Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: balcan girl poslato 07 Januar, 2015, 06:21
ahaaaa :D znaèi zato ja nemam sexa zato sto sam pametna i neposlusna :D  [dobarpost] hvala mico sad si mi oèi otvorio  :o :o :o :o :-* [srce] [srce] [srce]

Zvali ste gospodarice??? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


Kostić

znam vido sam. koj si kurac oti¹o iz ove ludnice tamo, kad te tamo stalno muèe svecki problemi. oðe bar mir i ti¹ina ;D


BOKYBOY

#13304
Citat: MIGE poslato 07 Januar, 2015, 09:47
http://www.24sata.rs/mladici-iz-kovacice-huskali-staforde-na-nesto-monstruozno-pa-se-pohvalili-na-fejsbuku-uznemirujuc-foto/1520

...sad su oni neke baje jel da...?...mamicu im bolesnu,nahuskao bih ja kerove na njih...ali nisu krivi ti kerovi vec vlasnici,ja sam jednog takvog psa,pit-bula koji je koriscen za borbe i bio odveden u azil i spreman za uspavljivanje usvojio jer su mu vlasnici u zatvoru...i evo ga sada,godinu dana kasnije maza nad mazama...batina samo bato... [bejzbolka]

Kalesin

Citat: MIGE poslato 07 Januar, 2015, 09:47
http://www.24sata.rs/mladici-iz-kovacice-huskali-staforde-na-nesto-monstruozno-pa-se-pohvalili-na-fejsbuku-uznemirujuc-foto/1520
I posle psi su losi, mamu im njihovu pedersku njih bi ja izgladnjivala tukla, steroidima i kurcima tretirala pa pustila u ring da se kidaju....
I zbog ljudske stoke ispade cela rasa ocrnjena. JBT.. ma na sred Terazija ih treba povesati za palceve...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Slaninar

Drugar, koji deluje ovako skroz normalno, je dr¾ao pse za borbe. Ima i sad psa, ne za borbe. Normalan pas, socijalizovan. Voli ¾ivotinje. Njegova prièa je skroz razlièita od ove. Niti je zlostavljao pse pre borbe, niti ne¹to puno pate posle. Ishrana, trening, takmièenja. Barem tako ka¾e. Nisu mu ginuli psi u borbama.

Meni to opet deluje onako, pogre¹no. Èak i takve borbe.


Ovi klinci - sociopate, koliko se ja razumem. To muèenje ¾ivotinja je uvek indikativno, sa tim se poène (¹to se mene tièe, tu je i kraj jer ne mislim da smo samo mi ljudi bogom dani, pa je OK ubiti ¾ivotinju iz zajebancije, pogotovo muèiti).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


Kostić

jedan dobio tog pitbula bio mali i raso u kuæi ono ko treæe dete, jeo pio ¹to i ostali, spavo po krevetima a kad je odraso, stalno gurao glavu u ruke gostima da se mazi. danas je debeo ko prase i samo spava jede ma¹e repom po ulici i li¾e se skerovima. otkud ikome tvrdnja da je ta vrsta psa zla. svaki pas æe da re¾i i ujeda ako ga tako nauèi¹. a ovi klinci su prlièno te¾ak sluèaj vaspitanja od strane roditelja. kako ih opametiti to ne zna ni nauka

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić


clutch&brake

Citat: kosta66 poslato 07 Januar, 2015, 11:18
jedan dobio tog pitbula bio mali i raso u kuæi ono ko treæe dete, jeo pio ¹to i ostali, spavo po krevetima a kad je odraso, stalno gurao glavu u ruke gostima da se mazi. danas je debeo ko prase i samo spava jede ma¹e repom po ulici i li¾e se skerovima. otkud ikome tvrdnja da je ta vrsta psa zla. svaki pas æe da re¾i i ujeda ako ga tako nauèi¹. a ovi klinci su prlièno te¾ak sluèaj vaspitanja od strane roditelja. kako ih opametiti to ne zna ni nauka

Pa i tebe su roditelji vaspitali xa budes normalan... ali dzabe kada si dalabu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

¹to sam ja budala, jel ¹to se vozim po ladnem betonu ili ¹to sam poèeo da vadim parket da ga menjam za benzin? neko voli debele ¾ene, neko voli anoreksiène, neko samo ¾ene. neko voli brz motor, neko voli enduro, neko voli kros, a neko sve ðuture. neko voli ladno dobro peèeno i slano jagnje, neko voli krtinu od praseta, neko jede oba. neko voli rakiju, neko pivo, neko beton. kad sve to sabere¹ u digitron, dobije¹ pretpano mrtvo more sdavljenici - skup budala na pogre¹nom mestu.

(nemoj samo da se uvredi¹, ko za ono upucavanje, maksimalno izbegavam zajebanciju sa tobom od tad, al vuèe¹ me za jezik)
[cheers]

Andreja

Citat: kosta66 poslato 07 Januar, 2015, 11:56
... ili ¹to sam poèeo da vadim parket da ga menjam za benzin?

[rofl]

Elem, gledam link i ne verujem... ©ta je u tim mozgovima. A sledeæa stvar koja me je izbacila iz takta je ta ¹to sam tu stranicu otvarao dva minuta, jebem ti spori net i pi¹ljivi Gronet, èim stigne novi provajder u Prèin, menjam ga...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

penzos

ja i ne otvaram vi¹e takve vesti, a pogotovu od nekih tamo... nego samo da podsetim, pa da se sklanjamo sa ove strane: http://www.pecat.co.rs/2013/11/madjarski-nacizam-ispisan-krvavim-tragom/
Nikada ni jedan pas ili bilo koja ¾ivotinja nije ovakvo ne¹to uradila.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

clutch&brake

@kosta

Samnom mozes da teras salu koliko god hoces... samo morad da naucis gde i kako mozes javno da me jebes a gde privatno...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

mator sam ja da uèim, zato izbegavam konflikte bilo koje vrste, a ja nemam problema kad me neko jebe javno kao ni privatno. ustvari, nem nikakvih problema, al po¹tujem druge, pa æu da nastavim izbegavanje komunikacije, sa onima kojima smeta. od istih ne oèekujem da izbegavaju bilo koj vid zaprcavanja na moj raèun. èak ¹tavi¹e, izmame mi osmeh. nebitno, sreæni ti praznici i ¾iv bio ;)

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 07 Januar, 2015, 13:10
mator sam ja da uèim, zato izbegavam konflikte bilo koje vrste, a ja nemam problema kad me neko jebe javno kao ni privatno. ustvari, nem nikakvih problema, al po¹tujem druge, pa æu da nastavim izbegavanje komunikacije, sa onima kojima smeta. od istih ne oèekujem da izbegavaju bilo koj vid zaprcavanja na moj raèun. èak ¹tavi¹e, izmame mi osmeh. nebitno, sreæni ti praznici i ¾iv bio ;)

Ja vi¹e volim kad me jebu privatno... ¾entlmen nevr telz! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

meni je svejedno, kako æe da me jebu, ionako je besplatno. da se naplaæuje, zaradio bi bogastvo :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: njanja poslato 07 Januar, 2015, 11:41
Citat: kosta66 poslato 07 Januar, 2015, 11:18
jedan dobio tog pitbula bio mali i raso u kuæi ono ko treæe dete, jeo pio ¹to i ostali, spavo po krevetima a kad je odraso, stalno gurao glavu u ruke gostima da se mazi. danas je debeo ko prase i samo spava jede ma¹e repom po ulici i li¾e se skerovima. otkud ikome tvrdnja da je ta vrsta psa zla. svaki pas æe da re¾i i ujeda ako ga tako nauèi¹. a ovi klinci su prlièno te¾ak sluèaj vaspitanja od strane roditelja. kako ih opametiti to ne zna ni nauka

Pa i tebe su roditelji vaspitali xa budes normalan... ali dzabe kada si dalabu
ja se pitam, kako je u tvom slucaju kao proizvod dvoje intelektualaca doslo do potiranja jednih i sublimacije drugih osobina.....ccc
p.s.
za Kostu je jasno...cale kamiondzija....sve je moguce...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11