pricu o cetnicima. Samo je tuzna ona scena ispred palate pravde od pre neki dan,isti narod sa drugacijim parolama,mrze jedni druge i 70 godina posle..A najveca ironija se ogleda u tome sto oni koji se loze na cetnike i drazu mrze zapad i ameriku,a vole Rusiju a Draza je poginuo za americku pricu i tu stranu..

Istoriju pi¹u pismeni. ©vapski dokumenti postoje sa tekstom pregovora, kao i sa kolièinom oru¾ja i municije isporuèenih Dra¾i & co za saradnju & ispomoæ.

Ne, nego istoriju pi¹u pobednici. Aj' ti meni poka¾i link ili sliku tih dokumenata ako si tako siguran u to ¹to prièa¹. Ja samo ne znam kako njega odlikova¹e saveznici, i to vi¹e puta.
Француски Ратни крст, доделио генерал Шарл де Гол, 2. фебруара 1943.
Пољски орден за Војничке врлине (пољ. Virtuti Militari), доделио генерал Владислав Сикорски, 1943.
Америчка Легија заслуга првог степена, највиши орден намењен странцима, доделио председник Хари Труман 29. марта 1948. Уручен Дражиној кћерки Гордани 2005.

freepartyman

#14669
 Kada sam napisao nazalost zna se ko je pucao, mislio sam na to da ubice nisu osudjene...Sta nije jasno..Ajmo jos pametnih zakljucaka... Ne pravim dramu ali da li je moguce da ste vi napravili neku rapravu oko nicega... Zbog takvih glava je i bilo sranja, ovim zavrsavam raspravu jer nisam tipican forumas koji samo kenja iza tastature , ne vidim poentu daljeg polemisanja, jer ocigledno vi znate bolje od mene samog sta sam ja mislio.. [offtopic]    
I became a beast to rid myself the pain of being a man

CBRR1

aj leba ti pojasni nam malo to sto stalno potenciras sta znaci,tipican forumas koji kenja iza tastature..aj u 10 postova ovo komentarises...?

freepartyman

 Pa zeljan  kavge, najaci je iza tastature, hejtuje non stop nesto, nedojeban,frustriran...Od misa pravi slona...Jel ti sad jasno?
I became a beast to rid myself the pain of being a man

CBRR1

posto sa svima sa kojima si uleteo u neku raspravu su em porodicni ljudi em peglaju motore i koje ja znam sve skoro licno,i onda kazes da neces u raspravu sa svima njima,tj forumasima iza tastature...i bez toga jel nekome jasno ili ne suvise drcno deluje kada se procita...

freepartyman

Citat: CBRR1 poslato 19 Maj, 2015, 15:09
posto sa svima sa kojima si uleteo u neku raspravu su em porodicni ljudi em peglaju motore i koje ja znam sve skoro licno,i onda kazes da neces u raspravu sa svima njima,tj forumasima iza tastature...i bez toga jel nekome jasno ili ne suvise drcno deluje kada se procita...
Nemoj da si osetljiv ;) Gde sam ja nekog sa ovog foruma nazvao tipicnim forumasom? Idi malo procitaj bolje post.. Sa svima njima ? ....
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mi¹ko_kolo

Citat: freepartyman poslato 19 Maj, 2015, 14:53
Kada sam napisao nazalost zna se ko je pucao, mislio sam na to da ubice nisu osudjene...Sta nije jasno..Ajmo jos pametnih zakljucaka... Ne pravim dramu ali da li je moguce da ste vi napravili neku rapravu oko nicega... Zbog takvih glava je i bilo sranja, ovim zavrsavam raspravu jer nisam tipican forumas koji samo kenja iza tastature , ne vidim poentu daljeg polemisanja, jer ocigledno vi znate bolje od mene samog sta sam ja mislio.. [offtopic]    

Opet obræe¹ stvari naopako. Svoju nepismenost svaljuje¹ na nas. Prvo, stavlja¹ gomile taèaka gde im nije mesto. Dve, tri, èetiri. Osim tri, ne znam ¹ta ostalo znaèi. A sa tri taèke ostavlja¹ utisak da nisi dovr¹io misao iz nekog razloga. Upravo to unosi zabunu. Zavr¹avaj reèenice jasno i neæemo dolaziti u ovakve situacije. U prevodu, opismeni se da bismo te ispravno razumeli. I ka¾e se: "ni oko èega" a ne "oko nièega".  ;)

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

CBRR1

ok decko ti si bre izgleda neshvacen u svakom tvom postu,u stvari ti si mislio ono pa neko kaze sto to,pa ti kazes pa ne ja sam sada mislio nesto drugo,daj dog se sa sobom i ne kenjaj vise,nego ide leto pa kada budemo tu negde po centru cimnucemo te pa da popijemo pivo ti neshvaceni covece..hehe

freepartyman

Hahaha pa ne kenjam ja u ovoj temi, okacio sam tuznu pricu iz koje je izasla nacionalisticka prica od ovih "pismenih". Evo jedna tacka za miska. Moze pice uvek  [cheers]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

clutch&brake

Citat: CBRR1 poslato 19 Maj, 2015, 15:16
ok decko ti si bre izgleda neshvacen u svakom tvom postu,u stvari ti si mislio ono pa neko kaze sto to,pa ti kazes pa ne ja sam sada mislio nesto drugo,daj dog se sa sobom i ne kenjaj vise,nego ide leto pa kada budemo tu negde po centru cimnucemo te pa da popijemo pivo ti neshvaceni covece..hehe

najjace da ces da dodjes iz Borce ...............................................................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

CBRR1

Citat: njanja poslato 19 Maj, 2015, 15:25
Citat: CBRR1 poslato 19 Maj, 2015, 15:16
ok decko ti si bre izgleda neshvacen u svakom tvom postu,u stvari ti si mislio ono pa neko kaze sto to,pa ti kazes pa ne ja sam sada mislio nesto drugo,daj dog se sa sobom i ne kenjaj vise,nego ide leto pa kada budemo tu negde po centru cimnucemo te pa da popijemo pivo ti neshvaceni covece..hehe

najjace da ces da dodjes iz Borce ...............................................................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!






ja ionako samo kafu popijem... :-* :-* :-* [srce]