Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivicat

Citat: OKi poslato 18 Februar, 2015, 17:46
...
Ako ce ti bidne lakse meni je gore od tebe X100  :'( [veryangry]

Aj' pisi u tvojoj temi kako si..

TEEfqd

Citat: Laziæ poslato 18 Februar, 2015, 18:26
Jeb'o vas imunitet, nisam se èak ni prehladio 3 godine...;D

i ja sam bio zdrav dok sam duvao...kako sam prestao i krenuo da se zaposljavam i da radim sve neki pakao sa zdravljem. pre toga nikad nista

Boban_m


OKi

Citat: Ivicat poslato 18 Februar, 2015, 18:58
Aj' pisi u tvojoj temi kako si..
Onu temu nisam ja otvorio tako da i nije moja! Da li smeta sto sam napisao ovde?

TEEfqd


Boban_m


UFF


Ivicat

Citat: OKi poslato 18 Februar, 2015, 19:10
Citat: Ivicat poslato 18 Februar, 2015, 18:58
Aj' pisi u tvojoj temi kako si..
Onu temu nisam ja otvorio tako da i nije moja! Da li smeta sto sam napisao ovde?

Naravno da ne smeta. Nego sam pratio sta se desavalo pa me zanima kako si sada. Nisam mislio nista lose...

goranvojska

udjem u avion i konstantujem da sam poneo baterije a aparat ostao u autu.jebo sam sto sam se setio.i sad moram da nadjem negde ovde da slikam pa samo karticu da donesem dole.jbg

Bori¹a

Citat: UFF poslato 18 Februar, 2015, 20:57
sta je to tacno najjeftinije?
daj cifre

dobio sam devizni i dinarski racun, dve kartice za bankomat (tako su mi rekli, cekam da se urade) zivotno osiguranje 24h, ebanking - tu su me sjebali, rekli su mi da je dzabe a u stvari je 15 din po uplatnici i mesecno 60 dinara odrzavanje :D

OKi

Citat: Ivicat poslato 18 Februar, 2015, 21:10
Nego sam pratio sta se desavalo pa me zanima kako si sada. Nisam mislio nista lose...
Ok Druze javicu se u temi uskoro kada budem u banji . Pozz  ;D [cheers]

UFF

Citat: Bori¹a poslato 18 Februar, 2015, 22:01
Citat: UFF poslato 18 Februar, 2015, 20:57
sta je to tacno najjeftinije?
daj cifre

dobio sam devizni i dinarski racun, dve kartice za bankomat (tako su mi rekli, cekam da se urade) zivotno osiguranje 24h, ebanking - tu su me sjebali, rekli su mi da je dzabe a u stvari je 15 din po uplatnici i mesecno 60 dinara odrzavanje :D

kao sto rekoh
ja platio token 1 crvenu i koristim vec godinu dana ni dinar mi skinuli nisu

Bori¹a

jebes ih, ovako bih morao da dam odmah 100 a sad 60 din mesecno + provizija... svakako ce da bude olaksavajuce da ne moram da trpim babe i dede da pricaju da zure na voz i da ne mogu da stoje :D

mali_zmaj

ma sve oni naplacuju,ja imam token i naplacuju mi  60 pfeninga transakciju,obradu racuna oko cetiri marke mjesecno..,a da uplacujes na na salteru uplatnica marku,kao tu oni nama stede lovu... seratori,jedino sto bi rekli ne guras se sa babama  i djedovima u redovima!!!
jin-jang

Bori¹a

pa ne, ja placam otprilike 0.6e mesecno uslugu ebankinga i 0.15e po svakoj placenoj uplatnici...

UFF


Bori¹a

al si platio 800 din token :P
boli me kurac par meseci ovako ionako ja ne koristim tj nemam primanja, lako cu da otvorim u drugoj banci ;D u unicredit ova imala bujno poprsje [rofl]

penzos

 [facepalm] pa ti li zbog sisa otvori raèun i uze token? au  [flashing]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Bori¹a


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11