Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

balcan girl

monster da se teras u kurac...nisam njega, sreæom jos nisu izletele fotke sa reprize .... jbg mrzim ove telefone sa kamerama..kako tata da me udomi u austriji sa ovakvim fotkamaaaa breeeee
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

ali bas delujes kao da ces da ga nabodes tom flasom :P
Smrt SVIMA!!!!

balcan girl

ma nabola sam nekog lika na reprizi nogom :D :D :D sta se dira kad je nizi i slabiji :D :D :D ako sedim na sanku jbg mrdni se :D ne pipkaj me za nogu moze da bude bolnooo :D kad pijem agresivna sam :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

ajde reci monster da ova slika nije boljaaa :D :D sta mi koj kurac kvare profil kad se zapijem :D to nema smisla :D

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Ovako mala, na prvi pogled, delovalo je kao da lezis na zemlji pored srusene jelke......

Jeste bolja, ovde deluje kao da imas sise :P
Smrt SVIMA!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 03 Januar, 2015, 11:27
sta sam mogla da sakrijem sakrila sam :P ko vam jebe mater sto niste bili tamo :D jedina je razlika u garderobi vi ionako veæ znate da pijem pivo iz flase :D
ja bi otvorio poseban blog...da ne mozes da sakrijes....i slao bi tvom tati slike uz pretnju da dok ne plati neke pare ima da objavljujem prvo na netu aposle i u novine....radni naslov clanka:"umesto da kuva i sprema kucu evo sta radi zemsko" ili "traze ista prava a obaveze zapostavljaju" ili " jel ovo zensko muska ravnopravnost" i sl.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

moj tata veæ zna kakva sam :D samo je trazio da imam bar neku finu sliku da moze da me pokaze tamooo :D :D :D a sta koj kurac ja umem i da kuvam i da spremam kuæu al oæu i istu ravnopravnost :D :P a da monster jel da da je dobra fotka :D imam sise :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

@balkan
ima njanja vece.....bar je osecaj takav kad opozadi uhvatim...tako da mojne se palis....

Tatina princeza.....da te navreme tukao ....dobila bi ti ravnopravnost....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] tata kao pandur je tukao al ja sam tvrdoglava :D :D to kod mene nema neku prodju a jbg ti æes sad da uporedis sa njanjom  [djavo] sto ne uporedis npr, sa andrejom :D :D od njega imam veæe jbg :D :P  [rofl] [rofl] [rofl] i neko mi se uvredio na psovkuuu :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

sto nam se profinio forum majku muuu  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] ne sme èovek ni da opsuje vi¹e  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Bori¹a

crk'o mi onaj kurac od kablovske, i ovi iz polarisa nece da se jave 5 dana na telefon, tri telefona ima ni na jedan nista [prebicute]

Ivicat

Citat: Tatica poslato 03 Januar, 2015, 00:34
Прешао задњи ниво и смучило ми се.




Evo podrske



monsterbnt

Ivicat.... kad se setim mog hispana....
Smrt SVIMA!!!!

Joker

Citat: balcan girl poslato 03 Januar, 2015, 11:13
kad izlete neke fotke posle tri dana i to u public maniru pa jebem vam sve sto imate koj me kurac slikate u pola sest ujutru na sankuuuuuuuuuuuuu, pa ne moraju svi da znaju da li pijem pivo iz flase i ostala sranja, mislim ko nije bio tamo ne mora ni da zna....

A zasto da ih krijes? Sa godinama ti ponestaje izgovora? :D

Ja i alkohol se bas i ne slazemo, nesto u fazonu "kada Erik pojede bananu".. Glavni razlog sto sam moje pijanstvo smanjio na dva puta godisenje su bas ti izgovori... Lako mi je bilo pre..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

pa brate nova godinaaa :D ja i ne pijem vise :D a rekoh da se opustim malo al ljudi nemaju obziraaaaa :D mislim jebote pola sest ujutruuuuu pa mislim stvarnoooo :D :D nije mi zbog mene al kako da se udomim u austriju :D nemam nijednu fotku gde vozim traktor :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jecko


balcan girl

erik duzan neku kafanu od pre par godina i neku sisatu pevaljku èini mi se :D :D :D pu jebote i ja imam pamæenje kao slon :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

sad je sve to za njega ruzna proslost,,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11