Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jecko


ЯЭВОЛУТИОН

u jebo te...jel o.k.


moji matori navalili pre neki dan da dodju...po onom snegu i ledu....reko... dolazim ja po vas, da se ne olomite negde, sad trenutno nemam vremena da vas vodam po lekarima....posle ih i vrati do kuce i ispratio do ulaza....zajebano...matori kad se olome sporo zarasta....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jecko

Nemam pojma jos.... Problem je sto je imao ozbiljniju operaciju pre par meseci.... pa mu grudni kos jos nije zarastao....

Ne znam gde je planirao da ide po ledu..... A stepenice bar 20 stepenika....napolju......

balcan girl

u jebote...nadam se da je dobrooo, drzi se jecko, ako treba nesto ti kazi :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 04 Januar, 2015, 09:51
Citat: monsterbnt poslato 03 Januar, 2015, 11:07
A koji je pravi?

Kad se domovina brani od osvajaèa. Ako i tada. Ova trgovina devedesetih....

https://www.youtube.com/watch?v=36IPZzb77Hs
ti slaninar kad lupis ti lupis za sve vase novce.....moja domovina.....rodjen za vreme Jugoslavije....napali je i spolja i iznutra....aj sad definisi ovo sto si malopre lupio....
JEL DOMOVINA I TAMO GDE SU TI KORENI...DEDOVINA...PRADEDOVINA..TAMO GDE ZIVI TVOJ NAROD....ILI JE TO SAMO ONO PARCE ZEMJE NA KOJEM STOJIS...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Moja domovina je (bila) Jugoslavija.

Onda su barabe re¹ile da je rasture. Ko god je i¹ao u rat, i¹ao je d¾abe. Kad Tuðmanu nestane goriva i municije, Milo¹eviæ mu po¹alje malo. Kad nestane Aliji - Tuðman, ga snabde. Samo da bude da se ubija i gine, ali da ostane kako su se dogovorili i da se stigne sve popljaèkati, dok se ljudi zanimaju oko ratovanja.

Isto posle s Kosovom: ljudi ginuli, a oni posle to lepo prodali. Svi lepo pili i jeli zajedno, sve lepo dogovorili i isplanirali.

Sad se to nastavlja - prodaju celu zemlju komad po komad, fabriku po fabriku, njivu po njivu. Biæemo uskoro gosti u sopstvenoj zemlji. Hoæe¹ da radi¹ za kompaniju A za ¹aku ri¾e, ili za kompaniju B za kikiriki.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

dakle i9malo je smisla ratovati....ali oni koji su trebali nisu hteli.....da je u startu zbog dogadjaja u sloveniji uvedeno vanredno stanje, a ako nece politicari onda se izvodi vojni udar.....vojska u opisu zadataka imala zastitu ustavnog poretka.....dakle....nebi nbilo rata, nebi ljudi ginuli, brze bi bilo gotovo i osalo bi samo na politicarima da se dogovore sta i kako....ako mogu da se dogovore...ako ne menjas pregovarace...
Zemlja je napadnuta spolja, a izdana iznutra, od strane generala koji sada imaju velike penzije.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt


Lazic

Kao i milion puta u poslednje 3 godine, magarc tj, ja...

Kostić


MIGE

Odem veceras do hrama i vratim se kuci za 20 min...sramota...pedarde na svakih 3 sekunde,parada pijanstva i kica,prodaje se alkohol ispred crkve,ribe ko da su krenule u stefan braun a ne u crkvu...sramota....stidim se sto sam pripadnik ovog naroda.....

UFF

pa sta si trazio tamo koji qrac?
tamo se danas ide samo zato sto je moderno sta si mislio da ces da zateknes?

ja zato kuci cepam pivo u fotelji i gledam filmove :)

bigbad86


freepartyman

#13294
Hahah nasa posla, do devedesetih niko nije znao sta je badnjak a sad odlaze u krajnost sa pravoslavljem, sve satro vernici i popovi lopovi..Jedino sto priznajem su monasi ..ovo sto ima tarifu ne treba da sluzi crkvi.. Jos jedna stvar kod najrazvijenijih skandinavskih zemalja , najveci broj ljudi su agnostici (veruju u nesto,sudbinu,sujeverje, u neku silu ali ne znaju da to definisu i ne mole joj se).. Sto je narod siromasniji to je skloniji slepom verovanju u bilo sta pa tako i u boga..jer najveca nagrada na kraju zivota koji je proziveo kao pas je to sto ce da ode u raj...to mu je obecano ako bude bio dobar ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

bigbad86

Pa izmisljeno da se oni koji zive u bedi ne bi pobunili protiv onih na vlasti. Opijum za narod :)

UFF

Citat: freepartyman poslato 07 Januar, 2015, 02:17
Hahah nasa posla, do devedesetih niko nije znao sta je badnjak a sad odlaze u krajnost sa pravoslavljem, sve satro vernici i popovi lopovi..Jedino sto priznajem su monasi ..ovo sto ima tarifu ne treba da sluzi crkvi.. Jos jedna stvar kod najrazvijenijih skandinavskih zemalja , najveci broj ljudi su agnostici (veruju u nesto,sudbinu,sujeverje, u neku silu ali ne znaju da to definisu i ne mole joj se).. Sto je narod siromasniji to je skloniji slepom verovanju u bilo sta pa tako i u boga..jer najveca nagrada na kraju zivota koji je proziveo kao pas je to sto ce da ode u raj...to mu je obecano ako bude bio dobar ;)

oce


ce dobije qrac :)   zato sto je bio glup i poslusan

balcan girl

ahaaaa :D znaèi zato ja nemam sexa zato sto sam pametna i neposlusna :D  [dobarpost] hvala mico sad si mi oèi otvorio  :o :o :o :o :-* [srce] [srce] [srce]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

kako to misli¹ nema¹ Mareskina? ;-)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić