Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

he he he ,nadam se da danas nema takvih budaletina u komisijama,za B i C su mi pojeli kilo zivaca ali za A sam napravio pola kilometra iza ribe u autu koja je imala vezu i polozio,mislim cak da sam bio blago i razocaran...
sad mislim da ima radio veza izmedju auta i motora.... ne znam dali je teze poloziti za A kategoriju.,prije sam ja isao za autom,a sad se ide ispred auta.
jin-jang

Radanovic

komisija je OK (bar meni bila) ... kad sam polagao za B, bio samo 1 iz komisije i unapred mi rekao kojom rutom idemo ... tokom vo¾nje on i instruktor æaskali o vremenu, o sportu, o politici ...  [blahblah]

a polaganje za A, motor neki kinez nigdje-veze, mora¹ mu nabiti gas na 6.000 obrtaja pa tek onda pustiti kvaèilo da se nebi ugasio (ne znam dal' je inaèe kod kineza ovakav sluèaj) ... u auto ¹koli mi dali jet kacigu (imaju jednu jedinu) koja mi je bila 2 broja veæa pa mi je ¹etala po glavi ...
ima¹ radio vezu ... okaèe ti onaj toki voki oko vrata  ;D ... koji ti nakon nego vremena poène iæi na ¾ivce ...

za B kategoriju sam na ispitu vozio 10 minuta, a za A preko pola sata  [ludak]

bigbad86

I meni za polaganje za A unapred rekli rutu. Pitali me oces prvo ovi za B ili ti (ja jedini bio za A). Meni bila trema pa reko aj ovi za B. Dok zavrsila B kategorija ja sa poslednjom polagacicom idem ispred auta a sneg poceo da padaaaaa :P Kraj Novembra mislim da je bio :P

Bori¹a

ja sam 10og novembra polozio, hllaaaaaaaaaaaaaadnoooooooooo meni na mostu nekom zamagli vizir i zamagle naocare, da je bila krivina otisao bih pravo sigurno :D [rofl]

makinjo

Ajde kada vec merimo pise :D Ja sam u decembru i fino sam se smrzao padala neka susnezica :)

UFF

polagao po pljusku takodje ali to je dobro manje te drkaju kad vide da je vreme lose a ti dosao i smrzavas se

Bori¹a

ontopic, mareskin jel te izbacio zemljotres iz takta? kod tebe je bio tamo, izmedju kosjerica i valjeva... 4.7 stepeni po rihteru

mareskin

Citat: Bori¹a poslato 08 Mart, 2015, 23:10
ontopic, mareskin jel te izbacio zemljotres iz takta? kod tebe je bio tamo, izmedju kosjerica i valjeva... 4.7 stepeni po rihteru

Drmalo je. Ali svako to drugaèije do¾ivi. Pre par sati mi sestra od tetke prièa da nije smela da zaspi pre neki dan kad je bio malo slabiji. Od noæas neæe spavati uop¹te :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


MIGE

zene vozaci...i muskarci koji voze kao zene...do sada sam upoznao samo dve zene koje znaju da voze...los zakon i losas obuka u auto skolama...pri tom ,ne krivim auto skole...

BOKYBOY

...opet manja plata...pa dokle vise Vucicu stoko?!?!?... [veryangry] [veryangry] [veryangry]

dusankobgd


BOKYBOY

Citat: dusankobgd poslato 10 Mart, 2015, 13:16
o cemu ti to Boki?

...pa brate,opet satro novi kolektivni ugovor i manja cena rada,jos 5k manja plata jbt...a u qrac vise... [ljutko] [ljutko] [ljutko]

dusankobgd

to je kod vas u firmi, ja reko da nije sad opet nekih npr novih 10% za sva preduzeca...

realno kuke & motike & govnjive motke....  [bejzbolka]

BOKYBOY

Citat: dusankobgd poslato 10 Mart, 2015, 13:19
to je kod vas u firmi, ja reko da nije sad opet nekih npr novih 10% za sva preduzeca...

...ocekuj...to je sledece...

mrle

Citat: BOKYBOY poslato 10 Mart, 2015, 13:09
...opet manja plata...pa dokle vise Vucicu stoko?!?!?... [veryangry] [veryangry] [veryangry]
"I treæi moguæi, iako malo verovatan, scenario jeste da premijer Vuèiæ podnese ostavku.
 

- Ostavka jeste moguænost o kojoj Vuèiæ razmi¹lja pre svega ¹to je svakog dana sve svesniji da nema oèekivanu podr¹ku za poslove koje ¾eli da sprovede. Poslednji sluèaj, uvoðenje „deliveri junita” u rad Vlade i opstrukcije pojedinih ministara samo su mu jo¹ vi¹e pokazale koliku podr¹ku ima u svom kabinetu - istièe na¹ sagovornik."

"Mo¾da i na izbore
Do najavljene rekonstrukcije Vlade ostalo je sedam nedelja. To je sasvim dovoljno vremena da se kod premijera javi jo¹ neki “scenario”, a mo¾da èak i da privremeno odustane od rekonstrukcije. Mo¾e se dogoditi i da Aleksandar Vuèiæ saèeka sredinu sledeæe godine, kada æe je vreme za redovne pokrajinske i lokalne izbore, i da zajedno s njima ide na parlamentarne. U tom sluèaju realno bi bilo i da se, zbog mera ¹tednje, ide i na predsednièke izbore, koji bi trebalo da budu odr¾ani tek 2017"

Lazic

#13956
Citat: kosta66 poslato 08 Mart, 2015, 23:46
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/reportaze/aktuelno.293.html:443243-Nestin-Na-posao-i-u-skolu-idu-preko---Hrvatske

[facepalm] [facepalm] [facepalm]

http://s13.postimg.org/8k8eg128n/image.jpg
Na¹ k0le je iz Ne¹tina, tamo je ¹ou program...;D









Citat: Balsa Wrx poslato 08 Mart, 2015, 19:05
Meni su prosle god na voznju dosli sa neki raspalim piaggiom i ja krenuo da radim osmicu ovaj zbori a kisa ce aj polozio si,meni lakse bilo i sve to stoji ali onda se cudimo zasto mladi ljudi sa npr 18 19 20god ginu..
video sam kako vozi¹, i ja bih te pustio...;D Ne zezam se, dobro vozi¹...:D

ЯЭВОЛУТИОН

mene prvi put oborili zbog duge kose.....drugi put jer sa svirnuo budali da ne prelazi van pesackog....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Prvi put me oborili jer nisam stao ispred linije prilikom povratka na poligonu, a niko nije ni rekao da treba stati u povratku, drugi put jer nisam stao na stop na izlasku sa poligona(a jesam stao, nego nisam spustio noge, a oni ne raèunaju da neko ume  da stoji a da ne spusti noge), treæi put rekao gazdi auto¹kole da æu da ga umlatim kao va¹ku ako me opet obore na neku budala¹tinu... ;D I nisu, delovalo je...;D

mali_zmaj

jin-jang