Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

Nemoj da prodajes vibrator, mozda su samo crkle baterije...

balcan girl

brate jos radi baterija i to prva sa kojom je kupljen :D :D a to je bilo pa ima jedno 5 godina :D kupili mi za rodjendan :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

znaci morala si da proveris dal radi ;) ;) ;)

balcan girl

pa jel ti ja lièim na budalu :D pa naravnooo da sam moralaaa da proverim :D da nije radio morala bi da idem da kupim nove baterije :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

ako ne solarni panel kroz prozor i zice direktno na njega...radice dokle god bude bilo sunca u vasioni ;)

balcan girl

ma pusti ti to ima on dobre baterije :D ne brinem se ja :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


mareskin

Citat: balcan girl poslato 20 April, 2015, 22:28
pa ne mogu da prodam npr. nosaè televizora mozda mi zatreba, pa ne mogu da prodam deo za usisivac i to ce mi treba, a zatrebace mi sigurno moje lisice sa krznom, vibrator, kutija sa alatom (to mi definitivno trebaaaaa) kutija sa busilicom, slajfericom i brusilicom ( i to mi trebaaa), kutija sa srafilicom (i to mi treba), slike koje nikako da okaèim na zid, ogroooomna kutija sa fotografijaaaamaaaaaa, kutija sa svim brojevima CKM-a (to greota da bacim, pa ce to u podrum), ¹ivaæa ma¹ina, comodor 64 (za njega sam sentimentalno vezana pa ce i to u podrum), televizor, dvd, pc raèunar, tegovi i sprave za vezbanje (mozda se resim da smrsam a i to je greota koliko sam para pojela da bi bila lepa i debela mogla sam tri trosobna stana da kupim u centru BG), elektrièna pisaæa ma¹ina (i za nju sam sentimentalno vezana iz srednje skole ) i takooooo :D

Zadr¾i vibrator, lisice i commodore 64 (moj prvi raèunar), ostalo sve imam :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DraganPavlicevic

U nedelju ujutro bio sam ispred skup¹tine zajedno sa jo¹ 500-tinak motora.Upoznao sam tri bajkera iz HN.Pitam ih za Bal¹u;ka¾u mlad je ,ko da odgovara za njega.Hteo je da ide i on,ali njih trojica nisu smeli da ga povedu.U meðuvremenu zove me Kiboa i dogovaramo se da se vidimo,a posle zavr¹enog skupa da odemo do Ralje.Kad...zove me jedan instruktor i ka¾e da mu se zapalio auto.Izgorela je instalacija oko ventilatora na hladnjaku i jo¹ mnogo toga.Ugasio ga je vozaè koji je upotrebio svoj aparat za ga¹enje.Posle te vesti nije mi bilo dobro.Kasnije dru¾enje kod Juge sa dru¹tvom donekle mi je popravilo raspolo¾enje.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 20 April, 2015, 23:01
brate jos radi baterija i to prva sa kojom je kupljen :D :D a to je bilo pa ima jedno 5 godina :D kupili mi za rodjendan :D :D :D

ti to slabo ili retko koristis...ili si omasila rupu....do sad je vec morala da crkne....i da je duracell
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Balsa Wrx

Citat: DraganPavlicevic poslato 21 April, 2015, 09:19
U nedelju ujutro bio sam ispred skup¹tine zajedno sa jo¹ 500-tinak motora.Upoznao sam tri bajkera iz HN.Pitam ih za Bal¹u;ka¾u mlad je ,ko da odgovara za njega.Hteo je da ide i on,ali njih trojica nisu smeli da ga povedu.U meðuvremenu zove me Kiboa i dogovaramo se da se vidimo,a posle zavr¹enog skupa da odemo do Ralje.Kad...zove me jedan instruktor i ka¾e da mu se zapalio auto.Izgorela je instalacija oko ventilatora na hladnjaku i jo¹ mnogo toga.Ugasio ga je vozaè koji je upotrebio svoj aparat za ga¹enje.Posle te vesti nije mi bilo dobro.Kasnije dru¾enje kod Juge sa dru¹tvom donekle mi je popravilo raspolo¾enje.

Pizde :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

VR 46

Citat: DraganPavlicevic poslato 21 April, 2015, 09:19
U nedelju ujutro bio sam ispred skup¹tine zajedno sa jo¹ 500-tinak motora.Upoznao sam tri bajkera iz HN.Pitam ih za Bal¹u;ka¾u mlad je ,ko da odgovara za njega.Hteo je da ide i on,ali njih trojica nisu smeli da ga povedu.U meðuvremenu zove me Kiboa i dogovaramo se da se vidimo,a posle zavr¹enog skupa da odemo do Ralje.Kad...zove me jedan instruktor i ka¾e da mu se zapalio auto.Izgorela je instalacija oko ventilatora na hladnjaku i jo¹ mnogo toga.Ugasio ga je vozaè koji je upotrebio svoj aparat za ga¹enje.Posle te vesti nije mi bilo dobro.Kasnije dru¾enje kod Juge sa dru¹tvom donekle mi je popravilo raspolo¾enje.
Dragane ja ti mahao u nedelju,vozili smo jedan pored drugog,valjda si me prepoznao :D
Twist of wrist!

DraganPavlicevic

Ako nisam,ne zameri.©teta na kolima koja je zahvatio plamen je prilièna,pa mi je mo¾da to odvuklo pa¾nju.U svakom sluèaju,drago mi je da si me podsetio.Pozdrav.

perlx

Dragane druze nas, nakon svakog znaka interpunkcije stavlja se razmak. Bude i citljivije i pismenije :)