Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivan1979


eclipse4

kad cujem rec :

TRANSPARENTNO

znaci  u mi sekundu dize pritisak ta rec i to do plafona,jos kad je koristi neko tamo gde joj nije mesto,znaci neznam.....da neko "bitan" stavi govna na glavi sutra bi pola srbije isla tako....

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 14 Decembar, 2014, 02:59
kad cujem rec :

TRANSPARENTNO

znaci  u mi sekundu dize pritisak ta rec i to do plafona,jos kad je koristi neko tamo gde joj nije mesto,znaci neznam.....da neko "bitan" stavi govna na glavi sutra bi pola srbije isla tako....

+1

Za mene i "tranzicija", mada sad to sve manje. Mater im!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF


TEEfqd

Citat: eclipse4 poslato 14 Decembar, 2014, 02:59
kad cujem rec :

TRANSPARENTNO

znaci  u mi sekundu dize pritisak ta rec i to do plafona,jos kad je koristi neko tamo gde joj nije mesto,znaci neznam.....da neko "bitan" stavi govna na glavi sutra bi pola srbije isla tako....

Znaci u sekundi mi se dize pritisak kad neko napise `ne znam` spojeno : D.


UFF


Hattrick


Kostić



UFF

jes mogao je neko da obrne kramp asov lopatu i motiku pa da meni iskopa i zatrpa ovo
al quuurac

ionako nema sta da se vidi

Kostić

a ¹ta je tebe izbacilo iz takta na ovoj slici? ja piljim po sata i ne kapiram u èemu je trik


UFF

Citat: kosta66 poslato 14 Decembar, 2014, 20:56
a ¹ta je tebe izbacilo iz takta na ovoj slici? ja piljim po sata i ne kapiram u èemu je trik

sto sam zatrpavao 420m
motika, lopata i udri... a ja mislio pa to je lako, ne moram da iskopam vec samo da zatrpam
ispostavilo se da ja ipak nisam neki dobar fizicar :D


Citat: mkt poslato 14 Decembar, 2014, 20:57
Citat: UFF poslato 14 Decembar, 2014, 18:12
[farmer]

obo bi ti ja ktm-om izrovario za 5 minuta


meni to traktor iskopao za 500eur :D

mkt


Kostić

ti si zatrpo a krtica iskopala? kapiram kapiram. mada ovo lièi na kanal za gajtane il vodovodne cevi, koje profi kopaju momci sa krampom za dva sata. bez motike

eclipse4

Citat: redshadow poslato 14 Decembar, 2014, 18:56
Citat: eclipse4 poslato 14 Decembar, 2014, 02:59
kad cujem rec :

TRANSPARENTNO

znaci  u mi sekundu dize pritisak ta rec i to do plafona,jos kad je koristi neko tamo gde joj nije mesto,znaci neznam.....da neko "bitan" stavi govna na glavi sutra bi pola srbije isla tako....

Znaci u sekundi mi se dize pritisak kad neko napise `ne znam` spojeno : D.



znaci u sekundi mi se di¾e pritisak kad neko nekog ispravlja za neznam a on nezna da se pravilno pise di®e a ne "dize"

[rofl] [rofl]
:-*

mrle

Citat: Slaninar poslato 14 Decembar, 2014, 09:36
Citat: eclipse4 poslato 14 Decembar, 2014, 02:59
kad cujem rec :

TRANSPARENTNO

znaci  u mi sekundu dize pritisak ta rec i to do plafona,jos kad je koristi neko tamo gde joj nije mesto,znaci neznam.....da neko "bitan" stavi govna na glavi sutra bi pola srbije isla tako....

+1

Za mene i "tranzicija", mada sad to sve manje. Mater im!

+1

i jo¹ kad èujem "o¹tro osudio", "najo¹trije osudili"... ako to nisam èuo u poslednjih 20 godina, 20 miliona puta.


Jecko

Treba mi vodka....ustvari nekih 5.... da samo malo iskuliram....

Mozak mi je u spining fazonu...

Nije mi lose....ne bunim se.....samo tempo je ubilacki ... :D

Kalesin

Citat: mrle poslato 15 Decembar, 2014, 09:52
Citat: Slaninar poslato 14 Decembar, 2014, 09:36
Citat: eclipse4 poslato 14 Decembar, 2014, 02:59
kad cujem rec :

TRANSPARENTNO

znaci  u mi sekundu dize pritisak ta rec i to do plafona,jos kad je koristi neko tamo gde joj nije mesto,znaci neznam.....da neko "bitan" stavi govna na glavi sutra bi pola srbije isla tako....

+1

Za mene i "tranzicija", mada sad to sve manje. Mater im!

+1

i jo¹ kad èujem "o¹tro osudio", "najo¹trije osudili"... ako to nisam èuo u poslednjih 20 godina, 20 miliona puta.
A onda odes na neki tupavi roditeljski sastanak, pa krenu da ti pricaju o otme da deca u skoli dozivljavaju BULIJING, i da to OSTRO OSUDJUJU, takodje govore o upotrebi nedozvoljenih supstanci i o TRAFIKINGU i o tome kako trebamo dopustiti INKLUZIJU dece sa DISABILITETIMA .... a meni se zeludac prevrne i onda vise ne mogu da cutim, a tada mi skolski pedagog daje dimne signale, mada mozda je zena radila na aerodromu pa se podseca signalizacije..samo da ucutim, a ostali roditelji i dalje blenu kao zombiji...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain