Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 06 Decembar, 2014, 16:37
Citat: Zvonèica poslato 06 Decembar, 2014, 13:45
Sad æe¹ jo¹ i da me nasmeje¹...nisam ba¹ ja ne¹to za ravnopravnost u svakom pogledu. Mora da se zna ko je mu¹karac a ko ¾ena i kakve su uloge.

daleko od toga da imam nesto protiv zena...zapravo ja ih obozavam,volim,mazim,pazim.....dobro o tome otom potom ;)

nikad nisam razumeo zasto ne bi muskarac poslusao zenu ukoliko ima pametniji predlog od njega,ne razumem zasto ne bi bila predsednik drzave ako bi vodila drzavu bolje od muskarca,zasto ne bi bila direktor firme ako ta firma posluje u dobitku,takodje ne razumem zasto ne bi zene bile ravnopravne s muskarcima.....ali najvise od svega ne razumem zasto zena ne bi radila na lopatu s muskarcem?zasto ne bi sekla,cepala drva iz sume kao muskarac,zasto ne bi betonirala i vozila kolica sa betonom na gradilistu,vezala armaturu........nego cim dodje do tih poslova onda "jao,pa zene su nezniji pol znate kako one da dizu tesko"...... pa kako rodjace onda ravnopravno?kad se koristi samo usta za galamu?

[ljubav] [ljubav]

Koliko se ja razumem, a prilièno sam siguran u ovo ¹to prièam, ¾ene i mu¹karci svet gledaju potpuno drugaèijim oèima. Barem 90% tipiènih ¾ena i mu¹karaca. To ¹to se tièe onog do¾ivljavanja sveta oko sebe.

Pored toga, proseèna ¾ena je fizièki prilièno osetljivija, ne¾nija od proseènog mu¹karca.

Treba da budemo ravnopravni. Ima ¾ena koje su veæe vojnièine od nekih mu¹karaca - ¹to ih ne primiti u vojsku na primer? Isto tako, treba uvek uva¾avati i razlike. Ako je neko slabiji od mene, nebitno da li je dete, mu¹karac, ili ¾ena, neæu ga pustiti da tegli gajbu piva, veæ æu se sam prihvatiti. To nema veze sa su¹tinskom ravnopravno¹æu - da ne me¹amo ¾abe & grendmadrz.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

boze eclipse ja npr. volim da cepam drva al mi niko ne daaa jer u stvari ne umem to da radim al imam zelju da nauèim :D kazu lakse bi podneli zimu bez drva nego mene sa sekirom u rukama :D :D :D ima zena koje su fizièki jake i koje mogu npr. da nose trokrilni orman i to kroz prozor ali zdravsteno npr. za zene koje planiraju potomstvo je to no no :D :D :D sto se mene tièe ravnopravnost se svodi na to ko sta voli i hoce brate to nek radi :D ako hoce u rudnik izvolte :D ako hoce da bude predsednik drzave takodje izvolte :D bitno je samo da to ume da radi a ne kog je pola :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

El Jefe

Ima mnogo onih koji ne znaju, ali voleeeee
Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: balcan girl poslato 06 Decembar, 2014, 15:31
pise tamo lepo mareskin a kad platim sta se desava :D :D :D

Èitam ja ¹ta pi¹e, nego ¾ivim u nadi :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 07 Decembar, 2014, 00:51
A jbg nada poslednja umire :-)
kakav je postupak ako je bila naplata u naturi oralno....jel mora isto da vrati u naturi oralno......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

dusankobgd

Vise mi se smucilo da idem preko koje kakvih proxi free sajtova na youtube, ranije sam imao instaliran na komp neki spotflux ali sad nesto krenuo da me zeza pa sam ga skinuo. Da li je neko imao slican vakav problem i da li ima nekog resenja tako da instaliram neki program koji ce mi pomoci da idem na youtube bez problema???

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

dusankobgd


Kostić

mladi vozaè sa vozaèkom dozvolom bez alkohola u krvi, koji po domaæoj modernoj prirodi, kad vidi da motor koèi ispred pe¹aèkog da pusti pe¹aka, gaða slobodan prolaz pored motora, nebili mu se desilo da mora da uspori, menja brzine, tro¹i vreme i gorivo...... jebemliimmamudaimjebem mobilnoukurèenu, mamosudijsku, tatopandursku, poèeæuu da nosim bezbolku i da udaram bez upozorenja. mnogo je vi¹e od jednog govnara u retrovizoru svaki jebeni dan.

Bori¹a

samo keramicki deo svecice boli vise od bejzbolke ;D

penzos

Opu¹teno Kole, to izgleda epidemija! Virusno-proæiæe.  ;) I meni je tako skoro svaki dan, al ne vredi sekiracija. Danas je to klinac uradio sa nekim pe¾ojèetom, pa mi ga i nasvira jo¹, pa gasssssssss a na semaforu ispred crveno!! Stanem u traku pored njega, proturiram malo pred zeleno, i kada se upali zeleno a on opet juri¹¹¹¹¹¹¹¹¹¹¹. Ja polako, jbg, klizavo, par puta pro¹lajfovo, al dete odeeeeeeeeeeeeeee. Opet semafor-ja ponovim, a on isto. Za sto metara kru¾ni tok, mali¹an tamo opet. Ja opet malo po gasu, proðem lagano i gledam kako napinje onaj auto  da me prestigne [ludak]. Naravno pustim èoveka, kad oæe i vole-na eto mu. Pa jbg, valjda æe ga proæi bez posledica.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Kostić

pre neki dan, idem niz lisièji potok nekih 50. pada ki¹a, ladno, klizavo, nizbrdo, dve mr¹ave gume... gledam ko baba kroz ¹pijunku, vidim auto u boènoj ulici, ide ne staje. dugo, sirena, obe koènice, auto ne staje, negu puf ispred mene, skreæe sreæom desno. mecler prokliza, danlop sreæom nije, odno ðavo ¹alu, pu¹taj brate te koènice il padni. slalom levo, slalom desno... u autu spermogutaèica u bundi, dal guta momku il prièa skevom sudijom, nem pojma, al mi do¹lo da stanem, da siðem sa motora i da je ili prvo jebem na¾ivo pa otresem u krov od auta (da vidi kako bi meni bilo da sam je zabo) ili da je prvo otresem u krov a onda jebem namrtvo i pozovem kurir da proda novine. ... a zorana æe da smisli kako da saèuva ¾ivote....


odma sam se setio iste situacije u maðarskoj. stojim na ulici u budimpe¹ti, ide frajer sa MZom, isto mu tako izleti varburg i zakiti ga u vrata. zabo kacigom u ivicu krova, prosuo mozak, vozaè varburga neogrebn, imo vrata jel... a zorana æe da naðe naèin da spase ¾ivote, jel...


pa oæe, al kad uvede robiju za mobilni telefon, mamasudije, tatapandure, bogove, popove, javne liènosti, bogata¹e... a normalan svet ostavi na miru.

BOKYBOY


bigbad86

Neki stomacni virus me uhvatio, pisam na dupe :(

mrle

Citat: bigbad86 poslato 09 Decembar, 2014, 14:36
Neki stomacni virus me uhvatio, pisam na dupe :(

da vidi¹ kako je biti ¾ena. Sada æe¹ vi¹e da ih ceni¹.

VR 46

Twist of wrist!