Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

#12960
danas frajer, valjda besan ¹to sam pro¹ao pored njega kod moca, sav srbin od glave do pete, pa u marièkoj kod amana zvizno po gasu kroz levu traku preko onog izdignutog pe¹aèkog, a ja iza kamiona, kamion prikoèio... dasa brate, pravi srbin

jednom davno, moja devojka ide kuæi sa posla, ja stojim na terasi èekam je, gledam ma¹em. krene da preðe ulicu na pe¹aèkom i ubije je èovek na mestu. vuko je do ¹i¹ka, skoro 25 metara. iz moje zgrade je na pe¹aèkom ispred same zgrade (nekad su bila dva dok direktor ¹kole nije izmolio semafor) poginulo 7 ljudi od ukupno ko zna koliko. èovek imao porodicu i prvo mu auto ubije æerku na pe¹aèkom, pa posle godinu dana i ¾enu na istom tom pe¹aèkom, na kome je poginulo 7 ljudi iz moje zgrade. ostao sam sa sinom i oti¹ao ko zna gde.

ja ka¾em samo, nedajbo¾e da moje dete udari srbin na pe¹aèkom. nema te zorane kao ni tog ljudskog zakona, koji bi me spreèio da mu celu porodicu zalijem u ¾iv beton.

jednom je jedan udario klinca na pe¹aèkom, preticao levom trakom celu kolonu. onda zvao kevu pandurku, do¹la neka murija, ja pet puta govorim, ima svedoka, stajao sam sa alatom u ruci i gledao, posle petog puta, pandur uzme podatke preko kurca i odo¹e. ja na sud, d¾aba sve. mamapandurka, rodbinska dr¾ava, nikom ni¹ta. posle dva dana isti momak istom ulicom.

jednom davno, pre sto godina, da skrenem u parking, dam migavac, na zadnjem sedi¹tu ¾ena i deca, kad frajer ni pet ni ¹es, preko pune u levu traku a ja poèeo da skreæem, nabodem koènicu, pukne mi ¾ivac i ubacim u drugu i pun gas. stignem ga na vidikovcu, prepreèim auto, izaðem sa palicom i po krovu. skoèio je na desno sedi¹te, a ja mu reko, saæu te ubijem majku ti jebem nenormalnu. skoèila ¾ena nemooj robija kurac palac. razbijem mu auto i odem. murija nikad nije do¹la na vrata za to.

u ¾ivotu sam se nagledao obaranja pe¹aka toliko, da imam fobiju od toga. volim da stanem, ne smeta mi ¹to sto puta u jednoj ulici moram da ¹altam, stiskam kvaèilo, tro¹im lamelu, gorivo.

jednom stanem detetu na pe¹aèki, ono gleda, ja mahnem aj preði, kad dasa iza mene op u levu traku. ja na sirenu, ma¹em detetu stani jebemtisunce, dete se upla¹i, stane ispred haube, za onim srbinom krene drugi, a meni padne kapa pa prepreèim auto, izaðem i stanem na sred ulice i jebem majku, oæu da pucam u haubu. stanu srbi, ja detetu mahnem, ajde preði.


sve pièka do pièe, sve junak do junaka, sve srbin do srbina, jebem ih u usta dr¾avo-rodbinska.

a zorana æe da nam spase ¾ivote, be¹e, a? oæe oæe....

ooo zorana, da stavi¹ onih 200 vozaèa ¹to su cirkali u bajbok. nema veze dal su vozili bezbedno i dal imaju dozvolu. sve automobile da im otme¹ i namamo brige... a one ¹to imaju dozvolu i ne piju, al su im mame sudije, njih ne diraj, na¹i smo jebemusunce...a jednom slu¹am ja b92 radio i voditelji poènu ne¹to da seru o dr¾avo-rodbinskoj varijanti unas, a njih u radiju, sve sestre, braæa, mame, tate, ujaci... te periæa tolko, te mudiæa onolko... aham, da...dosta silovanja foruma za danas ;D

mali_zmaj

sutra odoh da poklonim pistolj drzavi,posto stvarno nemam 100 eura za produzenje oruzanog lista!! kojij e u normalno vrijeme bio trajan!! od sto eura,50 eura kosta ljekarski!! koji mozes da uradis samo u drzavnoj ustanovi,,tj. medicini rada... posto je oruzije u pitanju!! baj,baj devetko!! sad ce maceta da te zamjeni,u slucaju upada nepozvanog narkomana,krimosa... rdjava naravno!!
jin-jang

UFF


mi¹ko_kolo


UFF


makinjo

Cetiri nedelje proslo a korman jos nije stigao. ???😡

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


Lazic

Poje¹æe ga, lepo prièam... ;D

@Kostiæ:
ja bre vi¹e neæu da se dru¾im sa tobom, ima da me neko zgazi na prelazu...

VR 46

Twist of wrist!

balcan girl

a bre lazicu gde æe njega da jedu vis da je neukusan :D il se to bese kaze neiskusan :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Neos

Mene je sinoæ zamalo izbacila iz ¾ivota neka namunjena kuèka u Fiatu 500.Naterala me je da odskoèim u nazad na pe¹aèkom na Slaviji da me ne bi digla na haubu.Brzina kojom je vozila bila je daleko veæa od 50 a ki¹a..Klasièna prièa,noæ,ki¹a zamagljena stakla,mislim i mobilni,verovatno joj sponzor nije uplatio apana¾u pa se ¾uri da mu se najebe keve.To je ¹lag na torti jer je vozaè autobusa GSB 5 min pre toga poku¹ao da me ubije kad je zatvorio vrata a ja nisam uspeo da uðem,ostala mi ruka u busu do ramena,on je krenuo o boleo ga ba¹ Q ¹to sam lupao i vikao,jedva sam se isèupao,on naravno nije stao.

Kostić

mora da ni nosopaljka kao ni vozaè busa nemaju dozvolu i voze cirke :)

Lazic

Citat: VR 46 poslato 10 Decembar, 2014, 02:10
gde si nestao lazicu?  :o
Od kad sam nezaposlen, jedva na par dana stignem do foruma, neam pojma ¹ta me sna¹lo...;D

UFF


mrle

Citat: UFF poslato 11 Decembar, 2014, 00:21
pa sta radis po ceo dan koji qrac?

ovaj qrac, onaj qrac i proðe dan

Kostić


durmitor2000

Zapali buksnu i op op i prodje ceo dan ko dlanom o dlan.

ЯЭВОЛУТИОН

vatreno kugle koje prolaze nebom su jako brze....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt