Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

#14460
nemam brate imam dobar brus :D
p.s. ja se svidjam svima  [rofl] [rofl] [rofl] :P :P :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Citat: Joker poslato 06 Maj, 2015, 01:22
Vama zenama ne moze da se udovolji.. Covek fin, seljacina.. Da je prost i poslao poruku  kako hoce da te ... opet bi bio seljacina... Mislim stvarno...

Pitaj UFFa... njemu èesto uspe. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Che


mali_zmaj

pa nemoj balcan da si na kraj srca...,¾ene uglavnom nisu kao i ti!! kad joj priðe¹ sa onim "daj,znam da ima¹" ispadne¹ krele... mada je trebao u startu da te pozove na kont,ne ono ðoðe¹ mi.. pa kasnije ono ono ovo... ne zna on tebe,ovako izgleda¹ kulturica.. zajebe se ¾iv èovjek...   ;)
jin-jang

Joker

Nasu balcan je iznerviralo to sto on ima porodicu a mulja nju...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Dve strane mi ne spada kez sa nju¹ke, jeste pogre¹na tema, al' ba¹ me briga...;D Kako vas ja voooolim lude... ;D

mali_zmaj

Citat: Joker poslato 06 Maj, 2015, 12:04
Nasu balcan je iznerviralo to sto on ima porodicu a mulja nju...
vidi,vidi PIZDUN!!
jin-jang

balcan girl

u pravu si joker ne kaèim se ja sa ozenjenim likovima, ali me mnogo vise iznerviralo proseravanje i ucenjivanje.....tako da cu definitivno da izadjem na tu veèeru jer mi se nesto javlja ta ce da ista veèera njemu da presedne, posto mi se nesto javlja da cemo vrlo lepo da se objasnimo sta znaèi platices pice za uslugu [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [pop] [pop] [pop]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


Dukags

... ili povede¹ i nas na tu veèeru, kad veæ plaæa a nije Ti naglasio da je broj prisutnih ogranièen (a i ¹to bi bio nije to ljubavna veèera) a mo¾da ti se uz treæi ra¾njiæ tip i svidi ?  ;) :D :D

mareskin

Citat: balcan girl poslato 06 Maj, 2015, 13:31
u pravu si joker ne kaèim se ja sa ozenjenim likovima, ali me mnogo vise iznerviralo proseravanje i ucenjivanje.....tako da cu definitivno da izadjem na tu veèeru jer mi se nesto javlja ta ce da ista veèera njemu da presedne, posto mi se nesto javlja da cemo vrlo lepo da se objasnimo sta znaèi platices pice za uslugu [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [pop] [pop] [pop]
Citat: Laziæ poslato 06 Maj, 2015, 13:45
Sex u najavi... :o ;D

To ¹to je devojka drèna ne znaèi da ne voli kad je neko ne¾an, a to ¹to glumite to je zato ¹to vam se taj lik ne sviða.
Mo¾e èovek da bude i totalni kreten, pa da mu proðe fora.

Ni¹ta nije bitno osim toga da li vam se sviða ili ne.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 06 Maj, 2015, 13:45
Sex u najavi... :o ;D
hm osvetnièki sex....,mo¾e da bude i interesantno!!! i krajnje pouèno ako ga ostavi vezanog negdje bez gaæa!!! hahahahahahaa
jin-jang

balcan girl

ja kad mi se neko svidja pridjem i kazem :D :D :D ne gubim vreme :D :D :D a kad se s nekim druzim deset ili petnaest godina i taj neko mi zna celu familiju od tog nekog ne oèekujem da mi servira ovakva proseravanja
p.s. od sexa ce biti samo jebanje u mozak :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mrle

Citat: balcan girl poslato 06 Maj, 2015, 13:31
sta znaèi platices pice za uslugu

plati¹ piæe da se opusti¹ da bi kasnije vratila za uslugu za uslugu

Jecko

Citat: mareskin poslato 06 Maj, 2015, 14:22

To ¹to je devojka drèna ne znaèi da ne voli kad je neko ne¾an, a to ¹to glumite to je zato ¹to vam se taj lik ne sviða.
Mo¾e èovek da bude i totalni kreten, pa da mu proðe fora.

Ni¹ta nije bitno osim toga da li vam se sviða ili ne.


[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]  [clapp]

Dukags

Citat: balcan girl poslato 06 Maj, 2015, 14:26
ja kad mi se neko svidja pridjem i kazem :D :D :D ne gubim vreme :D :D :D a kad se s nekim druzim deset ili petnaest godina i taj neko mi zna celu familiju od tog nekog ne oèekujem da mi servira ovakva proseravanja
p.s. od sexa ce biti samo jebanje u mozak :D :D :D
http://www.dominomagazin.com/article/21164/lepi-zivot/zasto-bi-trebalo-da-imate-seks-sa-prijateljem  :D

CBRR1

..Od sada svaku ribu muvam sa pocetnom recenicom, osh mi ga popusit... hehe balcan otvorila si nam oci,e jesam glupo musko...

balcan girl

ti busolovac nema sta da muvas sedi kuæi i èuvaj dete :D :D :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF


Joker

Balcan, ti se foliras vise nego sto je potrebno, ja ne vidim poentu u tome... Ti si jedna ispravna osoba koja ispravne stvari, ispravno gledano predoci nama ovde na pogresan nacin pa pojedinci citaju izmedju redova i shvataju da si ti jedna dusa...

Volem i ja tebe samo da znas...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...