Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

pa kako im nije palo da pitaju dali postoji kluc za ormaric za struju!?  ebo ih pas!!!
jin-jang

Lazic

Neko tele od psa, pa nek ulaze ako smeju... ;D

mali_zmaj

al ga hranit na dva dana sirovim mesom!!!!    hahahahahah!!! pa nek udju mame im ga!!!! jaooo pobudalio sam,nikako da registrujem motor,stalno neko sranje pada!!!!!  lazicu pomagaj posalji nekog tzv. veselog caja da skuvam da se smirim!! pa do kad ovaj kijamet jebem li mu vise!!!! pa kad ce to globalno zatopljenje,samo me lazu,da je vec krenulo!!!!!!!  $%%&*()))+_?><<M
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mali_zmaj poslato 08 April, 2015, 21:17
pa kako im nije palo da pitaju dali postoji kluc za ormaric za struju!?  ebo ih pas!!!
bili neki drugi pre par meseci i imali kljuc...ovi izgleda nisu poneli pravi......ma nek gledaju boli me stojko...nego sto razvalise ormar...da je kapija bila zakljucana, verovatno bi razvalili i nju......sad ce da popiju prijavu za neovlascen ulazak na posed (zvonili nisu niko ih nije pustio u dvoriste), odvalili vrata ormara jer nisu imali kljuc (namerno ostecenje tudje imovine, jer ormar jeste nihov ali su vrata ormara sastavni deo moje fasade...odnosno nalaze se na fasadi kuce do ulice)....nov ormar nije skup ali ce morati oni da ga ugrade i to tako da ne naruze fasadu i morace da plate dusevni bol i patnju jer mi je zena sa dvoje maloletne dece javila da neki ludaci paserom nesto razvaljuju oko brojila....od tada jede na nervnoj bazi i ne da mi picke.....pa da vide kad ih sudija odrapi i za moj dusevni bol i patnju.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Uz tebe sam naravno i bas me interesuje da vidim da li je to moguce dobiti u srbistanu

aæimo

Samo da organi ne listaju forume, jer si se na istom ¾alio na ¾enu kako te oterala na drugi krevet.

Ali za ostale taèke dobija¹ na sudu ladno.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 08 April, 2015, 22:50
Uz tebe sam naravno i bas me interesuje da vidim da li je to moguce dobiti u srbistanu

Ja sam po prirodi dosta tvrdoglav...imam resenje od uprave javnih prihoda gde mi otpisuju potrazivanje usled zastarelosti i njihovog propusta....prvo su poslali samo usled zastarelosti, a onda sam se zalio, pa su ubacili i usled njihovog propusta....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Boban_m

To za neovlasten ulazak na posjed nisam bas siguran da ces ih dobiti. Zamisli da svaki ulazi da ocita brojilo kad ga domacin pusti, e mnogo bi se brojila nacitali. Logicno je da su ovlasteni da ocitaju struju, a moraju imati nesmetan pristup brojilu. Za ostalo-ozezi.

Lazic

Bobane, a zamisli tu u amerikama koliko bi se tek brojila naèitali da ulaze kako im dune... :o ;D

ЯЭВОЛУТИОН

vlasnik je duzan da obezbedi nesmetano ocitavanje brojila, sto njima ne daje za pravo da upadaju kao razbojnici u dvoriste.....nekada su se vadili da je u pitanju gradsko gradjevinsko zemljiste te samim tim ti si korisnik a ne vlanik...medjutim prc....ja uradi konverziju i sad sam vlasnik a ne korisnik zemljista na kojem mi se objekat nalazi.....policija mora da ima sudski nalog da bi usla u dvoriste, a da bi bilo cemu pristupili na objektu, ja moram biti prisutan....

jutros bio sa advokatom....pokupili neke papire i zapisnik od njih i isli u pravnu sluzbu da im najavimo tuzbu-predlog za namirenje u vanparnicnom postupku....jos nije sracunato sve, cekamo da ovih dana da vestak nesto iskalkulise...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 April, 2015, 10:56
vlasnik je duzan da obezbedi nesmetano ocitavanje brojila, sto njima ne daje za pravo da upadaju kao razbojnici u dvoriste.....nekada su se vadili da je u pitanju gradsko gradjevinsko zemljiste te samim tim ti si korisnik a ne vlanik...medjutim prc....ja uradi konverziju i sad sam vlasnik a ne korisnik zemljista na kojem mi se objekat nalazi.....policija mora da ima sudski nalog da bi usla u dvoriste, a da bi bilo cemu pristupili na objektu, ja moram biti prisutan....

jutros bio sa advokatom....pokupili neke papire i zapisnik od njih i isli u pravnu sluzbu da im najavimo tuzbu-predlog za namirenje u vanparnicnom postupku....jos nije sracunato sve, cekamo da ovih dana da vestak nesto iskalkulise...

Meni je brojilo 70 i neke ugraðeno u hodnik kuæe iza zakljuèanih ulaznih vrata. Kuèe je u dvori¹tu. Dodu¹e pas je miroljubiv. Hoæu reæi na mene ne laje ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

clutch&brake

zato bi povalio sve sto ide na dve noge  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mareskin

Citat: njanja poslato 09 April, 2015, 11:42
zato bi povalio sve sto ide na dve noge  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Èim me èudno pogleda ide u male oglase :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


aæimo

Laki, naziru li se to neke iskre izmeðu ¹efa i tebe?

bigbad86

Ja svakog prvog u mesecu na parcetu papira napisem stanje preve i druge tarife i zalepim na kapiju. Nisu mi ocitali brojilo vise od godinu dana.

Lazic

Citat: aæimo poslato 09 April, 2015, 21:28
Laki, naziru li se to neke iskre izmeðu ¹efa i tebe?
Ako se prvo ne poubijamo, nikad se ne zna... :o ;D


Fuuuuuuj bre, previ¹e je deb'o...:o [panic] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bigbad86 poslato 09 April, 2015, 21:40
Ja svakog prvog u mesecu na parcetu papira napisem stanje preve i druge tarife i zalepim na kapiju. Nisu mi ocitali brojilo vise od godinu dana.
mene lik koji cita zvrcne i ja mu poruku pustim sa ciframa.....ovo je neka kontrola....kao , kradu struju pa su njih poslali da vide sta se desava...pri tome meni racuni nikad ispod 5000 a grejem se na pelet....bili bi nizi kad bi imao 220 volti na fazama.....210, 190 i 180 cistom matematikom dolazimo da racunicu da oni mene potrkadaju....da ne pominjemo ubijene laptopove, napajanja, televizore i monitore, ves masinu koja ponekad nece da vrti, kondenzatore koje na klimi menjam svake godine.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11