Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

cini mi se da danas svi prodaju maglu kvalitet vise ne postoji a ovi sto su nekad bili kvalitetni love musterije na ime i varaju ih da plate brend

perlx

Dok dodjes do kvaliteta smoris se i iskosta te visestruko.
Najveci uzrok tome je instant vreme u kome bi svi sve odma' "i jeftino da bude!" [facepalm]

stilgar

peti dan me lomi temperatura, a lekar mi reko to je virus, ne pomaze antbiotik, mora da se odlezi, ne mogu vise ni da lezim, a ovo sunce mami napolje...   

penzos

pa brate idi lezi napolje na sunce! Al nemoj da gleda¹ u sunce, sada nije dobro vreme za to  ;D
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

clutch&brake

Citat: Balsa Wrx poslato 13 Februar, 2015, 11:35
Pokvaren karcher jebo mu pas mater..Satro neki kvalitet damo 600e i rikne za po god a upaljen 2 puta pi.

zato ti se i pokvario. mora cesce da se pali. i ja sma imao problem sa njim i odneo ga na servis. verovatno se kamenac uhvatio ili crko kondenzador
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

goranvojska

Citat: njanja poslato 13 Februar, 2015, 14:58
Citat: Balsa Wrx poslato 13 Februar, 2015, 11:35
Pokvaren karcher jebo mu pas mater..Satro neki kvalitet damo 600e i rikne za po god a upaljen 2 puta pi.

zato ti se i pokvario. mora cesce da se pali. i ja sma imao problem sa njim i odneo ga na servis. verovatno se kamenac uhvatio ili crko kondenzador
pre je kamenac.otvoris ocistis i radi.nije komplikovano.

Kalesin

Danas i vec skoro dve nedelje me boli koleno i izbacuje ne iz takta vec iz koloseka zbog ovog nenormalnog vremena ( a i stare povrede - iskidani prednji ukrsteni ligamenti i sjeban meniskus  :( , dobro 90% zbog te povrede), ne kljuka mi se analgeticima te cutim i trpim...i cekam toplo vreme...i malo me drma PMS ( parked motorcycle syndrome) jer kad ono padase sneg ugurah motoric u zgradu, sad mi tesko da ga izguravam napolje jer ne mogu da se oslonim skroz na levu nogu  [doh]
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Bori¹a

ja otisao juce da upalim motor da malo radi i to, i vidim ladno cale pomerio motor u cosak garaze, pokrio i ususkao i stavio dve palete krompira koje su visoke 2 i po metra [ludak]
uvezano je to dobro i nece da mrdne, ali ne znam da li je razmisljao da bih isterao motor nekad... [doh]

BOKYBOY

Citat: Bori¹a poslato 13 Februar, 2015, 23:04
ja otisao juce da upalim motor da malo radi i to,

...Borisa,ako neces da ga vozis,bolje nemoj ni da ga palis...ne valja... ;)

Balsa Wrx

Dizi te palete ljencugo i vozi :D ja odo sad  da me zelja mine 11 stepeni
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Bori¹a

sta mi vredi kad mi ovde ima 3 stepena :(

Balsa Wrx

nema veze,i mn je ujutro kad idem 50km pud skole -5 pa da smo zivii i zdravi samo gas :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic

50km do ¹kole...??? Gde ti je ¹kola, u Dubrovniku...??? ;D

Balsa Wrx

Citat: Laziæ poslato 14 Februar, 2015, 13:06
50km do ¹kole...??? Gde ti je ¹kola, u Dubrovniku...??? ;D

U kotoru iz zelenike do kotora oko 50km :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic

Dal' je moguæe, taj deo mi uvek proleti k'o ni¹ta...;D

Balsa Wrx

I meni isto,jer su krivine pa mi gust vozit,imam par snimaka pa cu postavit treba mi 19 do 25min za tu relaciju jake voznje..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic

I¹ao sam èak i biciklom, pre 13 godina...;D Od Njegu¹a nizbrdo pa do Novog...;D

Balsa Wrx

Uh ja dok nisam imao dozvolu,pa sam bicikletom znao sibnut preko trajekta pa do tivta,pa do budve,pa se vratio kroz tunel pa preko kotora doma isto to sto sad radim motorom :D haha
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 15 Februar, 2015, 00:56
Dal' je moguæe, taj deo mi uvek proleti k'o ni¹ta...;D
Citat: Laziæ poslato 14 Februar, 2015, 13:06
50km do ¹kole...??? Gde ti je ¹kola, u Dubrovniku...??? ;D

Pedeset kilometara... pe¹ke... kroz OVOLIKI sneg.... Da, da Laziæu, danas kada  bih to prièao ovim mladima, ni¹ta mi ne bi verovali...

...During the war...  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic