Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Najgora kombinacija je nizak, mu¹ki ¹ef, sa piskavim glasom koji pi¹a sedeæi i kreæe se kao peder.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jecko

Gde bese ona moja slika.....  :P :P

Stvatno ne znam zasto ima problem... :)....Visina...check, autoritet....check, pojava....check...

Uvek sam bila skromna, znam.  :-[

http://s13.postimg.org/tyix8nehj/1506849_733030013445118_4615906079754458964_n.jpg

MIGE

vise volim kad mi je nadredjena direktorka nego direktor..nekako se lepo slazem sa njima jer u vecini slucajeva,prepuste meni posao za koji me placaju...
Imao sam u zivotu samo jednog sefa,koga cenim zbog radnog iskustva u nasoj bransi i zbog odnosa sa ljudima.Vracam se umoran sa puta  a on me ceka sa skuvanom kafom...neprocenjivo...
Sa drugim sefovima muskog pola,nisam bas dobro stajao...ili sam im terao uz kurac zato sto su mislili da sve znaju a bili glupi ko kurac,ili sam hteo da ih bijem pa odustanem jer u medjuvremenu,promenim firmu...il stanu radnici izmedju nas pa mi je kratak zamah...

Slaninar

Citat: Jecko poslato 27 Decembar, 2014, 09:27
Stvatno ne znam zasto ima problem... :)....Visina...check, autoritet....check, pojava....check...

Ako je samo jedan, verovatno ima problem u glavi i treba da promeni stav ili firmu.

Ako ih je vi¹e, onda obrnuto.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Jecko

Citat: Slaninar poslato 27 Decembar, 2014, 09:35
Citat: Jecko poslato 27 Decembar, 2014, 09:27
Stvatno ne znam zasto ima problem... :)....Visina...check, autoritet....check, pojava....check...

Ako je samo jedan, verovatno ima problem u glavi i treba da promeni stav ili firmu.

Ako ih je vi¹e, onda obrnuto.  :)

Samo jedan..... Bosanac...  ;)

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

MIGE

Citat: Jecko poslato 27 Decembar, 2014, 09:41
Citat: Slaninar poslato 27 Decembar, 2014, 09:35
Citat: Jecko poslato 27 Decembar, 2014, 09:27
Stvatno ne znam zasto ima problem... :)....Visina...check, autoritet....check, pojava....check...

Ako je samo jedan, verovatno ima problem u glavi i treba da promeni stav ili firmu.

Ako ih je vi¹e, onda obrnuto.  :)

Samo jedan..... Bosanac...  ;)

u pravu je slaninar,taj ce da te zeni  :D

Jecko


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

 ko je jos nekoj bukvi uspeo da objasni nesto :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Vojska je bila sjano mesto za testiranje podnosenja nekog ko je gluplji, manji, slabiji od tebe a ipak ima visi cin i moras da ga slusas.....Bitno je da nadjes kod nadredjenog pronadjes zicu gde mu trebas....jakoje bitno da mu u tom segmentu titras, jer onda uglavnom tolerise druge stvari....ako si nadredjeni moras da osetis kakav pristup da napravis prema svakom zaposlenom, sto nece spreciti istog da ako je nezadovaljan sobom bude nezadovoljan i svim ostalim.....
Ja sam u zivotu imao gazde i gazdarice.....jedne sam jebavao druge ne.....necu da vam kazem koga jesam a koga nisam :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hattrick

Ovako treba da izgleda iole ozbiljan gazda sa pravim autoritetom.




ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hattrick

Takva sofistikacija u Srbiji ne biva  [rofl] [rofl] [rofl]

eclipse4

Citat: UFF poslato 27 Decembar, 2014, 04:17
Citat: Slaninar poslato 27 Decembar, 2014, 01:01
Citat: balcan girl poslato 27 Decembar, 2014, 00:28
Al generalizujes na drugoj strani :) a ja znam likove koji nemaju pojma da voze :)

Nisam ja taj koji generalizuje. Ako nekom ne¹to nareðuje¹

a) Sa 155 i ¾enskim glasom (kako god pi¹kio).
b) sa 190 i dubokim glasom

u kom sluèaju je veæa ¹ansa da æe te poslu¹ati?    :)

zakasnih dve strane citam i rekoh da se ne istrcim da procitam sve do kraja pre nego sto odgovorim ali jbg zakasnio sam

htedoh nesto u fazonu ako imas 155 i lupas samare dok govoris zenskim glasom zasto te ne bi poslusali ? :D


@eclipse4  jahteo legano da ga kupim kazu polovan 2.5k eur pa na gore
javi na pp ako nadjes jeftinije

i ja cuo za slicne cene....ako nadjem prvo javim meni pa tek posle tebi :)

mkt


eclipse4

jebi ga...ima fora nema sanse da izgubis par,znaci teorije nema da ides u minus,samo s parama mozes izadji.nista ilegalno iliti nelegalno.potpisujem i garantujem.