Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

Citat: MIGE poslato 07 Januar, 2015, 01:14
Odem veceras do hrama i vratim se kuci za 20 min...sramota...pedarde na svakih 3 sekunde,parada pijanstva i kica,prodaje se alkohol ispred crkve,ribe ko da su krenule u stefan braun a ne u crkvu...sramota....stidim se sto sam pripadnik ovog naroda.....
jeble ih petarde, posle kukaju kad pukne gde ne treba



Kostić


taj kamiond¾ija se nije prodao æopi, pa kad je tih ¹ezdesetih trebao da postane direktor, on je æopi pokazao srednji prst, na¹ta mu je æopa odgovorio isto, pa je sledeæi posao pao na izbor ni¾e kategorije - volan. nekoh 36 godina ili vi¹e, zaboravio sam. inaèe, intelektualno gledano, genecki je usko povezan sa jednim poznatim kardio hirurgom, jednim svecki poznatim pedijatrom, pilotom, direktnim domaæim genima kraljeve konjice, koja je tamo neke 20sete slu¹ala muziku kao na dvoru, uredno obrijana, onako na nekom omanjem intelektualnom nivou. al taj intelektualni nivo ne èini osobine èoveka. nekalemljena ¹ljiva je mala al jaèeg ukusa, no kalemljena velika i lepa. jebo te bre intelekt i osobine. lupa¹ za sve pare. kamiond¾ija je imo ¹kole ko preðenih kilometara, al je imo i karakter.

ako treba da skoknem do teme za zimsko izvinjavanje, æu skoknem :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: kosta66 poslato 08 Januar, 2015, 18:34

taj kamiond¾ija se nije prodao æopi, pa kad je tih ¹ezdesetih trebao da postane direktor, on je æopi pokazao srednji prst, na¹ta mu je æopa odgovorio isto, pa je sledeæi posao pao na izbor ni¾e kategorije - volan. nekoh 36 godina ili vi¹e, zaboravio sam. inaèe, intelektualno gledano, genecki je usko povezan sa jednim poznatim kardio hirurgom, jednim svecki poznatim pedijatrom, pilotom, direktnim domaæim genima kraljeve konjice, koja je tamo neke 20sete slu¹ala muziku kao na dvoru, uredno obrijana, onako na nekom omanjem intelektualnom nivou. al taj intelektualni nivo ne èini osobine èoveka. nekalemljena ¹ljiva je mala al jaèeg ukusa, no kalemljena velika i lepa. jebo te bre intelekt i osobine. lupa¹ za sve pare. kamiond¾ija je imo ¹kole ko preðenih kilometara, al je imo i karakter.

ako treba da skoknem do teme za zimsko izvinjavanje, æu skoknem :)

I meni prababa rodjena sestra majke Nikole Tesle...sto me ne cini nista pametnijim.....Budala se radja istog momenta kad i genije....jeb'ga odabrao pogresan puteljak...jer od izvora dva putica....
Evo vidi Njanju....mamam i tata intelektualci a on....na sta je isp'o....
A pogledaj i sebe...Ono bese stan od caleta.....sta ti ostavljas svojoj deci.....smrada.....dzudzuki te jebo...

p.s.
Ja sam se unapred izvinio u onoj temi...minus udario....a Kosta se primio ko lala kad je okrenes naopako.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

nema¹ ti pojma a laprda¹. taj stan je dobio bora. ja sam dobio ru¹evinu u rakovici i gomilu dugova. od nikoga ni¹ta nisam dobio, a ostavljam ono ¹to sam stvorio iliti spasao. nikome ni¹ta nisam du¾an, osim kom¹iji marku tri crvene. i zadovoljan sam ¾ivotom, kakav god da je i ni¹ta mi ne smeta.

verovatno zna¹ da su na¹e babe i dede ostavljali kurac od ovce deci, nego su deca posle kakve takve ¹kole odlazila trbuhom za kruhom. tako su i moji uradili, a verujem da zna¹, intelektualno si potkovan, da po zapadu deca od 40 godina tu¾e roditelje zato ¹to im ne daju pare za provod i  zadovoljsta.

da ne ¹irimo dalje nepotrebnu diskusiju, odo ja da smotam dram i smutim nes, èastila me æerka za bo¾iæ. od plate.

balcan girl

i crkao je ruter skroz naskroz :D :D znala sam da je do ruteraaa  [prebicute] [prebicute] i sad nemam internet veæ kradem komsijin  [djavo] [djavo]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić


Andreja

Mothafuckas always tryna keep tha playa down!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

ЯЭВОЛУТИОН

jes...i ja mrzim postara...ne secam se kad je zadnji put doneo lepu vest....samo racuni i plave koverte....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Radanovic

jebem ti Memphis ...

odigram u kladionici 11 utakmica ( sve NBA ) ... pogodim 10 , cak pogodim Philadelphiu na koju je bilo 4.2 kvota ,
a padnem samo na Memphis za 265 eura ( ulog 1 euro )  [veryangry] [veryangry] [veryangry]

bigsheki

Citat: balcan girl poslato 09 Januar, 2015, 13:46
i crkao je ruter skroz naskroz :D :D znala sam da je do ruteraaa  [prebicute] [prebicute] i sad nemam internet veæ kradem komsijin  [djavo] [djavo]


ljudski je dete gresiti :)

mali_zmaj

sahrana,umro ujak,pukla aorta!! covjek se pazio citav zivot,nije pio,jeo masno.... taman penziju svapsku zaradio,napravio kucicu na dedovini,tj cacevini i eto..... e ovaj nas zivot,danas si tu,sutra te nema...!!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Danas skocio da bacim djubre....100 metarqa od kuce nema ...vracam se i ulazim na vrata od kuce a sa druge strane gangur.....lepo odeven, izbrijan....zdiba na maliziu zelenu.....ja iskolacio oci ko rikitikitavi...pena mi krenula na usta.....zena stoji na vratima stana sa bebom u rukama....maestro je otvorio kapiju, usao u dvoriste, otvorio vrata od kuce i pokucao na vrata od stana....zena otvorila vrata i rekla mu da nisam tu...misleci da mene trazi....ja ga navatao pred vratima od kuce ali sa unutrasnje strane....Odmah se prihvatim njegovog vrata....sta ce bre on tu....krenuo da cvili ko jagnje pred klanje...kaze humanitarna akcija i vadi neku karticu...plastificirana....i pokazuje fasciklu u kojoj je neki spisak....
Uvatih ga za kragnu i izbacih ga iz dvorista.....pazi sta se ganguri dosetili...pa koja budala im daje pare na ruke....to sve prevarant do prevaranta...da je posten ne bi bio ciganin.....

p.s.
Vidite predhodni obilazak PU Rakovica i razgovor 2,5 casovni sa inspektorom je imao pozitivan uticaj na mene....taman bi ga omlatio ko zvecku.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86


mkt


CBRR1

Citat: mkt poslato 11 Januar, 2015, 21:29
taj vise nece dolaziti

hoce ali dok su oni u setnji ili na nekom mini odmoru...pa celavi moze u pu rakovici da sedi do sutra.. ;D

Gvozden

Kod nas imaju foru da ti prodaju neko posudje, nozeve ili jednostavno da kupe neko staro gvozdje.
Kad udju, snime celo dvorishte, prostorije i skoro svima koji su ih pustili desi se neka kradja u roku od 5-6 meseci...

Bori¹a

dolazili i kod mene, doduse riba neka, kao prodaje nozeve tj poklanja ali treba da platis neki porez na to [ludak]
tj fora, da potpises... neka zena iz susednog sela to potpisala, nalozila se i stigla joj koverta da plati skoro 70 000 dinara za ko zna sta...
ja se naostrio da je oteram u picku materinu al me videla da je cekam ispred vrata i produzila dalje...

mareskin

Citat: Gvozden poslato 11 Januar, 2015, 21:53
Kod nas imaju foru da ti prodaju neko posudje, nozeve ili jednostavno da kupe neko staro gvozdje.
Kad udju, snime celo dvorishte, prostorije i skoro svima koji su ih pustili desi se neka kradja u roku od 5-6 meseci...


Svraæaju stalno do moje firme sa nekim slikovnicama i kao skupljaju pomoæ za leèenje dece. Èesto pominju Tir¹ovu. Èim im ka¾em da mi daju raèun na koji mogu da uplatim donaciju, samo se okrenu i odu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

OKi

#13339
Citat: Taraba poslato 15 Februar, 2014, 13:36
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 15 Februar, 2014, 12:55
Citat: njanja poslato 15 Februar, 2014, 12:40
@hostalpler
mozes i mene da ljubis u dupe :D
[rofl] [srednjiprst]

@Zvonèica
Evo kako izgleda ta æasa. (znam, sad æe neko odma da daa opasku na falusni oblik - ha ha jeste sme¹no) ali ljudi, ko ima probleme sa sinusima, zna kakva je to muka!
Mene je spasilo. Neverovatan je oseæaj kad posle XY godina mo¾e¹ ponovo da di¹e¹ na svoj nos, na obe nozdrve... ko nije do¾iveo ne zna.



Meni su prièali da postoji i plastièna, u apotekama, ali ja nisam na¹ao, ovo sam dobio na poklon, ne znam odakle je, ali je jako staro.
Inaèe, ovu tehniku koriste istoène kulture, i stara je ko zna kolko. Mi zapadnjaci smo skloniji tabletama i magiènim vodama. A ovo radi posao. Morska so i topla voda.
Ako nabavi¹, javi, pa æu ti objasniti kako da ispira¹ i kako se posle izbacuje vi¹ak vode iz sinusa (ne sme se ostaviti inaèe se prehlade, ne sme se napolje sat vremena posle - kad je zima, i ne preporuèuje se da se ispira odma pred spavanje, isto najmanje sat vremena ranije, da bi voda iza¹la iz sinusa).
Kad sam poèeo da ispiram, iz nosa je jedva iskapavalo, posle se otpu¹i i krenu da izlaze "karakond¾ule"  :o


http://www.youtube.com/watch?v=j8sDIbRAXlg#
Da  ponovimo, verovatno je trenutno aktuelna ova bikerska boljka >> s i n u s i <<