Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: bigbad86 poslato 04 Maj, 2015, 20:46
Naravno. Da pogleda u retrovizor i da se uveri da bezbedno moze da se ukljuci u traku. Sve ovo je sa pretpostavkom da i svi ostali postuju pravila saobracaja. Ali kao sto rekoh, vozac automobila moze vrlo lako da napravi pogresnu procenu u udaljenosti motorcikla i da proceni da je bezbedno (iako nije). Ja iz ovog razloga danju stalno drzim dugo svetlo, nema sanse da me ne vidi a i kad me vidi misli da sam mnogo blizi nego sto zapravo jesam. Nisam siguran ali verujem da je na Brankovom ogranicenje 60. Ima dosta vozila, cesto je guzva. Nije to mesto da se puca po gasu, budimo iskreni.  I ja ga cepam po gasu, nekad i 2.5X preko ogranicenja, jebe mi se za zakon, samo da bude bezbedno.

Da zna¹ da sa dugaèkim ljudi jo¹ te¾e procenjuju brzinu i rastojanje. Mo¾e biti i na tvoju ¹tetu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86

Moguce da si u pravu, ali bar eliminisem ono "nisam te video" Posto ugalvnom preticem polako tj odmah krenem iza vozila u preticanje pa se samo pojavim u retrovizoru, ne pravim neke velike zalete pred preticanje, osim na autoputu naravno.

Slaninar

Citat: bigbad86 poslato 04 Maj, 2015, 21:21
Moguce da si u pravu, ali bar eliminisem ono "nisam te video"

To te¹ko. Mo¾da ako svirne¹. Ovako, ne bih raèunao s tim. Kontam da je druga prièa bila dok kola nisu bila obavezna dr¾ati dnevna svetla. Ali sad...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

CBRR1

ja rekoh coveku oko manevra koju kada ono sve sami Alvirovici se javljaju...hehe

bigbad86

Citat: Slaninar poslato 04 Maj, 2015, 21:38
Citat: bigbad86 poslato 04 Maj, 2015, 21:21
Moguce da si u pravu, ali bar eliminisem ono "nisam te video"

To te¹ko. Mo¾da ako svirne¹. Ovako, ne bih raèunao s tim. Kontam da je druga prièa bila dok kola nisu bila obavezna dr¾ati dnevna svetla. Ali sad...
To ako svirnem je da me cuju :) Ako ni ne gleda u retrovizor pa naravno da me nece videti pa makar imao reflektor od 1000w :P

penzos

Citat: CBRR1 poslato 04 Maj, 2015, 21:39
ja rekoh coveku oko manevra koju kada ono sve sami Alvirovici se javljaju...hehe

[rofl] da nisam ja pogre¹io forum???  [zvizdi]
Svako ko sedne na motorcikl (pa i od 50 kubika) svestan je da stavlja glavu u torbu na u¹trb tog neverovatnog ooseæaja. I da je ekstra ranjiv u odnosu na druge oko njega. Pa zar u tome i nije èar motorciklizma? Koga je frka neka preðe na ne¹to drugo.


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hohštapler

U subotu od NS do JA dva klasièna SMIDCY-a.... jedinu sreæu sam imao ¹to su oba izletanja idiotkinje i idiota bila u naseljenom mestu i ¹to sam i¹ao relativno sporo (40-50kmh) i u oba sam skoro bio ukoèio.
Ali truba, truba truuuuubaaaa truuuuuuuubaaaaaaaaaaaaa i tek onda debili skontaju da treba da stanu!!!
A uvek dugo svetlo. Nosim se mi¹lju da stavim one ledove blicere ko Uff.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

jebao me autoput... i vlasotince ali dobro, bila je ok voznja iskljucismo se pogresno za nis umesto da smo nastavili dalje za leskovac pa odosmo za pirot i onda slucajno zavrsismo na bugarskoj granici  [rofl] tek tad smo se setili da ukljucimo navigaciju  [rofl]

http://s11.postimg.org/ac3mcg19f/IMG_20150504_160418.jpg

mkt


UFF

ali sam se vratio preko topole i mladenovca pa avale i tu skinuo i chicken strips do kraja da me neko ne proziva posle :D

bigbad86


bigbad86


mkt

pogresih smenu na poslu pa sad radim duplu   [veryangry]

MIGE


mkt


Nadalina

Citat: mkt poslato 05 Maj, 2015, 19:14
pogresih smenu na poslu pa sad radim duplu   [veryangry]

Koliko ti zapravo gotivis svog poslodavca!!!
BRA VO!!!! [rofl] [rofl] [rofl]
Dzukela u podznaku

mkt


Nadalina

Ne daaaaaaaaj se!!!
Ili, ae u Kinu!!!
Ovde fotografi lepu kintu uzmu po fotkanju! :D
Dzukela u podznaku

mkt


Lazic