Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

ma nisam jbt, zabodoh 4 neka  domaca piva u Majstoru za pivi i fino me osinula
i bilo je jedno belgijsko neko plavo, bem li ga sta je
osecam se ko da sam popio 10

Joker

Samo sam jednom u zivotu seo pijan na motor, 500 metara od kuce, vise sam ga gurao nego sto sam vozio... Nikada nisam smeo da dozvolim da mi proradi onaj pijani adrenalin...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

piiih bre tad vozis za sve pare veruj mi :D

eclipse4

Citat: Joker poslato 14 Maj, 2015, 23:06
Samo sam jednom u zivotu seo pijan na motor, 500 metara od kuce, vise sam ga gurao nego sto sam vozio... Nikada nisam smeo da dozvolim da mi proradi onaj pijani adrenalin...

i ja samo jednom i nikad vise.....

Lazic

Ja na motor ne sedam trezan, numem da vozim...;D


Lazic


Kostić

juèe jedan stigo kod ¾ene u urgentni. neki iz beèa, i¹o kuæi za po¾arevac. ka¾e da je sa 180 uleteo u baru i izleteo sa puta. sumsuma dva rebra i motor u kurcu...

mareskin

Citat: kosta66 poslato 16 Maj, 2015, 09:49
juèe jedan stigo kod ¾ene u urgentni. neki iz beèa, i¹o kuæi za po¾arevac. ka¾e da je sa 180 uleteo u baru i izleteo sa puta. sumsuma dva rebra i motor u kurcu...

Dobro je pro¹ao.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Zvonèica

Kada bolesnik vi¹e ne mo¾e da nadje naèin pa unajmi nekog da ti preti preko fejsa!!! Block ali dovoljno da upropasti i dan i godi¹nji odmor!
Hold your head high and your middle finger higher

Lazic


bigsheki

ja jednom navaren seo da odem do kuce,poceo se javljati filing u voznji da cu da polecem,stao,parkirao teneru i pesaka kuci.nikad vise

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 17 Maj, 2015, 01:24
Ugasi¹ fb i nema bolesnika...

meni ga je zena izbrisala jos odavno.....tad sam bio ljut...sad tek vidim da ne me spasla teske bolesti zavisnosti....a i moram da se svalerisem uzivo,nemogu ko neki preko fejsa  [rofl]

Zvonèica

Nikada ne idem linijom manjeg otpora, na taj naèin ne re¹avam problem  ;)
E, da je ¹valeracija u pitanju bilo bi lako....ovde je u pitanju posao i vr¹enje psihièkog maltretiranja na moju personu  ;D  . Uspeva u tome ali traje samo par minuta   [rofl]
Hold your head high and your middle finger higher

UFF


Boban_m

I nemoj gasiti FB. Nije lose imati dokaz za prijetnje, nikad ne znas kad moze da zatreba ;)

TEEfqd

Citat: bigsheki poslato 17 Maj, 2015, 15:48
ja jednom navaren seo da odem do kuce,poceo se javljati filing u voznji da cu da polecem,stao,parkirao teneru i pesaka kuci.nikad vise
Gde nabavljate tu vutru od koje se leti da i ja kupim...vozio sam i ja navaren par puta, jedini problem mi je da se setim da spustim noge na semaforu, sto se tice voznje kao voznje no problem :D

freepartyman

Citat: redshadow poslato 17 Maj, 2015, 18:38
Citat: bigsheki poslato 17 Maj, 2015, 15:48
ja jednom navaren seo da odem do kuce,poceo se javljati filing u voznji da cu da polecem,stao,parkirao teneru i pesaka kuci.nikad vise
jedini problem mi je da se setim da spustim noge na semaforu
[rofl]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

MIGE

Citat: redshadow poslato 17 Maj, 2015, 18:38
Citat: bigsheki poslato 17 Maj, 2015, 15:48
ja jednom navaren seo da odem do kuce,poceo se javljati filing u voznji da cu da polecem,stao,parkirao teneru i pesaka kuci.nikad vise
Gde nabavljate tu vutru od koje se leti da i ja kupim...vozio sam i ja navaren par puta, jedini problem mi je da se setim da spustim noge na semaforu, sto se tice voznje kao voznje no problem :D
[dobarpost] [rofl] [rofl]

Hohštapler

ja sam tako jednom naturpijan kreno sa Fru¹ke Gore...
Usput nizbrdo ka Rakovcu preteko i Lorenca i Markeza i Rosija i lo¾im se kako sam lud i vozim ko pravi i onda skontam da mi se motor gu¹i u treæoj - ¹ta koji qrac??
A ja idem 10 na sat... A u glavi? 300+... minimum.
Nikad vi¹e.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.