Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

evo sta mene izbaci iz takta.....poslao i mail jebem li im mater u picku da im jebem



Tatica

Citat: eclipse4 poslato 30 Novembar, 2014, 16:20
Citat: kosta66 poslato 30 Novembar, 2014, 10:07
jebaæe nam zorana kevu.

nemoj tako ipak je ona ministar svega i svacega......ta zena se u sve razume i nesumnjivo ima mozak ne samo za dve noge vec za cetiri.

Разуме се.... к'о Марица у девијантан пенис!

niki64

Citat: eclipse4 poslato 30 Novembar, 2014, 16:24
Citat: hurricane poslato 29 Novembar, 2014, 11:04
on topic:

16000 policajaca na ulicama nocas, provukao sam se pijan i neregistrovan ni sam ne znam kako...

pa prosto,bilo je 16000 policajaca dok su kamere slikale i snimale cash  doktorata,nakon sto je doktor usporeni snimak ili doktor kolac u dupe kako god hoces,posao kuci u toploj sobi,otisle i kamere i ostali panduri.....pa zaboga nece da se mrzavaju celu noc da tebe uhvate a ti to i ne zelis
[rofl]
Nocas vracajuci se iz Lazarevca za ZR sam imao zadovoljstvo da se sretnem sa levak patrolama kroz BG i video pravu efikasnost nasih organa reda. Dok smo mi bezgresni (citaj bez alkohola u sebi) fino stajali patroli nekoliko auta ladno malo usporili kao da staju i samo dodali gas i otisli. Na pitanje organu sta to bi, rece covek u uniformi da ce prirodna selekcija uciniti svoje. Na pitanje dali snimaju pa ce posle biti neke akcije odgovorio je da ne snimaju a i ko ce da juri budalu, ubice se on sam.
BEM TI PRAVDU nekoliko puta.
A meni ce sutra zbog pola piva vise da oduzima auto.
BEM TI PRAVDU jos nekoliko puta.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

ЯЭВОЛУТИОН

pravda je slepa. ali nije kurva......tako da nemoj bebati nju...jebi politicare jer politika je kurva....pravda je slepa iz razloga sto bi trebala da vazi za sve , nazalost sudije ne shvataju da su8 oni zaduzeni da na osnovu zakona i prava dovedu do pravde......oni se vazuju za zakon i drze njega kao pijan plota.....a onda i ne treba sudija, treba propisati kaznu za svaku stvar i znas sta ti sleduje.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

za¹to bi ga jurili, kad si ti stao. neæe oni ni da se jure sa budalama, otimaæe takvima kao ¹to si ti, pa kad opet neko pogine, osmisliæe da uz otimanje da¹ i kuæu, nebili bezbedno re¹ili kasu

UFF

Citat: niki64 poslato 30 Novembar, 2014, 17:24
Citat: eclipse4 poslato 30 Novembar, 2014, 16:24
Citat: hurricane poslato 29 Novembar, 2014, 11:04
on topic:

16000 policajaca na ulicama nocas, provukao sam se pijan i neregistrovan ni sam ne znam kako...

pa prosto,bilo je 16000 policajaca dok su kamere slikale i snimale cash  doktorata,nakon sto je doktor usporeni snimak ili doktor kolac u dupe kako god hoces,posao kuci u toploj sobi,otisle i kamere i ostali panduri.....pa zaboga nece da se mrzavaju celu noc da tebe uhvate a ti to i ne zelis
[rofl]
Nocas vracajuci se iz Lazarevca za ZR sam imao zadovoljstvo da se sretnem sa levak patrolama kroz BG i video pravu efikasnost nasih organa reda. Dok smo mi bezgresni (citaj bez alkohola u sebi) fino stajali patroli nekoliko auta ladno malo usporili kao da staju i samo dodali gas i otisli. Na pitanje organu sta to bi, rece covek u uniformi da ce prirodna selekcija uciniti svoje. Na pitanje dali snimaju pa ce posle biti neke akcije odgovorio je da ne snimaju a i ko ce da juri budalu, ubice se on sam.
BEM TI PRAVDU nekoliko puta.
A meni ce sutra zbog pola piva vise da oduzima auto.
BEM TI PRAVDU jos nekoliko puta.

ja pre neki dan dobih ko zna koju kaznu po redu za pojas
qrac cu vise da im stanem, zaustavljaju sa sakom, odmah iza nepregledne krivine, nek me jure slobodno, i ako me stignu ima da kazem mislio sam da mi pokazuje da ubrzam, sta ja znam nema cunjeva, nema stop znaka ili crvenmog svetla u njegovoj ruci, nepregledno i nebezbedno mesto za zaustavljanje na sred uklice bez mesta za parkig sa strane, ugrozavaju saobracaj, i da me stugnu mogu da me povuku za qrac ako sam regularan i samo pojas nisamvezao, do tad cu ga vezem, u ovoj usranoj drzavi se ne isplati biti posten

Bori¹a

danas bas kod brane u medjuvrsju, znaci put sa dve strane, nepregledna krivina, prosirenje na putu jedva za dva vozila od kojih je jedno njihovo... a to na samom izlazu iz krivine a ogranicenje 80... nemoguce je stati a da se ovaj iza ne zakuca u tebe... nekad stvarno lice na debile

Gvozden

jutros kad nismo izginuli..... frajer sa traktorom , naravno nema signalizacije ni na traktoru ni na prikolici, jos vodi kerove, drugar ispred autom refleksno skrene da ga obidje, kad copor kerova pored, ja da se zakucam u neosvetljenu ili ortakov auto, skripe gume i gledam kanal pored gde da sletim najbolje.......a frajer pruza ruku i sece put ka ovom sto ga obilazi..... cirkus.
Zurili na takmicenje inace bi se siti najb mame soferu...
Eto ni rotacije, ni svetla, ni zmigavca, + blato naneo na put.... i sad sto pizdim na paore.. pizdim valjda sto i ja nemam jeftiniju naftu u pm..

dzimika

Sto vec preko godinu dana radim 6 noci nedeljno
A narednih 13 dana cu raditi bez slobodne noci, ukupno 16 sa 3 dana ove nedelje
Moram da bezim sto pre odavde

Gvozden

Gde si ti sad? To zvuci kao na svetionik da si zaposlen?

Kostić

ti æe¹ kurac da registruje¹ auto i motor, ako ne plati¹ sve te kazne. ja sam muda izlomio u jednom celom danu, ¹etao se ko budala na promaji, da bi registrovao motor. pa ti vidi. a to za mesta gde ustavljaju, ima dole kod biv¹e RKBeograd na miljakovcu ono æo¹e posle krivine. tu stoje na sred ulice i pecaju pojas. jednom ustavili neku ¾enku, ona stala na sred ulice i kuka, oni dobri momci, pa je pustili. posle ustave nekog u nekom le¹u i ispisali mu bestseler. pa ti opet stani :)

dzimika

Citat: Gvozden poslato 01 Decembar, 2014, 01:26
Gde si ti sad? To zvuci kao na svetionik da si zaposlen?
Skoro, razvozim ljude nocu koji rade po USA vremenskoj zoni, prosle nedelje 900km ove nesto preko 1000km za 6 dana sve po gradu

mrle

Citat: dzimika poslato 01 Decembar, 2014, 12:19
Citat: Gvozden poslato 01 Decembar, 2014, 01:26
Gde si ti sad? To zvuci kao na svetionik da si zaposlen?
Skoro, razvozim ljude nocu koji rade po USA vremenskoj zoni, prosle nedelje 900km ove nesto preko 1000km za 6 dana sve po gradu


jeben je grad. kada sam kao klinac radio kao vozaè u Stankomu, bio je jedan period kada nisam par meseci izlazio iz auta. Rekord mi je bio 350km po gradu, od ujutru do kasno uveèe.

UFF

Citat: kosta66 poslato 01 Decembar, 2014, 09:45
ti æe¹ kurac da registruje¹ auto i motor

motor ni ne nameravam da registrujem
a sad sam zvao milosa iz gm moto idem danas da registrujem auto
i da sinoc sam dobio jos jednu kaznu, napisali mi komunalci kaznu za parking  :wtf:

Kostić

ako ima¹ tablicu i ne mora¹. ja nisam imao, ovaj bio odjavljen, pa sam morao. al sledeæu godinu, kako su krenuli, sumnjam da æu da registrujem. spremaju nam ko ameri, kolevku na osnovu matiènog, pa ako ne plati¹ bilo kakav dug, ima nas jebu. mada, jesu oni srbi, al i mi smo.

dzimika

Citat: mrle poslato 01 Decembar, 2014, 12:46
Citat: dzimika poslato 01 Decembar, 2014, 12:19
Citat: Gvozden poslato 01 Decembar, 2014, 01:26
Gde si ti sad? To zvuci kao na svetionik da si zaposlen?
Skoro, razvozim ljude nocu koji rade po USA vremenskoj zoni, prosle nedelje 900km ove nesto preko 1000km za 6 dana sve po gradu


jeben je grad. kada sam kao klinac radio kao vozaè u Stankomu, bio je jedan period kada nisam par meseci izlazio iz auta. Rekord mi je bio 350km po gradu, od ujutru do kasno uveèe.
200 km za 6h u ponedeljak vece

Kostić

kad spomenu stankom, kako to be¹e dobro. nama davali kese pune mesa i kad je dinar stao na noge, ja kupio d¾ak krompira na pijaci i osto mi kusur. mrzeli me zbog toga. a voja nam bio direktor

BOKYBOY


UFF


Bori¹a