Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zvonèica

ebeni messenger...ne mogu da sakrijem status na fb!!!! Nikome!!!Ne vrede ni grupe, ni zabrane ni ni¹ta...  [veryangry] [veryangry] [veryangry]
Hold your head high and your middle finger higher

Lazic

Deinstaliraj mesend¾er...;D

Ja ga ne koristim jo¹ uvek, samo kad otka¾u poruke, pobri¹em podatke iz fb i pokrenem aplikaciju ponovo...;D

ЯЭВОЛУТИОН

sta je to FB....jedino cega se ja secam a da je slicno je FB Mondial
http://www.classictransfers.co.uk/media/.gallery/main2520.jpg
toliko o sferi intresovanja i zelji za komunikacijom....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

makinjo

Drugaru ispred kuce u Futogu ukrali range rover evoque. Kazu mu u supu da su u Bg nestala samo juce 15 range rovera.
Jel moguce ?? Kakva je ovo drzava.???

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

Slaninar

Citat: makinjo poslato 21 Februar, 2015, 21:40
Drugaru ispred kuce u Futogu ukrali range rover evoque. Kazu mu u supu da su u Bg nestala samo juce 15 range rovera.
Jel moguce ?? Kakva je ovo drzava.???

Organizovana.  :/
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

makinjo

Jel se to kasapi ili salju dole na Kosovo Albaniju? :(

ЯЭВОЛУТИОН

ko jos posteno kupuje u Srbiji Rendza Evoque....ili je utajio porez ili je ukrao.....ili je oteo od radnika u firmi za svoj dzip placajuci ih po 12000 mesecno......
i neka su mu ukrali.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dukags

Mozda ih maznuli samo za potrebe snimanja novog spota pa ce posle da ih vrate ili im spot dao ideju cime da maznu ribe?
Zoka Bosanac: Range Rover Automatik(2015) SPOT

Balsa Wrx

Citat: makinjo poslato 21 Februar, 2015, 21:40
Drugaru ispred kuce u Futogu ukrali range rover evoque. Kazu mu u supu da su u Bg nestala samo juce 15 range rovera.
Jel moguce ?? Kakva je ovo drzava.???

Valjda ima kasko na to auto pa mu nece panut tesko...
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Joker

Citat: Zvonèica poslato 21 Februar, 2015, 12:25
ebeni messenger...ne mogu da sakrijem status na fb!!!! Nikome!!!Ne vrede ni grupe, ni zabrane ni ni¹ta...  [veryangry] [veryangry] [veryangry]

Deaktiviraj face.. Provereno radi.. ;)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

makinjo

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Februar, 2015, 22:03
ko jos posteno kupuje u Srbiji Rendza Evoque....ili je utajio porez ili je ukrao.....ili je oteo od radnika u firmi za svoj dzip placajuci ih po 12000 mesecno......
i neka su mu ukrali.
Delom u  Srbiji delom kod nas radeci za stranu kompaniju je zaradio i odgovorno tvrdim da je posteno.
Auto jeste kasko osiguran ali opet nije to tako jednostavno .
Jos jednom prijatelju iz Svice su ukrali x6 pa vec dva meseca ceka lovu da naplati :(

Bori¹a

revolucijo, uz duzno postovanje, ruzno je sto pricas tako... ja znam puno ljudi za koje svi misle da su kriminalci i lopovi jer voze x5, x6, q7 i to... ali istina je potpuno drugacija ;)

PECA BMW

Citat: Bori¹a poslato 22 Februar, 2015, 00:47
revolucijo, uz duzno postovanje, ruzno je sto pricas tako... ja znam puno ljudi za koje svi misle da su kriminalci i lopovi jer voze x5, x6, q7 i to... ali istina je potpuno drugacija ;)

Naravno svoju tajnu ne otkrivaju , jer bi onda svi kao i oni vozili isto ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Balsa Wrx

Moj otac je vozio boxtera,x5 i sl..A nije nikad niti jednu ilegalnu stvar prenio,napravio i sl..Rad,rad,rad...
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

PECA BMW

Citat: Balsa Wrx poslato 22 Februar, 2015, 03:04
Moj otac je vozio boxtera,x5 i sl..A nije nikad niti jednu ilegalnu stvar prenio,napravio i sl..Rad,rad,rad...

tvoj cale radi posten posao koji je dobro placen i kucu ne vidi , predpostavljam da ga ne placa Crna gora ..

ovde se misli  na one sto voze brutalne automobile , imaju 25 god i sede po kaficima po ceo dan ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Balsa Wrx

E to je druga prica,posto sam protumacio da niko  ne moze da zaradi na posteno pa sam dao primjer prastajte   :-* [srce]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Februar, 2015, 22:03
ko jos posteno kupuje u Srbiji Rendza Evoque....ili je utajio porez ili je ukrao.....ili je oteo od radnika u firmi za svoj dzip placajuci ih po 12000 mesecno......
i neka su mu ukrali.
Hehehe, bar dva èlana foruma koji ti dado¹e minus su nepo¹teno zaradili Evoq-a...:o ;D ;D ;D Ako izuzmemo ovo dvoje moje nesuðene dece, Borka i Bal¹u...;D
Mo¾e po¹teno, ali u ovoj zemlji jako te¹ko bez da rinta¹ 24/7 i da ima¹ vi¹e sreæe nego pameti...

Boban_m