Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86


VR 46

hahaahahahahaha....sad si se izlanuo  [rofl] [rofl] [rofl]
Twist of wrist!

Andreja

Citat: kosta66 poslato 12 Mart, 2015, 18:02
¹to vam smeta ki¹a? ja i¹o u prodavnicu, pokiso, al nisam i¹o pe¹ke i èeko bus.

Smeta jer je hladno, odvratno, ru¾no, depresivno, mogu i ja da sednem na motor, da iskisnem kao pièka i da prièam kako sam se vozio i kako sam hard kor...
Hoæu bre lepo vreme, da VOZIM motor a ne da se PREVOZIM njime, hoæu da ubrzavam, koèim, obaram... Hoæu sunce, pozitivnu energiju i sve ¹to uz to ide :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigbad86

Padala kisa na babinoj sahrani :( Blato...

Ivicat

Citat: Andreja poslato 12 Mart, 2015, 19:58
Citat: kosta66 poslato 12 Mart, 2015, 18:02
¹to vam smeta ki¹a? ja i¹o u prodavnicu, pokiso, al nisam i¹o pe¹ke i èeko bus.

Smeta jer je hladno, odvratno, ru¾no, depresivno, mogu i ja da sednem na motor, da iskisnem kao pièka i da prièam kako sam se vozio i kako sam hard kor...
Hoæu bre lepo vreme, da VOZIM motor a ne da se PREVOZIM njime, hoæu da ubrzavam, koèim, obaram... Hoæu sunce, pozitivnu energiju i sve ¹to uz to ide :)
Ti bese razmisljas o Norveskoj?

Andreja

Razmi¹ljao :D Ako budem pièio odavde a iskreno, prelamam se i dalje, jurim samo ¹to lep¹e vreme... Je¹æu po ceo dan banane, ananase, ne moram ni da imam motor, 'ebe mi se, hoæu da u¾ivam, bez stresa, nervoze, ki¹e, sivila... :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

freepartyman

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Mart, 2015, 18:13
Citat: freepartyman poslato 12 Mart, 2015, 18:06
Citat: njanja poslato 12 Mart, 2015, 16:00
moja logika je trazis u pedu... jbga ako da ond ate mnogo voli pa razmislis da li i sta kako dalje.. ako neda onda biraj na koji ces da sednes  [rofl]  [rofl] [rofl] [rofl]
Iz mog iskustva zene to vole vise neko muskarci ;)  [dancing]

Jebo si mu¹karce u dupe?
Kako si to zakljucio iz mog posta? momak i devojka, od njih dvoje zene vise uzivaju...eto da preformulisem za bukvaliste :-* :-*
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić

pa ono, jes vala nezgodno po ki¹i. nemo¾ se ¹iba¹ po gasu, oæe da se oklizne,  al zna¹ kako je dobro kad ti ki¹a bode lice pri stotki. izuva bre. oæe deèko sunce... pa oæu i ja al nema. meni jedino greda kad uðem u kuæu, nem gde da su¹im stvari, svuda ne¹to visi kad pada ki¹a. zaboravi ti na sve ¹to nije afrika, pa se sunèaj do mile volje :)

Kostić

pokaraste ¹leper guznih polutki... ko o èemu, vi o kurcu u dupetu, gde se god zateknete. ko panduri u susednom kupeu onomad, kad su æaskali o velièini kurca u dupetu neke rundave pièke i kolièini govana na izvuèenom glaviæu. i koliko sve to smrdi. i grohotan smeh na trip-zabavnu èarlamu, dok su u susednom kupeu ljudi slu¹ali galamu i kolutali oèima.

¹to ne otvorite temu - ''karanje u neisrano dupe, èeliènim troglavim kurcem - iliti ''buljvazelin odiseja'' ima garant da bude najèitanija tema na forumu :)

freepartyman

Citat: kosta66 poslato 12 Mart, 2015, 20:46
pokaraste ¹leper guznih polutki... ko o èemu, vi o kurcu u dupetu, gde se god zateknete. ko panduri u susednom kupeu onomad, kad su æaskali o velièini kurca u dupetu neke rundave pièke i kolièini govana na izvuèenom glaviæu. i koliko sve to smrdi. i grohotan smeh na trip-zabavnu èarlamu, dok su u susednom kupeu ljudi slu¹ali galamu i kolutali oèima.

¹to ne otvorite temu - ''karanje u neisrano dupe, èeliènim troglavim kurcem - iliti ''buljvazelin odiseja'' ima garant da bude najèitanija tema na forumu :)
Dobra ideja, a tema bi se zvala back door :D :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić

ne ne, nego buljvazelin odiseja. zvuèan poecki naslov, al da se u temu ulazi sa ¹ifrom. nek ¹ifra bude back door ili black door. ima rejting da nam skoèi za soma posto :)

Lazic


penzos

 pa lepo ¹to ste iza¹li iz ormara!  ali ovo je moto i manijaèki, a ne pederski forum pa malo ono,....   [gej]  [panic]  smajlikojidr¾idupeuzazid
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

dzimika

Bese pretprosle godine forum bio prvi hint u pretrazi na google za rec gey :D

Hohštapler

Citat: dzimika poslato 13 Mart, 2015, 05:17
Bese pretprosle godine forum bio prvi hint u pretrazi na google za rec gey :D
Gay.
PS.
(da poveæamo verovatnoæu u google pretra¾ivaèu)
PSS.
(od sad svaki post zavr¹avati sa reèi GAY)

:GAY:
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

MIGE

Citat: njanja poslato 13 Mart, 2015, 09:50
@hostaplerGAY

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
ako ti dovede burazera blizanca,neces znati ko te je vise tukao od njih dvojice ...samo ti zezaj naseg druga  :D

mrle

Citat: MIGE poslato 13 Mart, 2015, 09:58
Citat: njanja poslato 13 Mart, 2015, 09:50
@hostaplerGAY

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
ako ti dovede burazera blizanca,neces znati ko te je vise tukao od njih dvojice ...samo ti zezaj naseg druga  :D

gay gangbang