Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kalesin

Upravo mi dete rece da je gledao kako danas oko 17:30 neki besni BMW udario motoristu na mostu na Adi, kaze da su isli trojica na motorima i da je jedan dao migavac da se prestroji kad ga je vozac bmwa oduvao tako da je ovaj preleteo i zavrsio na bankini. Da li neko zna ista o ovome, ko nam je to stradao i da li je ziv, kaze dete motoristu je hitna odvezla.
:( :(
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

balcan girl

to sto me cale vec tri dana liferuje iz kuce da bi privodioooo.... [panic] [panic] [pop] [pop] :violina: :violina:
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

mislim da je vreme da se odselis....glupo coveku da ti kaze :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: balcan girl poslato 12 Maj, 2015, 19:58
nado a kolika ti je plata???? a nadoooo jel ima tamo crvenih ljudi???? uvek sam htela da budem vinetu ili mali medved ili poslednji mohikanac :D :D a nadoooooo u koliko kvadrata zivis??? a nadooo otkud tamo italijaniii???? :D :D :D :P
Mozak moj jagodinski, preduhitrila me... :o ;D :-* [srce]

Nadooooo, a kolika ti je plata...? ;D :-*


Citat: balcan girl poslato 12 Maj, 2015, 22:38
to sto me cale vec tri dana liferuje iz kuce da bi privodioooo.... [panic] [panic] [pop] [pop] :violina: :violina:
Taèno sam znao pre neki dan kad si pomenula da je tata upoznao neku cicu... Al' od svih Austrougarki, morala je da bude Jagodinka...:o ;D




Citat: Kalesin poslato 12 Maj, 2015, 20:55
Upravo mi dete rece da je gledao kako danas oko 17:30 neki besni BMW udario motoristu na mostu na Adi, kaze da su isli trojica na motorima i da je jedan dao migavac da se prestroji kad ga je vozac bmwa oduvao tako da je ovaj preleteo i zavrsio na bankini. Da li neko zna ista o ovome, ko nam je to stradao i da li je ziv, kaze dete motoristu je hitna odvezla.
:( :(
Ne branim vozaèa kola(koji je oèigledno mnogo brzo i¹ao), ali ovo zvuèi kao da je lik na motoru pogre¹no predpostavio da se niko ne kreæe br¾e od njega i da nije dobro procenio brzinu kola... Priznajem da se to i meni desi, normalno se dosta br¾e kreæem od kola, pa zaboravim da jo¹ ima ludaka koji voze kao ja...




balcan girl

uopste nisam znala u stvari koliko æale brzo to strpa u krevet u svojih 60 godina :D ¹ta ti propast kad ti æale ima bolji sexualni zivot u 60 nego ti sam u 30 i kusur :D :P æelavi æale se uselio kod mene kad je na odmoru jer se razveo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Æuti, ja nisam imao ni 28 kad je æale sa 60 imao bolji sexualni ¾ivot nego ja...:o ;D

balcan girl

ma ajde to nego sto traèari gore nego bilo koja zena :D danas popodne pijemo kafu i ja moram do u detalja da slusam sta i kako  [blahblah] [blahblah] [blahblah] [neslusam] [neslusam] [neslusam] vise puta moram da mu kazem alooo bre too much info!! ne zelim da znaaaaaaam  [ludak] [blahblah] [blahblah] [neslusam] [neslusam]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


mareskin

Citat: balcan girl poslato 12 Maj, 2015, 19:58
nado a kolika ti je plata???? a nadoooo jel ima tamo crvenih ljudi???? uvek sam htela da budem vinetu ili mali medved ili poslednji mohikanac :D :D a nadoooooo u koliko kvadrata zivis??? a nadooo otkud tamo italijaniii???? :D :D :D :P

A Nadooo dal se neki zove Marko Polo?!? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic



Dukags

Citat: bigbad86 poslato 12 Maj, 2015, 20:26
Mozda je pitala jel ima belih ljudi jer zna da je zutima mali :P
...onda bi pitala za crne ljude koji se znamo neæe napiti vode iz Moravu :P

Nego Nado jedu li oni integralni pirinaè ili obièan? :D :D

monsterbnt

Pijana kretencina od zene koja me vidi prvi put u zivotu, pocinje sa napusavanjem, i kad je ja izignorisem uzme mi telefon i baci u jebenu wc solju..... Inace mi je isti veoma neophodan na poslu i vec danas imam zbog toga gomilu problema.... I dalje mi nije jasno zasto je nisam prebio ko debelog psa....
Smrt SVIMA!!!!

Pop

Citat: monsterbnt poslato 13 Maj, 2015, 12:32
i kad je ja izignorisem uzme mi telefon i baci u jebenu wc solju.....

hahahahhaha pa jebote :D   [rofl]

pa kako si joj to dozvolio?

"Грме танки џефердари..."


mrle


mkt

Citat: monsterbnt poslato 13 Maj, 2015, 12:32
Pijana kretencina od zene koja me vidi prvi put u zivotu, pocinje sa napusavanjem, i kad je ja izignorisem uzme mi telefon i baci u jebenu wc solju..... Inace mi je isti veoma neophodan na poslu i vec danas imam zbog toga gomilu problema.... I dalje mi nije jasno zasto je nisam prebio ko debelog psa....
sta se tebi desilo0

monsterbnt

Citat: Pop poslato 13 Maj, 2015, 12:53
Citat: monsterbnt poslato 13 Maj, 2015, 12:32
i kad je ja izignorisem uzme mi telefon i baci u jebenu wc solju.....

hahahahhaha pa jebote :D   [rofl]

pa kako si joj to dozvolio?

Prosla kao u klonju, samo pokupila sa stola i bacila.... I sto je najgore sad se pravi luda tako da mislim da ce ipak da dobije batine.... Kako ipak nije u redu da je ja umlatim (ne bijem zene ma kolike kucke bile) pusticu drugaricu koja je upravo sa muai taia presla na sistem.... I ponudila se sama da ode danas po nov telefon....
Smrt SVIMA!!!!

mali_zmaj

pa sad ti fino èim ona spusti tel. na stol,uzme¹ ga u ruke , pa  u klonju....,ostalo zna¹...
jin-jang

mkt

sad ce bude veselo kad polupijan sednem na motor  [doh]

Glava Dole

Nije strasno samo ako nisi mortus(govorim iz iskustva) :D