Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE

 za grad koristim skuter...kada idem sa porodicom ,uglavnom auto po losem vremenu,mada od skora smo poceli busem da idemo...dok obidjem ceo grad,soping + mek,moram vise puta da ukucavam parking....smor...bus je majka popodne,nema guzve pa i toliko ne smrdi....al za posao...NE NIKAKO

VR 46

Neko je pao na Vidikovcu kod Aman-a,odvezla ga hitna i vozac je u svesnom stanju,ako neko ima tacnije inf nek objavi...rece mi koleginica da je vozac bio u crnom... [neampojma]
Twist of wrist!

Hurricane


VR 46

Kod onog lezeceg,kad krenes od eko pumpe ka kosutnjaku...
Twist of wrist!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: freepartyman poslato 01 Mart, 2015, 20:25
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Mart, 2015, 20:20
ovi likovi su frikovi...svi do jednog....ime sve to i na motorima.....ima onih koji ipeske idu.....kad se dete razboli i dobije visoku temparaturu a taksija nema onda cu da vas pitam "koji ce vam kurac auto"
Ne kaki molim te, najbolje da drzimo decu pod staklenim zvonom i pravimo debile od njih. U Norveskoj i Danskoj deca spavaju non stop napolju pa im nije nista a mi se ovde bojimo promaje.. [doh]
u skanidinaviji prcaju decu...jer i mi trebamo...to im je tradicija...narodni obicaj....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

pa i ja sam prcao tudje dete... doduse bili smo oboje deca [rofl]

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Mart, 2015, 22:51

u skanidinaviji prcaju decu...jer i mi trebamo...to im je tradicija...narodni obicaj....

Ako su deca ¾enska i starija od 16, ja nemam ni¹ta protiv. O:)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ostoja

Ma i govno sa zapada je slatko i lepo, znash... I mirishe... Jebi ga, ima gi razni..
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Kostić

prvo mi je danas ispala kamera pod toèak pa sam zavr¹io u blatu. posle me odro bemve, a taman sam teo da malo zagrejem gume i poludim zbog blata.  [facepalm]

Gvozden


eclipse4

Citat: kosta66 poslato 02 Mart, 2015, 23:03
prvo mi je danas ispala kamera pod toèak pa sam zavr¹io u blatu. posle me odro bemve, a taman sam teo da malo zagrejem gume i poludim zbog blata.  [facepalm]

i sad......na kraju putovanja.....isplatilo li se sve to brate?

Lazic

Citat: Gvozden poslato 02 Mart, 2015, 23:05
http://media.giphy.com/media/VLuwvjBCZ27cY/giphy.gif
Gangs of New York... ;D Jebeno remek delo... ;D Danijel Dej Luis, jebeni genije za glumu...;D

@Ivicat:
Izvini brate zbog psovki, jaèe je od mene...;D [cheers]

Ivicat

Nema problema, scena je stvarno neprevazidjena  [thumb_up]

[cheers]

Lazic

 [cheers] [cheers]





ontopic:
Ki¹a i hladnoæa... Jo¹ se nisam sastavio... fuuuj bre...

mali_zmaj

isti sam ti Lazicu... pa nikako da se ogusteram na suncu i da se regenriram.. a kazu da ce doci to globalno zagrijavanje..,pa gdje je mame im ga greenpeace-ovske!!!  mrzim zimu!!!!
jin-jang

Zvonèica

To ¹to vi¹e ni penicilin ne mo¾e¹ da kupi¹...kada ga nemaju u bolnici... [veryangry]
Hold your head high and your middle finger higher

penzos

Jbg, mala provizija. Al zato imaju Longacef,... Tenderi,... Ja Danas morao da kupim ¹uraku ampule Ranisan. Nemaju.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

idanijel

Gejevi iz PROMOBI servisa Pozeska 144  vratili telefon po treci put neispravan,slepci ,pusaci Telenoru....

Kalesin

Hladno bre,smrzla sam se kao dupe u IMT Rakovica sportskoj hali...kad ce to sunce i toplo vreme...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

mali_zmaj

procurio sam na sve strane,kao omladinka kad predaje stafetu josipu!!!  nos curi nekontrolisano,,sinusi,glavobolja......
jin-jang