Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

smrdljivi Dortmund ...  jebo me Dortmund bas    [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko]

Vuk88

Testovi za voznju za A kategoriju..aaaaaaaa ne moguuu ovooo da ucimmmmm  [doh] [doh] [doh]
Da nema neko slucajno neku kombinaciju da se to zavrsi..imam nesto,al 200e mi traze samo za tipovanje...Isao sam pre mesec dana,al` pandur posten(gisrto)nije hteo da uzme lovu,uprpio se da ga ne namestimo:D..

bigbad86

Ako ne mozes da savladas tamo neka pitanja koja su zbog tvoje bezbednosti osmisljena mozda ti i nije mesto u saobracaju. isto tako je neko kao ti platio tipovanje pa u saobracaju nije znao gde je linija preglednosti na raskrsnici i "isekao" je nekog naseg kolegu.

Gvozden

#13903
SedI i nauci... ne seri da ne moz` da skontas testove...
Sta si mislio sa 200 evra da si uhvatio boga za q... izuo bi te 1000 za primer...
Skoro je jedan sredjivao za tu cifru al ga drukali pripadnici manjine...
Valjda se nije drzao dogovora, al je kupio stan u bg za 120K..


DaChaS

jebote ti testovi su preterano laki ..sedni malo nauci ...iskoristi pare za opremu

Vuk88

Citat: bigbad86 poslato 08 Mart, 2015, 03:42
Ako ne mozes da savladas tamo neka pitanja koja su zbog tvoje bezbednosti osmisljena mozda ti i nije mesto u saobracaju. isto tako je neko kao ti platio tipovanje pa u saobracaju nije znao gde je linija preglednosti na raskrsnici i "isekao" je nekog naseg kolegu.
U pravu si,prodajem i kola i motor,nije mi mesto u saobracaju,hvala na sugestiji.I da,ovako je jedan lik pisao kao i ti,pa je ubio coveka ;)..

Vuk88

Citat: DaChaS poslato 08 Mart, 2015, 04:07
jebote ti testovi su preterano laki ..sedni malo nauci ...iskoristi pare za opremu
Ma poceo sam da ucim,nego me smara u pm...moracu da zagrejem stolicu,nema druge ;)

Vuk88

Citat: Gvozden poslato 08 Mart, 2015, 03:50
SedI i nauci... ne seri da ne moz` da skontas testove...
Sta si mislio sa 200 evra da si uhvatio boga za q... izuo bi te 1000 za primer...
Skoro je jedan sredjivao za tu cifru al ga drukali pripadnici manjine...
Valjda se nije drzao dogovora, al je kupio stan u bg za 120K..
To im je tarifa,100 pandur,100 ispitivac..bar ovde gde sam ja..Ma kako ne mogu,nije to problem,nego eto u trenutku mi se smucilo vise citanje,ucenje,od fakulteta,do master studija,pa reko dosta vise u pm..al moracu jos ovo da otaljam...

TEEfqd

ja sam hvala bogu na foru prosao i za A i za B kategoriju. kod ovih nasih postenih pandura rosi bi pao na polaganju

UFF

pa jel ti lakse da zaradis 200e ili naucis debilne testove?
meni su oni bili zanimljivi
ako ti treba manje vremena da zaradis te pare nego da naucis reci mi cime se bavis?

Vuk88

Hahahah..ma progledali bi rosiju kroz prste :D
lepo si rekao bili zanimljivi...i meni su kad sam polagao po starom zakonu za B..sad su mi katastrofa,pored toga sto ima gomila pitanja,ima toliko po meni glupih i nepotrebnih pitanje..sta mene boli patka kolika je novcana kazna za neki prekrsaj i koliko bodova nosi..to mi je jako potrebno za ucestvovanje u saobracaju i voznju motora.

Boban_m

Ti slobodno pretpostavi da je 0 dinara i 0 bodova ;D

Vuk88


Boban_m


Hohštapler

el ima¹ primere novih testova?
te jo¹ nisam vido... ne moguæe da su gori od starih.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Balsa Wrx

Ja sam polago  u april prosle godine tacnije 5 april a 6og sam napunio 16god,nisam tako nista sem sto sam procitao raskrsnice,da upamtim kako i sto,testovi su osnova,bez toga te nebi trebali pustit na cestu uopste,jer bas takvi najvise ginu,a i drugi zbog vas koji necete da taknete nista a mislite da se sve moze parama rijesit,tvoji testovi se mogu rijesit za 200e ali se zapitaj da li tvoj zivot vrijedi tih pisljivih 200e ili malo vise?  [ludak]..Dobronamjeran savjet da zagrijes tu stolicu ne treba ti 1h da naucis to.  [cheers]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Hohštapler

...nego, koji si ti master zavr¹io kad su ti testovi problem? megadens?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo


Vuk88

Daaaaa,kako si pogodio?!I to sam preko veze zavrsio,samo ticu ;)

Hohštapler

Tebra, ¹to se mene tièe nema¹ frke!  ;D
Ja drukara nikad bio nit æu biti.  ;) 8)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.