Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 30 Decembar, 2014, 11:26
To je sve lepo, samo da nema onog: "kome se ne sviða neka ide". Ako napravi¹ takve uslove da je minimalac dovoljan da plati¹ stan, raèune, hranu, odeæu, ¹kolu za decu - dakle, da pre¾ivi¹, onda mi je OK da mora svako da radi. U tom sluèaju bih oti¹ao korak dalje i ukinuo plate za popove, reklame za proizvode, novac uop¹te, advokate, skup¹tinu... i tako to je sad druga tema.
zemljace.....kome se ne svidja neka ide....nek ide preko da vidi kako kapitalizam funkcionise.....meni se ne svidja radno vreme tamo pa sam se vrnuo vamo.....manje para ali mnogo manje rada....rad je od majmuna stvorio coveka a od coveka stvorio magarca.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Decembar, 2014, 20:40
zemljace.....kome se ne svidja neka ide....nek ide preko da vidi kako kapitalizam funkcionise.....meni se ne svidja radno vreme tamo pa sam se vrnuo vamo.....manje para ali mnogo manje rada....rad je od majmuna stvorio coveka a od coveka stvorio magarca.

To je su¹tina. Svi daju po 200 evra platu i ka¾u kome se ne sviða neka ide. A nema se kud - svugde isti lo¹i uslovi. Al' ka¾em, to je puno ¹ira tema. Kako od ljudi prave magarce, ¹to ka¾e¹.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Pedijatar na deèjoj pulmologiji u "Mi¹oviæu" koji mi je 'ladno rekao da mi jedan od klinaca ima upalu pluæa. Uz to, rekao mi je da na¹ pedijatar nema pojma, da dete treba da prima dve ture Longacefa, a na sve to bio toliko neljubazan i osoran da mi je do¹lo da ga puknem po sred nosa. A kao da mu niko nije rekao da se Longacef dobija samo uz hospitalizaciju deteta, za koju nije rekao ni kome da se obratimo, niti je dao uput ni za jednu bolnicu... A ni rentgen ni krvna slika ne potvruju njegove tvrdnje. Majke mu ga...

ЯЭВОЛУТИОН

ako kaslje ko magarac i ima spazam ...skripi u plucima se u pitanju je alergijski bronhitis...ja fasovao a cujem da je ove godine dosta cest.....bio u klinici za plucne bolesti na zvezdari i uvalili mi neki disk....seratide....vrhunski lek...inhalacija dva puta dnevno....odjebi nadrilekare i pravo na zvezdaqru.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Sreæom, pedijatar koja ih  "vodi" je dobar lekar. Inaèe, ona nas je i poslala tamo da bi mu uradili krvnu sliku i snimak pluæa. Kad smo se vratili kod nje u Vraèar i kad je videla rezultate, ¾ena prepisala terapiju i detetu posle 24 sata mnogo bolje.

nesic1

ulice po jagodini su zivi led, ovi sto odrzavaju treba svi kolektivno da se samoupucaju

PECA BMW

Citat: nesic1 poslato 01 Januar, 2015, 20:46
ulice po jagodini su zivi led, ovi sto odrzavaju treba svi kolektivno da se samoupucaju

Kao sto sam i pisao , ama bas ni jedana ulica nije ociscena i bukvalno sve ulice su pod ledom , pa cak i glavna kao i sam centar grada koji se uvek ocisti prvi ..

Ja ne pamtim da se nesto tako desilo zadnjih 10 god . Uvek su sluzbe u gradu i tokom noci dok pada sneg cistili . Ove godine nisu ni trotoare cistili ..

Nesto tu opasno ne stima !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

nesic1

debeli celavi kaze trazili ste, gledajte :d
najgora je ulica od paba prema modusu, stanes i ne mozes da podjes, gledam kako se ljudi klizaju kao na sankama, i jos se naprave neki pametni pa stanu kod kralja pa zakrce traku

Slaninar

GLUPI SERVER NA WORL OF TANKS!


Stavlja me veæ DESETU partiju ZA REDOM u ekipu sa nekim kretenom Slaninarom !   
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

eclipse4


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Tatica

Прешао задњи ниво и смучило ми се.



Slaninar

Kad si bio u pogre¹nom ratu, jebiga.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

balcan girl

kad izlete neke fotke posle tri dana i to u public maniru pa jebem vam sve sto imate koj me kurac slikate u pola sest ujutru na sankuuuuuuuuuuuuu, pa ne moraju svi da znaju da li pijem pivo iz flase i ostala sranja, mislim ko nije bio tamo ne mora ni da zna....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

balcan girl

sta sam mogla da sakrijem sakrila sam :P ko vam jebe mater sto niste bili tamo :D jedina je razlika u garderobi vi ionako veæ znate da pijem pivo iz flase :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher