Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: kosta66 poslato 01 Decembar, 2014, 09:45
ti æe¹ kurac da registruje¹ auto i motor, ako ne plati¹ sve te kazne.

sad mi losmi doneo reg nalepnicu  [srednjiprst] nisam platio ni jednu kaznu  [srednjiprst]

http://s29.postimg.org/s042f59hz/IMG_0532.jpg

Kostić

il se auto vodi na drugog il to jo¹ nije stiglo u baz, nije pro¹lo neko vreme a da nisi platio ili su oni tvoji debeovci progledali kroz prste. i ja sam u januaru uspeo da registrujem bika a kazna je datirala od pro¹le godine, ali u novembru prc. da ne bude i tebi sledeæa prc. æuti i tap¹i i ne uplaæuj za motor pre nego ¹to proveri¹ jel te zaskoèila :)

mrle

Citat: kosta66 poslato 03 Decembar, 2014, 12:22
il se auto vodi na drugog il to jo¹ nije stiglo u baz, nije pro¹lo neko vreme a da nisi platio ili su oni tvoji debeovci progledali kroz prste. i ja sam u januaru uspeo da registrujem bika a kazna je datirala od pro¹le godine, ali u novembru prc. da ne bude i tebi sledeæa prc. æuti i tap¹i i ne uplaæuj za motor pre nego ¹to proveri¹ jel te zaskoèila :)

imam nekoliko kazni, dve su zastrele, jo¹ par su na standby, znaèi ni¹ta platio nisam,niti æu.
Registrovao kola i motor bez problema.

UFF

Citat: kosta66 poslato 03 Decembar, 2014, 12:22
il se auto vodi na drugog il to jo¹ nije stiglo u baz, nije pro¹lo neko vreme a da nisi platio ili su oni tvoji debeovci progledali kroz prste. i ja sam u januaru uspeo da registrujem bika a kazna je datirala od pro¹le godine, ali u novembru prc. da ne bude i tebi sledeæa prc. æuti i tap¹i i ne uplaæuj za motor pre nego ¹to proveri¹ jel te zaskoèila :)

presretac me navatao, snimio i napisao u kolima pre skoro 2 godine na auto putu u duplom prekoracenju dozvoljene brzine
od tad jos par komada za pijas i par komada za telefon i par komada za parking, ne izbegavam zbog kinte vec sto za ono prvo ide dozvola
preselio se a ostao prijavljen na staroj adresi i rekao mojima da ne kazu da ne zivim tu vec evo samo sto je izasao ode na posao, kad se vraca? pa za nedelju dve znate on putuje stalno... dodjite tad ako se opet ne mimoidjete, dovidjenja

Kostić

jel ima jo¹ neko, osim mene, da je sluèajno upao u stanicu milicije poznatu kao MM? ili samo mene ne mo¾e da preskoèi ki¹a, blato, zima, kazna, kazna, kazna, guranje... [ninja]

Kostić


freepartyman

 Saznanje da delim prostor i disem vazduh sa ljudima koji su ograniceni kao balkon, a sto je najgore svoju glupost ne skrivaju nego laju na sav glas...Samo laju kao po obicaju. A najtuznije je sto lajanje razume veliki broj ljudi, i sto je lupetanje bez argumenata postalo drustveno prihvatljivo.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Boban_m

Zakupodavac mi urucio danas obavjestenje o prekrsaju (jer sam donio macka u stan, onog koji mi se dogegao na posao i kog sam usvojio), iako smo dan ranije razgovarali o tome. U ugovoru o zakupu pise da ljubimci nisu dozvoljeni, mada stanari ispod imaju 2 psa. Pitam ga cemu sve ovo, kad smo juce razgovarali o tome, objasnio sam mu da sam doveden u zabludu zbog ona 2 psa ispod. Matori nije pomenuo da izbacim macku ili nesto slicno, nego je rekao da pazim da ne vide drugi stanari, jer ce i oni traziti pravo da imaju ljubimce. Onda se sjetim da matori dzukac pravi osnovu da mi zadrzi sigurnosni depozit. Polako se navikavam na ameriku. Kostace me macak somica dolara ;D

Dragana friz

Pravila,pravila... al nek si ti zadrzao macora :-D

Boban_m

Pa sta da radim Gaga, sad je gotovo. Uvukao se pod kozu i klinci bi odvalili da ga izbacim sad. Nego sam ja odmah u pismenoj formi odgovorio matorom, objasnio da nije bilo planirano i da zato nisam mogao da trazim odobrenje unapred. Naveo sam i da on nije insistirao da ga izbacim nakon urucenja pisma, za slucaj da budem sudski morao da trazim svoje pare nazad. Biju svabe al biju i nasi ;D

Tatica

Citat: Boban_m poslato 04 Decembar, 2014, 03:54
Zakupodavac mi urucio danas obavjestenje o prekrsaju (jer sam donio macka u stan, onog koji mi se dogegao na posao i kog sam usvojio), iako smo dan ranije razgovarali o tome. U ugovoru o zakupu pise da ljubimci nisu dozvoljeni, mada stanari ispod imaju 2 psa. Pitam ga cemu sve ovo, kad smo juce razgovarali o tome, objasnio sam mu da sam doveden u zabludu zbog ona 2 psa ispod. Matori nije pomenuo da izbacim macku ili nesto slicno, nego je rekao da pazim da ne vide drugi stanari, jer ce i oni traziti pravo da imaju ljubimce. Onda se sjetim da matori dzukac pravi osnovu da mi zadrzi sigurnosni depozit. Polako se navikavam na ameriku. Kostace me macak somica dolara ;D

Набави овакву мацу, па онда зови газду на кафу!
Living With Tigers: Family Share Home With Pet Tigers

Boban_m

Ma nabavicu svoju gajbu, da ne moram nikog nista da pitam ;)

Zvonèica

.ebeni tkz. majstor koji mi instalira trial  verziju microsoft office paketa. Pa ¹ta da mu radim sad???????
[ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko]
Hold your head high and your middle finger higher

Bori¹a

ja koristim word vec godinu i po dana iako je istekla licenca... sve isto radi


Zvonèica

ma koja bre licenca?????
skinuo neku verziju sa neta ¹to traje mesec dana i ja sad mogu da se  obesim.....
kretenèina obièna
uz to neæe ni da ka¾e ¹taa je radio sa raèunarom i kako ga je popravio veæ da se ubuduæe obraæam samo njemu kad ne¹to ne valja
ma obratiæu ti se q malo
ko nema¹ ono osnovno ¹to ti treba za rad onda si obièan q
samo kasno sam to shvatiila
Hold your head high and your middle finger higher

Joker

MICROSOFT OFFICE 2010 PRODUCT KEY:

VYBBJ-TRJPB-QFQRF-QFT4D-H3GVB for Project 2010 Professional
BFR7Q-BJJ7T-FB2RC-RQP9G-J78GC for Project 2010 Professional
22HGX-728MX-BBWX9-7BB8X-J96B4 for Project 2010 Professional
CQYRY-3KBR3-JW34C-VGH7M-MQM49 for Visio Premium uses
PQCFB-YGXGC-TXB66-DH3VW-GCGYQ for Visio Premium uses

Office 2010 Professional Plus         
VYBBJ-TRJPB-QFQRF-QFT4D-H3GVB   
3W3MQ-H7M6X-3WYP7-TPCH6-8G8T2   
MKCGC-FBXRX-BMJX6-F3Q8C-2QC6P   
2KKDC-67TT9-4XT2F-2MG99-B9HB6   
MSDN Retail     YMBQG-KH9Y8-HJJFP-FJK8J-QGFGK   
MSDN Retail     2J47K-J32XK-4F3BP-QGPF6-G3P6D   
MSDN Retail     BDD3G-XM7FB-BD2HM-YK63V-VQFDK   
MSDN Retail     6QFDX-PYH2G-PPYFD-C7RJM-BBKQ8   
MSDN Retail     MD6VB-X9MVK-K94YP-JXBPJ-C2HGK   
MSDN Retail     6TX3V-WRDJ6-JC34X-BDDPV-6F3PB

Office 2010 Standard         
V7QKV-4XVVR-XYV4D-F7DFM-8R6BM   
6HJT3-2FGBC-DHKVV-672GY-VCJHK   
MSDN Retail     7TF8R-933DG-MCBQR-TXPM7-G4JRM   
MSDN Retail     6R7J3-K4CB9-PG7BR-TVDBG-YPGBD   
MSDN Retail     HXJQ4-VT6T8-7YPRK-R2HQG-CYPPY   
MSDN Retail     6DJK7-G8G3F-FXB42-8V7CW-3R22X   
MSDN Retail     YWFQQ-72JGG-BX6G8-7YWWP-QHQ29   
MSDN Retail     33VGV-WJWK8-X3RFF-JDTXG-9BDG9   
MSDN Retail     GF8X2-9XRHD-FM2W9-WVRTC-7B3PG   
MSDN Retail     GFVR6-3B64G-BWB8P-QDV62-XFV2R

Mozda pomogne...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Zvonèica

#12896
Hvala u svakom sluèaju



edit:
jo¹ me izbrisao sa liste prijatelja na fejsu ¹to sam ga napu¹ila. pa ovo je èak i sme¹no. em me odrao za pare, em nije ni¹ta uradio.....eeee, jesam æurka....
Hold your head high and your middle finger higher

stilgar

@zvoncica
ako ti i pomogne neki od ovih key-eva, koji su za verziju 2010, (u sta sumnjam moraces ponovo da instaliras office 2010 jer je ovaj sigurno instalirao onu home&businesss 2013 trial verziju) moras da iskljucis online help i udate offica odmah po instalaciji.

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

stilgar