Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

Citat: Jecko poslato 28 April, 2015, 10:02
C......ludo i nenormalno mogu da iskuliram.... Glupo i bezobrazno...(citaj nesposobno za zivot) ne mogu.... [doh]
Nema gore kombinacije od glupe i bezobrazne osobe....jos ako je zensko.... [veryangry]

bas takvo jedno zenskooooooooooo
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF


Nadalina

Nisu valjda na motor ovo zakacili?!?!?!?!?!?!?!?!
Dzukela u podznaku

mkt

ne kapiram, kakav komunalni prekrsaj  [neampojma] [veryangry]

Gvozden

Ladno treba tablica na cicak....
Pa nek pishe sta hoce... a zakljucanog nek ga nosi.

Nadalina

Videh sad tamo u onoj temi....

Pa, ovo je kretenizam najtezi... I, najgore je sto ce da krenu da drkaju zbog parkiranja motora svuda po gradu.... Jer su dokoni i, naravno, pune kasu grada...

Pa, majka mu stara, u svim civilizovanim drzavama (a i nenormalnim kao sto je Italija, na primer - ko zna Italijane, zna o cemu pricam) je okej parkirati motor/skuter, na trotoar ako nikome ne smeta, tj. ne zagradjujes pesacki ili nesto... Ako si pajsercina i parkiras kod pesackog bas,c onda i nek ti pise... Ali ovo, ovo je tuga...
Pa, ni u Kini niko ne pise kazne za parkiranje skutera po trotoaru, a ovde ne umeju da parkiraju lepo nego parkiraju kako ko stigne... I opet niko nista.... Okej im je to, svesni su da su zbog skutera guzve (koje su oooogromne) ipak dosta manje i podnosljivije...

Ali, ne.... Pa, nista... Vidim ja... Lepo parkiras, zakatancis za drvo da pauk ne moze da nosi, a tablicu u dzep pre nego odes od motora.
Dzukela u podznaku

UFF

ko ce da skida tablicu svaki put?
a i da skinem videce registraciju po reg nalepnici zar ne?
osim toga sam se raspitao ako je vozilo bez tablice neregistrovano oni okace resenje o uklanjanju i ako ga za 15 dana sam ne sklonis navodno imaju pravo o trosku grada da preseku lanac i da ga odnesu  :wtf:

rekao mi kolega manijak sa foruma koji radi kao komunalac, kaze to vazi za ns ne znam da li je isto i za bg, pitanje je da li je 100% tacno i nema pojma od koga da dobijem proverenu informaciju

MIGE

Citat: Nadalina poslato 30 April, 2015, 23:39
Videh sad tamo u onoj temi....

Pa, ovo je kretenizam najtezi... I, najgore je sto ce da krenu da drkaju zbog parkiranja motora svuda po gradu.... Jer su dokoni i, naravno, pune kasu grada...

Pa, majka mu stara, u svim civilizovanim drzavama (a i nenormalnim kao sto je Italija, na primer - ko zna Italijane, zna o cemu pricam) je okej parkirati motor/skuter, na trotoar ako nikome ne smeta, tj. ne zagradjujes pesacki ili nesto... Ako si pajsercina i parkiras kod pesackog bas,c onda i nek ti pise... Ali ovo, ovo je tuga...
Pa, ni u Kini niko ne pise kazne za parkiranje skutera po trotoaru, a ovde ne umeju da parkiraju lepo nego parkiraju kako ko stigne... I opet niko nista.... Okej im je to, svesni su da su zbog skutera guzve (koje su oooogromne) ipak dosta manje i podnosljivije...

Ali, ne.... Pa, nista... Vidim ja... Lepo parkiras, zakatancis za drvo da pauk ne moze da nosi, a tablicu u dzep pre nego odes od motora.
a nalepnica???sa unutrasnje strane gaca  :D

Nadalina

Dzukela u podznaku

Nadalina

Citat: UFF poslato 30 April, 2015, 23:44
ko ce da skida tablicu svaki put?
a i da skinem videce registraciju po reg nalepnici zar ne?
osim toga sam se raspitao ako je vozilo bez tablice neregistrovano oni okace resenje o uklanjanju i ako ga za 15 dana sam ne sklonis navodno imaju pravo o trosku grada da preseku lanac i da ga odnesu  :wtf:

rekao mi kolega manijak sa foruma koji radi kao komunalac, kaze to vazi za ns ne znam da li je isto i za bg, pitanje je da li je 100% tacno i nema pojma od koga da dobijem proverenu informaciju

Svakim mi danom neka Australija ili tako nesto sto dalje odatle zvuci sve primamljivije.... Pa cak i ona ostrva oko Japana... Daj, moze... Sta kazes, vulkan? Ma, opusteno.
Dzukela u podznaku

UFF

#14350
nado parkiraj auto regularno na parking bez tablice i nalepnice i ako te neko prijavi ili ako ga vide ima da ti ga odnesu a kamoli na negde gde nije plava tabla sa znakom P


http://i.imgur.com/asBfQJB.png

Nadalina

Je li pricamo o autu ili o motoru?

Ne pricam o obelezenim parking mestima nego o trotoaru i motorima, tj. o povrsinama betonskim gde ne pise da je dozvoljeno a ni zabranjeno parkiranje...
Dzukela u podznaku

Grof

Citat: UFF poslato 30 April, 2015, 23:29
http://s15.postimg.org/l5w7um05n/komunalci_kazna.jpg

Taj èlan 23. ako sam dobro na¹ao na :
http://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCAQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.bgsaobracaj.rs%2Findex.php%3Foption%3Dcom_phocadownload%26view%3Dcategory%26id%3D6%3A%26download%3D38%3Aodluka-o-komunalnom-redu%26Itemid%3D31&ei=x5NCVc3zNIXqOKCdgMgN&usg=AFQjCNFLFvve0dgSgrXftMSwybJ5KolHiQ&sig2=sv5SU44O0djYw9g5smYd2A&bvm=bv.92189499,d.ZWU

nigde ne spomnje prostor oko zgrade, tj betonski pojas pod tvojim prozorom ako sam dobro skontao da ti motor tu stoji,.  jer to nije trotoar a nije ni zelena povr¹ina.... ako ti stoji onako kako smo rpièali na trotoaru izmedju zgrada e to je veæ druga stvar... u svakom sluèaju sa konjem koji te je prijavio treba obaviti razgovor a i prijaviti sve one aute tamo parkirane kao i izvoðenje psa opasne rase, vi¹e puta, obavezno mail-om i uz zahtev za pismenim odgovorom ¹ta je preduzeto povodom prijave.

Grof

Ma  Nado, ovo je dr¾ava za po¾eleti.... jedina dr¾ava na svetu (tj jedna od malobrojnih) koja na sve naèine poku¹ava zajebati svoje ¹ire stanovni¹tvo zarad koristi uskog kruga ljudi...

Svako jutro spominjem sebi majku ¹to nisam pobegao iz ovog ludila pre nego ¹to sam dobio decu....

Nadalina

Ali, uzasno je to koliko ne razmisljaju i samo dovode do toga da su ljudi jos vise ogorceni...

Na primer, gradski prevoz... Znam da nije u vezi sa ovim o cemu pricamo, ali meni je to fascinantno... U Kini, svi, bukvalno SVI, placaju kartu... Tj, nema karata nego se kinta ubacuje u metalnu kutiju kod vozaca, i ulazi se samo na prednja vrata i caaaaaao. Da vidis kako su svi disciplinovani i nauceni lepo, a realno su stoka jedna bezrepa kad je ponasanje u pitanju.

Zatim, saobracaj... Kinezi NE ZNAJU da voze ni auto ni motor, nemaju kulturu saobracaja (niti bilo cega), ali opet, niko ne vristi i ne urla, svi su u istoj guzvi i svi cute i cekaju...

A sto se tice komsije kretena - Ma, realno je glupa situacija jer ti je to ipak komsija, tj. ti tu zivis... Samim tim, ako se zakrvis sa njim, on uvek moze da bude stoka i da ti ostecuje motor ili da ti busi gume na autu i to... I onda nista nisi postigao.... A opet, da sedis i trpis i da popustas, nema smisla jer ne radis nista lose i ne vidim zasto bi mu smetao...
Dzukela u podznaku

UFF

Citat: Nadalina poslato 30 April, 2015, 23:51
Je li pricamo o autu ili o motoru?

Ne pricam o obelezenim parking mestima nego o trotoaru i motorima, tj. o povrsinama betonskim gde ne pise da je dozvoljeno a ni zabranjeno parkiranje...

ako nije obelezeno da je dozvoljeno parkiranje onda je parkiranje zabranjeno :D lepo ja kazem kriv dok se ne dokaze da je nevin

http://i.imgur.com/5CP2ysw.png

Kostić

kad bi svaki vozaè auta lepo vozio desnom stranom kolovoza, kako je i propisano, mi bi mogli da proðemo pored bez incidenata. ovako, svaki koj stane uzkurac uz belu liniju iz inata, dobije iber turu u otvoren prozor. pa nek poskakuju u sedi¹tima i trzaju glave...

prvo ovogodi¹nje skoro pa 'kr¹tenje' danas. umalo sam zabo kom¹iju u toèak, tries metara od kuæe. on iz boène, nepregledno pa iza¹o nosem, a ja se zapizdio sa dominatorom ko budala. usro sam se samo tako...

Nadalina

Oni nisu normalni....

E, vala, bas cu ovih dana da fotkam kako se parkiraju motori ovde svuda - i na trgu i na trotoaru...

A, da... Ovde je dozvoljeno da motor vozis i trotoarom!!! Tipa, a guzva na putu, ti fino na trotoar... I, bahati su samo tako, pesaci moraju da vode racuna o sebi a ne skuterasi o pesacima - i to je skroz legitimno i okej jer, ponavljam, skuterima se smanjuje guzva u saobracaju i kineske vlasti su toga svesne.
Dzukela u podznaku

perlx


Hattrick

Cisto da pitam, da li je u Srbiji plac na kome je sagradjena zgrada (dvoriste zgrade) privatno ili javno ?
Ukoliko je zgrada privatna, i u njoj ima samo privatnih stanova, neka logika nalaze da je i plac na kome je sagradjena ta zgrada takodje privatni posed, nekog lica, firme, ili organizacije, jer niko ne moze da gradi na javnoj povrsini.
Iz toga proizilazi da je dvoriste zgrade privatna kolektivna svojina, i da u istom ne vaze zakoni javnih povrsina.
Da li moze neko da potvrdi ili demantuje ovu logiku ?