Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Silvana

A mo¾da uop¹te nije poenta naredba, èak i kad je ¹efovski odnos u pitanju? Ako mora¹ da nareðuje¹ i zato ti treba 190 cm i dubok glas, zamisli koliko bolje funkcioni¹e kad ima¹ biè, ili pi¹tolj. Èemu onda ova rasprava.  :)
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

PECA BMW

pocelo ovo belo govno da pada kod mene :(
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4

Citat: Slaninar poslato 27 Decembar, 2014, 01:01
Citat: balcan girl poslato 27 Decembar, 2014, 00:28
Al generalizujes na drugoj strani :) a ja znam likove koji nemaju pojma da voze :)

Nisam ja taj koji generalizuje. Ako nekom ne¹to nareðuje¹

a) Sa 155 i ¾enskim glasom (kako god pi¹kio).
b) sa 190 i dubokim glasom

u kom sluèaju je veæa ¹ansa da æe te poslu¹ati?    :)






btw zna li neko koliko se kod nas krecu deser-eri......( na black ) kupio bih jedan :) moze odgovor i na pp
zasto ne bi saslusao zenu sa zenskim glasom i sa 155?

UFF

Citat: Slaninar poslato 27 Decembar, 2014, 01:01
Citat: balcan girl poslato 27 Decembar, 2014, 00:28
Al generalizujes na drugoj strani :) a ja znam likove koji nemaju pojma da voze :)

Nisam ja taj koji generalizuje. Ako nekom ne¹to nareðuje¹

a) Sa 155 i ¾enskim glasom (kako god pi¹kio).
b) sa 190 i dubokim glasom

u kom sluèaju je veæa ¹ansa da æe te poslu¹ati?    :)

zakasnih dve strane citam i rekoh da se ne istrcim da procitam sve do kraja pre nego sto odgovorim ali jbg zakasnio sam

htedoh nesto u fazonu ako imas 155 i lupas samare dok govoris zenskim glasom zasto te ne bi poslusali ? :D


@eclipse4  jahteo legano da ga kupim kazu polovan 2.5k eur pa na gore
javi na pp ako nadjes jeftinije

Boban_m

Gdje bi nabavljao municiju za to? Bolje neku devetku sa 15+, recimo B92.

balcan girl

rasprava je iluzorna bar za mene :D jer oèigledno ja i slaninar imamo drugaèije shvatanje sta je harizma i sta je autoritet :D :D :D moze da bude da ja gresim u tumaèenju njegovih stavova jer jbg ipak se ovo èita ne gledam ga u oèi dok prièamo :D al bas bi volela da vidim da taj autoritet od 190cm koji pokusava nesto da mi naredjuje a mene prosto boli kurac sta on prièa i jos imam stikle pa ja onda imam oko laganih 197cm ako nosim one svoje najveæe :D a dodje mi npr. nadalina sa svojih 1m i zgnjeèenu sumsku jagodu (iz moje perspektive, znas da te ja obozavam :-*) i onako me pogleda onim njenim okicama preko svojih naoèara i svojim slatkim glasom mi kaze nesto pa brate gledam u nju i ne trepæem :D e to je harizma :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

Bio sam u proceduri pre 3 godine za nabavku Desert Eagle-a u kalibru .50AE. Cena je tada bila malo nesto preko 3K€, ali jos veci je problem to sto na lageru u Srbiji on apsolutno ne postoji.
Nekako ne jevdite jade moze da se nadje nov na lageru u .357 i .44 kalibru, ali u .50AE, mission impossible.
E sada jos veci problem, mora da se ima nabavna dozvola, pa onda mora sa tom nabavnom dozvolom da se naruci, pa treba da se kompletno plati, pa da se ceka kontingent za sledecu godinu. A u medjuvremenu pistolj placen, a nabavna dozvola istekla. Pa kad placeni pistolj dogodine stigne, mora da se vadi druga u MUP-u, koju mogu da odobre a i ne moraju. Tako da sam na kraju odustao. Suvise nepoznatih varijabli.
Mozda se u medjuvremenu nesto promenilo, ali cisto sumnjam  :)
Ako nekoga zanima u Srbiji je dealer za Magnum Research program (BFR&Desert Eagle) Boom Company sa Novog Beograda.

Nadalina

Citat: balcan girl poslato 27 Decembar, 2014, 04:40
a dodje mi npr. nadalina sa svojih 1m i zgnjeèenu sumsku jagodu (iz moje perspektive, znas da te ja obozavam :-*) i onako me pogleda onim njenim okicama preko svojih naoèara i svojim slatkim glasom mi kaze nesto pa brate gledam u nju i ne trepæem :D e to je harizma :D :D :D

Ajaaaaaaaao, zbog ovih komplimenata te vodim na rucak kad dodjem na odmor! :D
I, da - znaaaaaam kol'ko mozes da pojedes, ali nema veze! Nek ide zivot!!! [rofl]

:-* :-* :-*
Dzukela u podznaku

Jecko

Kako god bilo, smesno mi je da ima problem sa mnom samo zato sto ima problem u glavi da mu je nadredjeni zensko....

Tuzno....jadno.... ne bih umela drugacije da se izrazim...

Ako vec Slanirnar naziva to sto piskimo sedeci hendikepom, naravno opisno samo jel.... Kako bi onda shvatili ozbiljno osobu kojaje zaista hendikepirana? Sta, slusali bi ga\je iz sazaljenja?

Posao je posao, privatno, emotivno bla bla...je nesto drugo.

Naravno da cu biti pored nadredjenog i covek kada god mogu...ali i dalje je posao-posao.

balcan girl

 ja vas obe obozavam i obe ste jako sposobne devojke i jako dobri ljudi :-* a nadooo ne moras da me vodis na ruèak ostala si mi samo duzna taj èizkejk jer onda u jagodini nismo nasli modlu da kupimo da nam spremas :D onaj èuveni ludi vikend kod mene :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Nadalina

Hahahahaaahahahahaahahahaha

Pa ja se pokrivih sad od smeha na Slaninareve teorije i razmisljanja. :D :D :D

Pa, care... Izgleda da je tebi sefica bila neka drcna a ti zabusavao pa onda ona malo skresala platicu i to, a? :D :D :D

Ne postoji taj koji ce mi reci da je sposobniji od mene jer je musko u obavljanju nekog posla - ako smo oboje na toj nekoj poziciji
.
Fizicke poslove ne racunam - muskarci i jesu tu da rmbace i vukljaju, a zena ako je dovoljno pametna uvek ce znati kako da ga privoli na to ili nagradi. ;)

I da se razumemo, Slaninar, nemam ja nista protiv tebe, ali je izuzetno u fazonu 16. veka i zena je da sedi u kuci, vezana za spored, pere, pegla, pusi, tako razmisljati.
Ne znam da li imas dece, nemam pojma ni koliko godina imas, ali aj ovako... Da li bi ti imao i dalje isto razmisljanje da, recimo, tvoju cerku neko omalovazava na poslu samo zato jer je zensko (i verovatno je sest puta sposobnija od tog pajsera koji svoje komplekse, ocigledne, i nesposobnost pokusava da prikrije tako)?
Dzukela u podznaku

Nadalina

Citat: balcan girl poslato 27 Decembar, 2014, 07:04
ja vas obe obozavam i obe ste jako sposobne devojke i jako dobri ljudi :-* a nadooo ne moras da me vodis na ruèak ostala si mi samo duzna taj èizkejk jer onda u jagodini nismo nasli modlu da kupimo da nam spremas :D onaj èuveni ludi vikend kod mene :D :D :D :D

Ima da i modlu donesem i sve sto treba! :D
Doooogovooooreno!!!

p.s.
Joj, koliko je to bio divan vikend! :-*
Dzukela u podznaku

balcan girl

onda kad se vratis pravaaac kod meneeeee :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jecko

Samo da se nadovezem.... Isto tako nemam razumevanja za cmizdrenje na/zbog posla...jer boze moj...zensko je i to...

Posao je posao. Ako nisi sposoban da radis taj posao, idi radi nesto drugo za sta jesi sposoban.

Andreja

Koj vam je bre, pa pogledajte sve svetske vojskovoðe, govornike, grèke filozofe, samo su retki bili niski. Drugaèije te ljudi shvate kada si pojava, tu nema ¹ta. Nema tu ni¹ta vezano za komplekse, ¾ivotinjski instinkt i to je to. Kao ¹to je u èoporu glavna najveæa ¾ivotinja. Svi smo mi pripitomljeni ali jedan deo u nama je divljina, koliko god èudno zvuèalo :)

Ja lièno nemam problem sa tim, sve dok se nadreðeni pona¹a ok prema meni... Nem' pojma ¹to se bilo ko nalazi uvreðenim ovde, prièamo uop¹teno.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Jecko

Ko je uvredjen?

Da bih se uvredila, trebalo bi da me dotice to sto me neko manje ozbiljno ili sta vec shvata, zato sto sam zensko.
Apsolutno ne sumnjam u svoje kvalitete kao pojave ili autoriteta.

Zato rekoh da mi je smesno to sto neko ima problem kad mu je nadredjeni zensko....

Da zakljucim tu temu....  :-*   [flashing] [flashing]

Lily Allen - Hard Out Here (Official Video)

Nadalina

Pa, eto, i mi pricamo uopsteno! :)

Ja se ne nalazim uvredjenom niti najmanje. Direktor skole mi je direktorka, sef u Kanadi mi je musko i oboje me izuzetno cene zbog nacina na koji obavljam posao, a ne zato sto sam musko ili zensko.

I, da... Veci je problem zenama imati zensko za sefa, posebno ako si bolja riba od nje - ponekad, ne uvek ali veoma cesto, javice se kod sefice ta zavist i ona ce hteti da ti malo pravi pakao od zivota, ali se i to da ispeglati i preziveti. :)
Ihhhh... Mi smo zene jaka bica. ;)
Dzukela u podznaku

Slaninar

Citat: Nadalina poslato 27 Decembar, 2014, 07:07
Hahahahaaahahahahaahahahaha

Pa ja se pokrivih sad od smeha na Slaninareve teorije i razmisljanja. :D :D :D

Pa, care... Izgleda da je tebi sefica bila neka drcna a ti zabusavao pa onda ona malo skresala platicu i to, a? :D :D :D

Ne postoji taj koji ce mi reci da je sposobniji od mene jer je musko u obavljanju nekog posla - ako smo oboje na toj nekoj poziciji
.
Fizicke poslove ne racunam - muskarci i jesu tu da rmbace i vukljaju, a zena ako je dovoljno pametna uvek ce znati kako da ga privoli na to ili nagradi. ;)

I da se razumemo, Slaninar, nemam ja nista protiv tebe, ali je izuzetno u fazonu 16. veka i zena je da sedi u kuci, vezana za spored, pere, pegla, pusi, tako razmisljati.
Ne znam da li imas dece, nemam pojma ni koliko godina imas, ali aj ovako... Da li bi ti imao i dalje isto razmisljanje da, recimo, tvoju cerku neko omalovazava na poslu samo zato jer je zensko (i verovatno je sest puta sposobnija od tog pajsera koji svoje komplekse, ocigledne, i nesposobnost pokusava da prikrije tako)?


Uop¹te ne prièam o sebi. Vidim da su se sve ¾ene na¹le pogoðenim. Jebiga, tako je. Kapiten u ekipi za fudbal nam nije bio najbolji fudbaler, ni najpametniji, veæ onaj koji je imao tu neku harizmu viðe i imao autoritet kod sudija. Ni¹ta lièno. U poslu sam imao ¹efa koji je nizak, pederskog glasa, a veoma pametan èovek izuzetnih ljudskih kvaliteta. Tek kad to ¹to ¹ef govori prihvati i ponovi lik koji je imao harizmu, ljudi su to shvatali ozbiljno.

Isto sam imao priliku da mi ¹ef bude i ¾ena. Dva puta. Odlièna saradnja, vrhunski profesionalci. I ba¹ sam slu¹ao kakve sve probleme sa dokazivanjem imaju jer nisu mu¹ko.

Takvi su ljudi, takav je svet. Isto kao ¹to je prirodno da ¾ena preko one stvari, ako je pametna mo¾e da vrti mu¹karce oko malog prsta. Ja ne ka¾em da mi se to sviða, da mislim da je pravedno, isto kao ¹to ne mislim da je nepravda ¹to sad nema snega - tako je. Jednostavno. Prirodno. Takvi su ljudi.


Sad kako su krenuli s ljudskim pravima i ravnopravno¹æu, oèekujem da niski igraèi dobiju plus 10 poena u ko¹arci, kako bi bili ravnopravni. Pa zamisli da ti Stiven Hoking doðe i da krene da ti obja¹njava i nareðuje ¹ta treba da radi¹, a ne zna¹ ko je èovek i prvi put ga vidi¹ u ¾ivotu. Pola ljudi bi samo bili u fazonu "va¾i, juèe". Tako da kad ima¹ hendikep, te¾e je izgraditi autoritet. Mada ne znam da li se kad je èovek u kolicima danas i sme nazvati hendikepom, valda posebne potrebe, ili su i to promenili.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Silvana poslato 27 Decembar, 2014, 01:16
A mo¾da uop¹te nije poenta naredba, èak i kad je ¹efovski odnos u pitanju? Ako mora¹ da nareðuje¹ i zato ti treba 190 cm i dubok glas, zamisli koliko bolje funkcioni¹e kad ima¹ biè, ili pi¹tolj. Èemu onda ova rasprava.  :)

197cm na visokim ¹tiklama, tetovirana, nosi naoèare, halterèiæi, korsetiæi... Ne znam za¹to mi je ovo palo na pamet ;D
Nareðuj mi Ire... ovaj... nepoznata visoka devojko, nareðuj! [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen