Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

ne znam hohstapleru ja isreno ne razmisljam nista :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

dzimika

Ma pravi se smeker ovde preko tastature a pored zene manji od makovog zrna

bigsheki

predam u muriju pre mesec dana vozacku i kazu poslace postom,dobijem dopis da se javim u postu da je podignem kad ono ja tamo,a oni je zagubili.izlazim iz poste kad zenin klinac razvalio vrata od sobe na eskurziji pa i to da nas obraduje,odem u muriju da se zalim da mi treba vozacka oni iskluliraju,kao,dodji za do nedelje ako ne nadju pa ces dobiti potvrdu s kojom mozes da vozis.a tek je 14.28h ima jos dana ..faken

mareskin

Citat: bigsheki poslato 16 Januar, 2015, 15:29
predam u muriju pre mesec dana vozacku i kazu poslace postom,dobijem dopis da se javim u postu da je podignem kad ono ja tamo,a oni je zagubili.izlazim iz poste kad zenin klinac razvalio vrata od sobe na eskurziji pa i to da nas obraduje,odem u muriju da se zalim da mi treba vozacka oni iskluliraju,kao,dodji za do nedelje ako ne nadju pa ces dobiti potvrdu s kojom mozes da vozis.a tek je 14.28h ima jos dana ..faken

Mene ovo podsetilo kad jedan prijatelj ka¾e svojo supruzi: ono moje i ono tvoje dete tukli ono na¹e :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle

Citat: bigsheki poslato 16 Januar, 2015, 15:29
zenin klinac razvalio vrata od sobe na eskurziji pa i to da nas obraduje,

u Beèeju? Vaterpolo?

Kalesin

Citat: freepartyman poslato 15 Januar, 2015, 16:12
Citat: Darko poslato 14 Januar, 2015, 18:33
nije fora u tome ... govoris kao da na nbgd nema tih komsijskih cukanja .... gde nema bre,  isti qrac svuda


Nema kod mene cukanja jer svako ima svoj prilaz i svoju garazu :)
Leposave Mihailovic ulica krajem 70-ih godina prošlog veka, Beograd

Jbt pa ti si iz mog starog kraja , ja zivela u ulici Belo Vrelo (od '79-'92 ) (preimenovana u Mate Jerkovic..sad vise ne znam koja je), i tu isla u osnovnu skolu u Milentija..haahahahahaha..strasno a secam se Leposave uvek je bila lepa ulica...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

freepartyman

  I sad je lepa, srediili su onaj ogroman park iza ulice ;) Sad je ponovo Belo Vrelo glavna ulica.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

Citat: dzimika poslato 16 Januar, 2015, 12:32
Ma pravi se smeker ovde preko tastature a pored zene manji od makovog zrna

...jashta,  pa moram negde da se kurèim :-D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

prvo sam vozio po trotoaru, pa po livadi, pa sam oma¹io gospoðu koja je tvrdila da sam 70 metara daleko od raskrsnice ¹to nije istina, ne bi me vidla da sam bio tako daleko, nego ne ume da èita saobraæajne znakove. ono STOP znaèi, zaustavi vozilo bilo ikoga u raskrsnici ili ne, a na kraju sam zabo iviènjak i prosuo se po ladnom trotoaru i nije mi ni¹ta!

mareskin

Citat: kosta66 poslato 16 Januar, 2015, 18:31
prvo sam vozio po trotoaru, pa po livadi, pa sam oma¹io gospoðu koja je tvrdila da sam 70 metara daleko od raskrsnice ¹to nije istina, ne bi me vidla da sam bio tako daleko, nego ne ume da èita saobraæajne znakove. ono STOP znaèi, zaustavi vozilo bilo ikoga u raskrsnici ili ne, a na kraju sam zabo iviènjak i prosuo se po ladnom trotoaru i nije mi ni¹ta!

Jesi li siguran? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

pao je srecom na glavu...tu sve sto je moglo da se desi desilo se davno....nista mu nije :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

#13391
mo¾da mi fali malo ko¾e po dlanovima i kolenima, a pao sam na kacigu, pa mi bilo sme¹no, gleda narod....


inaèe nemojte unapred da se radujete. pao je ja, motor je pre toga parkiran, pa je ceo. nego, jebu me opanci, zapinju o sva¹ta, a nisam skinuo kacigu, pa nisam vido trotoar pa zapeo pa se opru¾io. da ne bude zabune :)

bigsheki

Citat: mrle poslato 16 Januar, 2015, 16:04
Citat: bigsheki poslato 16 Januar, 2015, 15:29
zenin klinac razvalio vrata od sobe na eskurziji pa i to da nas obraduje,

u Beèeju? Vaterpolo?

jok,vec u dijaspori druze,malopre mi zena rekla da me voli (moram otici da proverim jel ogrebala auto) i nadam se da je to sve za danas o licnom sivilu

mareskin

Citat: kosta66 poslato 16 Januar, 2015, 19:11
mo¾da mi fali malo ko¾e po dlanovima i kolenima, a pao sam na kacigu, pa mi bilo sme¹no, gleda narod....


inaèe nemojte unapred da se radujete. pao je ja, motor je pre toga parkiran, pa je ceo. nego, jebu me opanci, zapinju o sva¹ta, a nisam skinuo kacigu, pa nisam vido trotoar pa zapeo pa se opru¾io. da ne bude zabune :)

Onda je sve u redu :D
Vodim na æevape èim doðem do BG. Taman da mi prièa¹ ¹ta ti se sve novo desilo u meðuveremnu.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

OKi

#13394
Ovo govno od kompjutera. Usporio mi se browser (Mozila) i to od kada mi se pojavljuje ovo . Ne znam sta je moj sin stiklirao










mkt

to sam i ja imao
nesto je instalirao i pokupio to tj. tako je bilo kod mene
izbrisao sam poslednje sto sam instalirao i onda sam izvalio da imam i instalirano nesto sto nisam ni znao da imama  [doh] pa sam skinuo i to

OKi

Citat: mkt poslato 17 Januar, 2015, 12:55
i onda sam izvalio da imam i instalirano nesto sto nisam ni znao da imama  [doh] pa sam skinuo i to
A sta ????

mkt

ne secam se jbga neki programcic koji je isao uz Javu

OKi


VR 46

Citat: mkt poslato 17 Januar, 2015, 13:59
ne secam se jbga neki programcic koji je isao uz Javu
Kupio si Javu?  :o
Twist of wrist!