Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

al jebi ga, sete ga se i kad doðu izbori.... njih bar ima pun kurac a glas je glas. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DraganPavlicevic

Ne poznajem cigane holanðane, ali vas ovda¹nje mandove dobro znam.Nemam ni¹ta protiv bilo koje nacije i vere sve dok ne zadiru u moje. A vi cigani ste u Srbiji za¹tiæena vrsta ko nigde u svetu. Imate veæa prava od nas, sve ste kao ne¹to ugro¾eni. Kotite se kao zeèevi, ni sami ne znate ko kome ¹ta doðe (ne mislim na lovu). Posle oèekujete da vam dru¹tvo obezbedi besplatan sme¹taj u kom ne plaæate ni¹ta, vozite bez dozvole jer ste nepismeni, ne registrujete va¹a vozila pa kada napravite neki udes nemoguæe je naplatiti ¹tetu...Hoæe¹ jo¹ da ti nabrajam? Ka¾e¹ da æe ovo jednog dana biti va¹a dr¾ava; a ¹ta bi ste radili sa njom?Neæe, muèenièe, neæe! Ja vam ne bih dao ni mesnu zajednicu, da ne idemo dalje. Umesto da æuti¹ i ne talasa¹, ti si se drznuo da na ovom forumu izigrava¹ mangupa. I odakle tebi motor? Zaradio si ga? Ako jesi, ima¹ moje javno izvinjenje, no se bojim da si "po¹tenim" radom do¹ao do njega. Sedi i budi zadovoljan ¹to ima¹ moguænost da na ovakav naèin komunicira¹ sa èlanovima ovog foruma.

mkt


Hohštapler

 [rofl] [rofl] [rofl]

Dragane, CBRR1 je cigan koliko i ti Marsovac... jedino ¹to je drko¹.  8)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Nadalina

Citat: njanja poslato 07 Maj, 2015, 17:46
I prodaje na buvljaku posle

Svi dobro znamo koja je njegova tezga, i koji red.... Sto puta se ovde reklamirao za dz.
Dzukela u podznaku

Ivicat

Kakva divna promena u zivotu mom, do juce sam bio ciganin a sada sam rom.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

BOKYBOY

#14509
Citat: DraganPavlicevic poslato 07 Maj, 2015, 17:42
Ne poznajem cigane holanðane, ali vas ovda¹nje mandove dobro znam.Nemam ni¹ta protiv bilo koje nacije i vere sve dok ne zadiru u moje. A vi cigani ste u Srbiji za¹tiæena vrsta ko nigde u svetu. Imate veæa prava od nas, sve ste kao ne¹to ugro¾eni. Kotite se kao zeèevi, ni sami ne znate ko kome ¹ta doðe (ne mislim na lovu). Posle oèekujete da vam dru¹tvo obezbedi besplatan sme¹taj u kom ne plaæate ni¹ta, vozite bez dozvole jer ste nepismeni, ne registrujete va¹a vozila pa kada napravite neki udes nemoguæe je naplatiti ¹tetu...Hoæe¹ jo¹ da ti nabrajam? Ka¾e¹ da æe ovo jednog dana biti va¹a dr¾ava; a ¹ta bi ste radili sa njom?Neæe, muèenièe, neæe! Ja vam ne bih dao ni mesnu zajednicu, da ne idemo dalje. Umesto da æuti¹ i ne talasa¹, ti si se drznuo da na ovom forumu izigrava¹ mangupa. I odakle tebi motor? Zaradio si ga? Ako jesi, ima¹ moje javno izvinjenje, no se bojim da si "po¹tenim" radom do¹ao do njega. Sedi i budi zadovoljan ¹to ima¹ moguænost da na ovakav naèin komunicira¹ sa èlanovima ovog foruma.

...e neka si mu rekao... [rofl]  +

DraganPavlicevic

Pa ¹to se trpa tamo gde mu nije mesto? Te koji saoseæaju sa "ugnjetavanim" ciganima pun mi je k...! Zamislite koliko u tom KG ima sirotinje i bede koja nema ¹ta da jede ili jedva sastavlja kraj sa krajem. Pa zar i oni nemaju svoju slavu? A ¾ive u SVOJOJ dr¾avi. Ma nabijem ih ja sve na ovaj moj pravoslavni. ®ao mi je ¹to su moji komentari malo prostaèki, ali pri samoj pomisli na silnu nepravdu koju oseæamo svi mi u svojoj roðenoj zemlji u odnosu na manjine, e stvarno mi pripadne muka.

Kostić

ja od ove 'moje' dr¾ave, nem ni¹ta. samo naplatu poreza i kazni za ni¹ta. slavu slavim sa korom leba i èa¹om vode, praznike isto tako i ne kukam, dobro mi je. ¹to sam zaradim, sipam u rezervoar, jedem kad imam i iè mi ne smeta. sjebali mi fabriku gde sam radio, sjebali mi sve ono, ¹to je moj deda gradio, al uveli stroge zakone. jebem je ja takvu crknutu. nek im zavladaju i cigani i ameri i rusi i bilo ko, pa makar opet i turci. za bolje i nije ;D


goranvojska

Citat: kosta66 poslato 07 Maj, 2015, 19:04
ja od ove 'moje' dr¾ave, nem ni¹ta. samo naplatu poreza i kazni za ni¹ta. slavu slavim sa korom leba i èa¹om vode, praznike isto tako i ne kukam, dobro mi je. ¹to sam zaradim, sipam u rezervoar, jedem kad imam i iè mi ne smeta. sjebali mi fabriku gde sam radio, sjebali mi sve ono, ¹to je moj deda gradio, al uveli stroge zakone. jebem je ja takvu crknutu. nek im zavladaju i cigani i ameri i rusi i bilo ko, pa makar opet i turci. za bolje i nije ;D


i bre kole dodjes u selo i za hranu ima kolko oces ak nema pare.jbg.

UFF

Citat: mkt poslato 07 Maj, 2015, 17:44
zna se ko ovde voli da krade  ;D

pa ne robija se sto imas lepe ili ruzne oci

zna se i ko ovde vozi ML-a  8)

Jecko

Hahhahahahahahaa,...kakvi ste vi ludaci....



p.s. Ovaj forum moze da skapira ispravno samo onaj ko zna ljude iza nickova....

Tek onda znas ko se sprda i napusava iz zajebancije, a ko ozbiljno.....

MIGE

Citat: DraganPavlicevic poslato 07 Maj, 2015, 18:40
Pa ¹to se trpa tamo gde mu nije mesto? Te koji saoseæaju sa "ugnjetavanim" ciganima pun mi je k...! Zamislite koliko u tom KG ima sirotinje i bede koja nema ¹ta da jede ili jedva sastavlja kraj sa krajem. Pa zar i oni nemaju svoju slavu? A ¾ive u SVOJOJ dr¾avi. Ma nabijem ih ja sve na ovaj moj pravoslavni. ®ao mi je ¹to su moji komentari malo prostaèki, ali pri samoj pomisli na silnu nepravdu koju oseæamo svi mi u svojoj roðenoj zemlji u odnosu na manjine, e stvarno mi pripadne muka.
uvazeni kolega Dragane,Miki to jest cbrr1 je veliki zajebant i saljivdzija na ovom forumu...upecao si se jer ga ne poznajes...on voli garave isto koliko ti...nema ljutnje  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

Joker

Citat: DraganPavlicevic poslato 07 Maj, 2015, 18:40
Pa ¹to se trpa tamo gde mu nije mesto? Te koji saoseæaju sa "ugnjetavanim" ciganima pun mi je k...! Zamislite koliko u tom KG ima sirotinje i bede koja nema ¹ta da jede ili jedva sastavlja kraj sa krajem. Pa zar i oni nemaju svoju slavu? A ¾ive u SVOJOJ dr¾avi. Ma nabijem ih ja sve na ovaj moj pravoslavni. ®ao mi je ¹to su moji komentari malo prostaèki, ali pri samoj pomisli na silnu nepravdu koju oseæamo svi mi u svojoj roðenoj zemlji u odnosu na manjine, e stvarno mi pripadne muka.

I tebi dodjem pivo i klopu!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

najebao si ga ako svi kojima si obecao pocnu da zovu da ispunis :D

Joker

Ako brate, samo neka bude tako! Samo da se jede i pije!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

perlx