Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 17 Februar, 2015, 13:02
Ovo



Ako neko ima bolju ideju, ili ispravku, neka ka¾e. Ja bih ovako:

Èupaj napajanje iz struje, ukljuèi ga na prazno. Onda otvori kuæi¹te i rukama uhvati metalni deo istog da se razelektri¹e¹.

Pogledaj prvo ploèu, ima li "trudnih", ili iscurelih kondenzatora, ovako ne¹to tra¾i¹:







Ako sve deluje OK, onda izvuci memorijske module, gumicom za brisanje olovke obri¹i kontakte (na tvrdoj metalnoj podlozi, da se ne naelektri¹e¹ i da ne slomi¹ ni¹ta), oduvaj sve delove gumice i vrati ih nazad u le¾i¹ta. Mo¾e se isto uraditi i sa grafièkom.

Ako ni¹ta od toga ne pomogne, ostaje da se preinstalira operativni sistem. Ako i dalje zeza, onda jedna po jedna komponenta da se zameni novom, dok se ne vidi gde je kvar. Poèeo bih od napajanja.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

Citat: Laziæ poslato 17 Februar, 2015, 12:58
Citat: Bori¹a poslato 16 Februar, 2015, 23:18
hahahahah kad maturiram dolazim u bg da proslavimo kako dolikuje, valjda ce uff livadu osposobiti ;D
Citat: Balsa Wrx poslato 17 Februar, 2015, 01:20
Ajte vi na more da proslavite to :D
Citat: UFF poslato 17 Februar, 2015, 02:12
livada spremna
cekamo da grane sunce

Livada je super, ali Herceg Novi je bolji...;D

tajland je jos bolji :)

ali treba otici do tamo jbg

TEEfqd

Citat: redshadow poslato 16 Februar, 2015, 17:56
izgubio licnu kartu...bukvalno je nestala. kakva me igranka ceka? imao sam onu novu, bez cipa kolko se secam

ova igranka kosta 2913 din, za slucaj da se nekom desi.
stavio sam da mi skeniraju srednji prst al ona glupaca sto radi snimila i krenula da se dere

Bori¹a

Citat: redshadow poslato 17 Februar, 2015, 15:24
stavio sam da mi skeniraju srednji prst al ona glupaca sto radi snimila i krenula da se dere

zhahahah [rofl] [rofl] [rofl]

OKi

Citam ja novine i naidjem na ovo
http://srbin.info/2015/02/17/strasno-97-obolelih-od-raka-i-drugih-teskih-bolesti-imali-su-ovaj-zahvat-na-zubima/
I nasao sam se u 70 % ove price . HEBEM ti zube, GOVNA da jedu, pa zar umalo da crknem zbog nji  [pop]

mi¹ko_kolo

Citat: Slaninar poslato 17 Februar, 2015, 13:15
Citat: mi¹ko_kolo poslato 17 Februar, 2015, 13:02
Ovo



Ako neko ima bolju ideju, ili ispravku, neka ka¾e. Ja bih ovako:

Èupaj napajanje iz struje, ukljuèi ga na prazno. Onda otvori kuæi¹te i rukama uhvati metalni deo istog da se razelektri¹e¹.
Ako sve deluje OK, onda izvuci memorijske module, gumicom za brisanje olovke obri¹i kontakte (na tvrdoj metalnoj podlozi, da se ne naelektri¹e¹ i da ne slomi¹ ni¹ta), oduvaj sve delove gumice i vrati ih nazad u le¾i¹ta. Mo¾e se isto uraditi i sa grafièkom.

Ako ni¹ta od toga ne pomogne, ostaje da se preinstalira operativni sistem. Ako i dalje zeza, onda jedna po jedna komponenta da se zameni novom, dok se ne vidi gde je kvar. Poèeo bih od napajanja.



Laptop je u pitanju.


TEEfqd

krenuo prosle nedelje da radim...prvi dan nestane mi licna karta, posle drugog dana ukoce mi se ledja, pauziram do srede tj danas, juce se probudim sa temperaturom a ledja i dalje bole, popijem hladan sok tresem se ko da imam epilepsiju 5 minuta. jel ima neko da mi preporuci neku babu za skidanje magije posto se sve urotilo protiv mene..bas me pakao neki uvatio

penzos

A da otrese¹ neku ciganèicu, èisto ono da razbije¹ maler? Ili ba¹ insistira¹ da bude baba?  ;)
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Dukags

Odem po platu, ko rekoh 5 minuta dok je blagajnica nesto petljala prodje 10 minuta kad izadjoh napolje Parking servis mi zatak'o 900 din kaznu, krenem da platim da¾bine vidim negde mi isaplo 10.000 din., vratim se obidjem krug naravno nema, udjem da platim blagajnica mi ne vrati kusur 1.000 dinara, varatim se dr¾nedaj vrati mi - super je ipak a i napolju sunce.

TEEfqd

Citat: penzos poslato 18 Februar, 2015, 08:55
A da otrese¹ neku ciganèicu, èisto ono da razbije¹ maler? Ili ba¹ insistira¹ da bude baba?  ;)
svidja mi se kako razmisljas, to je sledeci korak definitivno :D

perlx

Izgleda da je dohvatio neku klinku ali ne dovoljno dobro pa sad trazi babu.

Bori¹a

da ima dobar prosek [rofl]
ja danas otvarao racun u banci i sad zbog ebankinga mi trazi da instaliram na telefonu, pita me koji telefon imas ja vadim nokiju c5 ona kaze ne moze na taj telefon..
doslo mi da je pitam KEVE TI DA NE MOZE NISAM ZNAO
i dala mi neki aparat, jebe mi se, sta cu kad sam jadan :( [rofl]

Ivan1979

Za e banking nije neophodno da se ista instalira na fon [ninja]

Bori¹a

u unicredit mora ili ti daju token ovaj kurcev ;D

Ivan1979

Ahaaa ako je unicredit onda je to sasvim Ok  [facepalm]


Bori¹a


OKi

Citat: redshadow poslato 18 Februar, 2015, 08:47
krenuo prosle nedelje da radim...prvi dan nestane mi licna karta, posle drugog dana ukoce mi se ledja, pauziram do srede tj danas, juce se probudim sa temperaturom a ledja i dalje bole, popijem hladan sok tresem se ko da imam epilepsiju 5 minuta. jel ima neko da mi preporuci neku babu za skidanje magije posto se sve urotilo protiv mene..bas me pakao neki uvatio
Ako ce ti bidne lakse meni je gore od tebe X100  :'( [veryangry]

Lazic

Jeb'o vas imunitet, nisam se èak ni prehladio 3 godine...;D

OKi